Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Igazságtalannak érzem, hogy...

Igazságtalannak érzem, hogy haragszik a terhességem miatt. Mit csinálhatnék? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

A nővérem 28 éves, már régebb óta babát szeretnének a párjával. Én 19 éves vagyok, nem terveztünk babát, de összejött és ezt karácsonykor el is mondtuk a családi összejövetelen. Azóta alig beszél velem, érdekes dolgokat mond és haragszik rám. Ez a héten derült ki, mikor megkértem, hogyha van kedve, akkor szervezze meg nekünk a baba neme váró bulit, úgyis imádja a szervezkedős dolgokat, remek bulikat szokott összehozni.

Először elvállalta, azt hittem, hogy minden rendben lesz, örül ő is. Erre tegnap felhívott, hogy sajnálja, de erre ő képtelen és úgy érzi, én direkt kínzom, pedig tudom, hogy milyen régóta vágyik ő is saját babára és szerinte az lenne a legjobb, ha kevesebbet beszélnénk és találkoznánk, mert neki ez így nagyon rossz...


2016. jan. 9. 14:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 anonim ***** válasza:
89%

"Ahogy saját pénzem és ingatlanom, autóm is. "


ez a szuleidtol van, lényegében ajándék.

ami neked van, az max. egy érettségi..remélem az azért megvan.

2016. jan. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/96 anonim ***** válasza:
8%
Hogyan sikerült rendezni?
2016. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/96 anonim ***** válasza:
0%
Még valahol nagyon az elején írtam neked, örülök, hogy bejött az "Anyukás tipp"! :) Sok sikert a továbbiakban!
2016. jan. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/96 anonim válasza:
94%

Reagálsz végre arra amit már többen kiemeltek? Hogy lehet saját autója és ingatlana egy 19 évesnek? Anyutól, aputól?

Vagy diákmunkából (HAHAHAHA :-D )?

2016. jan. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/96 anonim válasza:
100%
Na, a nem válaszolással mindent megválaszoltál ;-)
2016. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/96 anonim ***** válasza:
81%
volt már az az ominózus babaváró buli? :D
2016. máj. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!