Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan esik rosszul hogy...

Jogosan esik rosszul hogy anyum megy túlórázni, és közben meg nem ért meg engem?

Figyelt kérdés
Ezen a héten ő délutános én pedig nappal suliba vagyok, így amikor én hazajövök kora délután ő akkor indul a munkába. Alig találkozunk. Már vártam a hétvégét, hogy végre tudjunk kicsit beszélgetni, nézzük a kedvenc sorozatunkat, pihenjünk, stb. Erre mondta hogy szombaton is megy dolgozni. Nekem ez tök rosszul esik, mert akkor most még hétvégén se tudunk együtt lenni. Üljek itthon magányosan megint... Jövőhéten a nappalos hetén is mehetne, mert napközben el tudok menni itthonról pl barátokkal talizni, aztán amikor hazaér, énis hazajövök. De este hová menjek? Jogosan lett rossz kedvem? Meg se indokolja miért nem tud jövőhéten túlórázni miért kell most? Nem hívták be, ő vállalta be. Pedig kértem hogy most szombaton ne. Lehet gyerekes vagyok, de én szerettem volna vele lenni, nekem ezek fontos dolgok...

2021. nov. 11. 23:50
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a héten délutános....vagy is gondolom akkor műszakos. Akkor jövő héten meg reggeles na bumm szabad a délutánotok. Amúgy meg ott a szombat délelőtt is meg aztán a vasárnap. Brühü mekkora probléma hogy anyud keresi a pénzt még te hisztizel. Azért nem vagytok ti olyan kevés időt együtt. Majd ha dolgozol gyereked lesz majd megérted.
2021. nov. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim válasza:
16%
Komolyan ennyi rossz indulatú ember van itt? Miért kell lehordani szegényt mikor csak egy kérdést tett fel? Tele van a világ olyan gyerekekkel akik le sem szarják a szüleiket ti pedig egy olyan ember felett ítélkeztek aki az anyukájával szeretne időt tölteni. Ha nem töltene az anyjával időt akkor meg azért lenne megcibálva? Ha van rajta sapka akkor azért ha nincs akkor meg azért....
2021. nov. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
77%
Nem a válaszolóak a rosszindulatúak, hanem a kérdező egy eltényeztet kölyök, aki azt hiszi ha füttyent az anyjának mindig hozzá kell alkalmazkodni.
2021. nov. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
92%
63 De bolond vagy.Azt írta a kérdező, hogy ő csak azt akarja az anyja is nézze a tvt mikor ő unatkozik.Érted.Nem akar vele csinálni semmit, a barátaival a programokat nem mondja le, nem segít az anyjának semmit.Ő azon hőbörög, hogy miért dolgozik az anyja, mikor nézhetné azt is, hogy ő tvzik.
2021. nov. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
28%

63-asnak teljesen igaza van, a kérdező azt írta, hogy beszélni szeretne vele, időt tölteni, valamint nem lenne muszáj túlóráznia. De fáj az igazság látom, és most menekültök, hogy jaj, mi nem mondtuk semmi rosszat. De úgy, hogy még eközben is a kötekedés megy :D

Hiába mented fel magad, ha közben meg bolondozol. És nem, nem elítélendő, hogy egy gyerek a saját anyjával szeretne időt tölteni. Elvégre ezért szülte meg az anyja. Hiába jönnek azzal is, hogy kirúgják stb, leírta, hogy nem lenne muszáj mennie és van lehetőség ennek pótlására későbbi időpontban.

2021. nov. 13. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
84%
66os és te készpénznek veszel mindent amit egy hisztis gyerek mond?
2021. nov. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!