Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan esik rosszul hogy...

Jogosan esik rosszul hogy anyum megy túlórázni, és közben meg nem ért meg engem?

Figyelt kérdés
Ezen a héten ő délutános én pedig nappal suliba vagyok, így amikor én hazajövök kora délután ő akkor indul a munkába. Alig találkozunk. Már vártam a hétvégét, hogy végre tudjunk kicsit beszélgetni, nézzük a kedvenc sorozatunkat, pihenjünk, stb. Erre mondta hogy szombaton is megy dolgozni. Nekem ez tök rosszul esik, mert akkor most még hétvégén se tudunk együtt lenni. Üljek itthon magányosan megint... Jövőhéten a nappalos hetén is mehetne, mert napközben el tudok menni itthonról pl barátokkal talizni, aztán amikor hazaér, énis hazajövök. De este hová menjek? Jogosan lett rossz kedvem? Meg se indokolja miért nem tud jövőhéten túlórázni miért kell most? Nem hívták be, ő vállalta be. Pedig kértem hogy most szombaton ne. Lehet gyerekes vagyok, de én szerettem volna vele lenni, nekem ezek fontos dolgok...

2021. nov. 11. 23:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
78%
Az neki együtt töltött nap hogy elvárja: az anyja is a tévé előtt bambuljon? Azt egyedül is lehet: a kiscsaj szarik az anyjára, csak unatkozik egyedül.
2021. nov. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
84%
42: Ha 16 évesen nem fogja fel hogy miért van ez, akkor ott vannak a bajok. MErt ha 5 évesen megsértődik egy gyerek hogy az anyja elmegy dolgozni azt mondom okéé. De 16 évesen már kéne annyi észnek lennie, hogy elfogadjuk a dolgot, és ne sértődjünk meg.
2021. nov. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
19%
nem érted? már előre megkérte , hogy ne vállalja el azt a napot.. Tudom a pénzhajhászás a menő, de a gyereknevelés nemcsak erről szól.
2021. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
16%
másik héten mehetett volna túlórára ugyanúgy, nem is ezen múlik..
2021. nov. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
17%

43 te nagyon buta vagy már bocs. nem fogtál fel a kérdésből semmit ha neked ez jött át..

Kérdező neked sok sikert , de én inkább törlöm a listámról ezt , (neked is ezt ajánlom). Galambokkal nem állunk le sakkozni ezt ne feejtsd..

2021. nov. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
96%

"Üljek itthon magányosan megint... Jövőhéten a nappalos hetén is mehetne, mert napközben el tudok menni itthonról pl barátokkal talizni, aztán amikor hazaér, énis hazajövök. De este hová menjek?"


Szó nincs itt arról, hogy annyira az anyja érdekelné. Egyszerűen nincs kedve egyedül lenni. Biztos nagyon tisztában van azzal is, hogy mi van az anyja munkahelyén, mit lehet és mit nem...

2021. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
94%
47-es gondolom te is csak egy ostoba kölyök vagy, mert a másik oldalt minimálisan se fogod fel. És nem, én se maradék otthon mert azt óhajtja a tizenhat éves lány hogy szórakoztassam. Tévézni egyedül is tud, nem kell a kicsi kacsóját fogni közben anyunak.
2021. nov. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
89%

Azért a túlórázás sok cégnél nem úgy működik, hogy most nem érek rá, majd máskor. Sok helyen ez kötelező jellegű és elveszik a béren kívüli juttatást ha nem mész és hasonlók.

Nyilván nem ideális és több időt tölthetne a gyerekével. De sajnos fontos tényező a pénz is, főleg most, amikor folyamatosan infláció van és elég gatya lesz a jövő év is.

Szerintem a gyereknek és a szülőnek is érthetőek az érvei

2021. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
86%

Akik itt az anyát fikázzák amiért kidolgozza a belét, hogy biztosítsa a gyereke eltartását, azok miért nem kérdezik meg hol a gyerek apja?Neki nem felelőssége foglalkozni a gyerekkel?Csak az anyát fikázzák, hogy muszáj dolgoznia?

Ha azon panaszkodna a kérdező, hogy nincs hol lakni, nincs mit enni, akkor meg azért lenne az anyja mocskolva.

2021. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
90%

Egyébként ha anyuka várná el a gyerektől, hogy ne menjen iskolába, hogy ne unatkozzon otthon egyedül, ahhoz mit szólnátok?Mert ez a helyzet ugyanaz, csak pepitában.

Egy 16 éves nem lehet ennyire buta, hogy ne értse meg mennyit kell dolgozni a megélhetésért.Ma holnap már nagykorú.

2021. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!