Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan esik rosszul hogy...

Jogosan esik rosszul hogy anyum megy túlórázni, és közben meg nem ért meg engem?

Figyelt kérdés
Ezen a héten ő délutános én pedig nappal suliba vagyok, így amikor én hazajövök kora délután ő akkor indul a munkába. Alig találkozunk. Már vártam a hétvégét, hogy végre tudjunk kicsit beszélgetni, nézzük a kedvenc sorozatunkat, pihenjünk, stb. Erre mondta hogy szombaton is megy dolgozni. Nekem ez tök rosszul esik, mert akkor most még hétvégén se tudunk együtt lenni. Üljek itthon magányosan megint... Jövőhéten a nappalos hetén is mehetne, mert napközben el tudok menni itthonról pl barátokkal talizni, aztán amikor hazaér, énis hazajövök. De este hová menjek? Jogosan lett rossz kedvem? Meg se indokolja miért nem tud jövőhéten túlórázni miért kell most? Nem hívták be, ő vállalta be. Pedig kértem hogy most szombaton ne. Lehet gyerekes vagyok, de én szerettem volna vele lenni, nekem ezek fontos dolgok...

2021. nov. 11. 23:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim válasza:
23%

Kedves kérdező!

Ne foglalkozz a sok negatív kommenttel. Ha neked fontos anyukáddal töltött idő igenis szólj neki hogy több időt szeretnél vele lenni. Én is értékelem azt a sok időt amit anyuval együtt töltöttünk. Sajnos én ezt már nem tehetem meg de neked még ott van anyukád. Mond neki hogy sokat jelent hogy ennyit dolgozik miattad de neked inkább a társasága hiányzik. De mérleged azt is hogy ha kimarad egy plussz napja lehet hogy egy két dologról le kell mondnod amit eddig megvett.

2021. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
79%

53 Egy-két dologról le kell mondani.Mondjuk a napi háromszori étkezésről, internetről, villanyról, ilyesmi.

Aki ennyit dolgozik nem azért teszi, mert megengedheti magának, hogy ne menjen be.Sőt, nem egy munkahelyen kirúgnak a francba ha nem túlórázol.Teljesen irreális baromság amit írsz.Majd ha az utcán éheznek-fáznak, rongyos ruhákban, biztos örülni fog, hogy legalább anyu ott ül mellette.

2021. nov. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim válasza:
26%
Nem hiszem hogy ennyire át kellene menni ilyesmikbe. Egy nap nem a világ vége. Természetesen hogyha olyan a munkahely akkor pedig megmagyarázza a lányának hogy bocsi de nem tudok itthon lenni.
2021. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
83%

55 De, egy nap a világvége.Majd ha ezen múlik az állásod, akkor okoskodsz biztos a főnöködnek.Sőt, ha kevés a pénz még anyagilag is a világ vége egy kihagyott munkanap.

Álomvilágban élsz.Nem kívánok neked rosszat, de ha te lennél ilyen helyzetbe, akkor belátnád mennyire buta a sok kibic, aki csak sopánkodik, hogy minek dolgozol?

2021. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
89%

Mondd meg neki hogy ne aggódjon, ne tuúlórázzon, nem kérsz semmit se karácsonyra, se szülinapodra, inkább többet legyen otthon.

És akkor talán nem kell megszakadnia. Mert ugye biztos jókedvéből megy hétvégén is.

2021. nov. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
98%
Nekem is mindig nagyon közeli kapcsolatom volt édesanyámmal, de képes voltam felfogni, hogy nem azért megy 2 helyre dolgozni mert kedve szottyant hozzá. Hálás legyél inkább, nagyon sok ember örült volna, ha olyan anyja van mint neked.
2021. nov. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
89%

Ha ennyire unatkozol kerdezo, akkor lehet is menni hetvegente diakmunkara, igy anyukadnak se kene ennyit dolgozni.

Tessek, problema megoldva :)

Jaa hogy ez mar nem megy, mert meg kene emelni a popsidat es nyavalygas helyett tenni is valamit? Hat, az mar a te bajod.

2021. nov. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerű kérdező, mond meg anyukádnak hogy nem kell többé a divatos, új ruha, a telefon, az internet, nem kellenek ajándékok, nem kell hogy fizesse a telefonszámlád, csak legyen veled. Hidd el, ő se azért dolgozik mert olyan jó neki.
2021. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
78%
Úristen, óriáscsecsemő..
2021. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
81%
És te miért nem érted meg anyukádat kérdező?
2021. nov. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!