Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan esik rosszul hogy...

Jogosan esik rosszul hogy anyum megy túlórázni, és közben meg nem ért meg engem?

Figyelt kérdés
Ezen a héten ő délutános én pedig nappal suliba vagyok, így amikor én hazajövök kora délután ő akkor indul a munkába. Alig találkozunk. Már vártam a hétvégét, hogy végre tudjunk kicsit beszélgetni, nézzük a kedvenc sorozatunkat, pihenjünk, stb. Erre mondta hogy szombaton is megy dolgozni. Nekem ez tök rosszul esik, mert akkor most még hétvégén se tudunk együtt lenni. Üljek itthon magányosan megint... Jövőhéten a nappalos hetén is mehetne, mert napközben el tudok menni itthonról pl barátokkal talizni, aztán amikor hazaér, énis hazajövök. De este hová menjek? Jogosan lett rossz kedvem? Meg se indokolja miért nem tud jövőhéten túlórázni miért kell most? Nem hívták be, ő vállalta be. Pedig kértem hogy most szombaton ne. Lehet gyerekes vagyok, de én szerettem volna vele lenni, nekem ezek fontos dolgok...

2021. nov. 11. 23:50
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
90%
Azt javaslom nagyon gyorsan vesd le magadról ezt a stílust mert nagyon nagy problémáid lesznek a jövőben. Bármilyen témáról van szó "túl kell élni" tanulni belőle és feltalálni magad. Mi a te első gondolatod amúgy hogy édesanyád minek megy be pluszba dolgozni? Tényleg kiváncsi vagyok.
2021. nov. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
95%
Tanulj amikor dolgozik, vasárnap még együtt tudtok lenni
2021. nov. 12. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
91%
Azért megy túlórázni, hogy fizesse a TE telefonod számláját :) Lépj túl ezen.
2021. nov. 12. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 anonim ***** válasza:
91%
Dolgozz akkor te mondjuk aztán fizesd abbol ami a tied, meglátjuk vajon hogy tetszik.
2021. nov. 12. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 anonim ***** válasza:
26%
Azért dolgozik anyád, hogy iphone 13 pro maxnak ki legyen fizetve minden hónapban a részletfizetése, amit kisírtál tőle. Tudom, mert mindennap látom nagyon sok 15-16 éves tininek már ott a kezében az új iphone 13 pro max....
2021. nov. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
41%

"Üljek itthon magányosan megint..."

Teljesen rendben van ha úgy érzed ez neked rosszul esik.

Az együtt töltött időt semmi sem pótolhatja. A meghitt beszélgetések, közös programok a legfontosabbak egy család életében.

2021. nov. 12. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
81%
Keress végre barátokat! Hátha valamelyik elviseli ezt a rinyálást
2021. nov. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
82%

Kedves Kérdező!


A munka és a pénz fontos dolog. Ha ketten vagytok egyedül tart el, így érthető hogy lecsapott a lehetőségre.

Ugyanakkor ha Neked szükséged van rá, beszélj Vele. Semmi sem fontosabb neki, mint Te, és igenis érteni fogja, és Veled tölti az idejét. Ha tényleg nagyon megélhetési dolog miatt kell a pénz (élelmiszer, rezsi), akkor Neked kell megérteni hogy nem engedheti meg magának, de ha nem örömmel tölt Veled időt. Egyedülálló szülők sokszor szorongva próbálják biztosítani gyermeküknek mindazt ami máshol nem gond pl:Iphone, drága ruhák. Nem akarja hogy kilógj emiatt a sorból. De tudjuk mind hogy a beszélgetés és az együtt töltött idő fontosabb. Teljesen biztos hogy fog Rád időt szánni.


Egy anyuka

2021. nov. 12. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
93%

Szombaton is megy dolgozni. Szerinted önszántából? A húgom gyárban dolgozik, nekik megmondják, hogy gyerekek szombaton meló van, lehet jönni (és ez a lehet nem választható lehet)

Egy ismerősöm másik gyárban dolgozik, ott választható a lehet jönni, csak ha nem teljesítik a normát, akkor 2hétig 12 óráznak...

Szóval anyukád nem biztos, hogy retikült lobogtatva, szökdécsel be a munkahelyére, hogy de szupi ma is dolgozhatok.

2021. nov. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
27%
Nincs itt semmilyen elviselhetetlen stílus, se rinyálás. Szeretné, ha több időt töltene vele az anyukája, teljesen érthető. Nekem se esik jól sokszor, hogy jövök haza és üres a lakás. Komment szekció meg nagyon el van tévedve.
2021. nov. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!