Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Igazságtalannak érzem, hogy...

Igazságtalannak érzem, hogy haragszik a terhességem miatt. Mit csinálhatnék? Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

A nővérem 28 éves, már régebb óta babát szeretnének a párjával. Én 19 éves vagyok, nem terveztünk babát, de összejött és ezt karácsonykor el is mondtuk a családi összejövetelen. Azóta alig beszél velem, érdekes dolgokat mond és haragszik rám. Ez a héten derült ki, mikor megkértem, hogyha van kedve, akkor szervezze meg nekünk a baba neme váró bulit, úgyis imádja a szervezkedős dolgokat, remek bulikat szokott összehozni.

Először elvállalta, azt hittem, hogy minden rendben lesz, örül ő is. Erre tegnap felhívott, hogy sajnálja, de erre ő képtelen és úgy érzi, én direkt kínzom, pedig tudom, hogy milyen régóta vágyik ő is saját babára és szerinte az lenne a legjobb, ha kevesebbet beszélnénk és találkoznánk, mert neki ez így nagyon rossz...


2016. jan. 9. 14:30
 51/96 anonim ***** válasza:
77%
hagyjuk a kérdező szép lassan rájött, hogy nincs támogatva a kis lelkeckéje és szépen visszavonulót fújt
2016. jan. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 anonim ***** válasza:
82%
Igen, nyilván a sok hülye szembejön az autópályán...
2016. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 anonim ***** válasza:
67%

Érdekes, elég jól tudod, hogy mit jelent egy fórumon "offolni", ahhoz képest, hogy ma regisztráltál. :)


Na de a tárgyhoz téve kedves régi ismerősöm, gazdaglányos kérdések "kreatív" kitalálója: komolyan annyira tetszik neked ez a béna tortás dolog, hogy még az álmaidba is beleszövöd? Azért ennél jobbnak hittelek...

2016. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 anonim ***** válasza:
66%

Offolni más fórumokon is szoktak, azon kívül pedig már elég elterjedt, közismert kifejezés lett.

Nem kell többéves regisztráció a gyakorira, hogy valaki tisztában legyen az offolás fogalmával.

2016. jan. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 anonim ***** válasza:
85%
19 évesen milyen munkával sikerült megteremteni az anyagi feltételeket a gyerekvallalashoz? Vagy úgy érted, a gyerek apjának sikerült?
2016. jan. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 anonim ***** válasza:
80%
Kívánom, hogy a sugar daddy-d sokáig legyen a bentlakásos baby daddy-d is, de ha egy kicsit intelligensebb leszel mind értelmileg, mind érzelmileg, csak az előnyödre válhat.
2016. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem teljesen jogos, hogy haragszik, ennél nagyobb parasztság nem nagyon van, mint ahogy te bántál vele.:D Annyit tehetsz, hogy nem hozod fel a gyerek témát, mikor ő is ott van veled, beszélgessetek más dolgokról. Ezt a bulit meg szerintem felejtsd el, értelme sincs.
2016. jan. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 anonim ***** válasza:
2%
Most a testvér tehet arról,hogy a nõvére nem esett teherbe?Ha az egyik testvér szegény és a másik gazdag,akkor ki a hibás?
2016. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó: Nem a testvér tehet róla,arról viszont igen,hogy nem kell a nővér orra alá dörgölni!

Ezt hívják úgy,hogy érzelmi intelligencia, vagy ha úgy tetszik akkor tapintat,aminek a kérdező eléggé híjján van!

Nem tudom érzed e a különbséget?!

Nem hibás de nem is dörgölöm az orra alá,mert nem vagyok paraszt!

2016. jan. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 anonim ***** válasza:
86%

"Most a testvér tehet arról,hogy a nõvére nem esett teherbe?"


Ezt meg hogy sikerült kihoznod a válaszokból?

Kicsit rágyúrhatnának már az iskolák a helyes szövegértelmezés hatékony tanítására.

2016. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!