Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ázsia Centerben gyilkosság,...

Ázsia Centerben gyilkosság, szervkereskedelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A mai napon hallottam róla, hogy több gyilkosság is történt az Ázsia Centerben.Elhúzható tükör a próba fülkében, injekciótűben erős altatószer és holttestek a szemétledobóban?WC-ben eltűnt nők? Ebből mi igaz és nem?
2009. dec. 16. 18:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
48%
légyszi emeld már ki a kérdést, nem szeretném újra kitenni
2010. márc. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
67%

Én Tatabányán lakom,én is hallottam erről,csak épp nem az Ázsia Center volt az elkövetések helyszíne,hanem a Vértes Center,és az Omega Pláza mellékhelyiségei.

Itt olyan hírek terjengtek,hogy kizárólag fiatal,külsőre egészséges lányokat ölnek meg,és operálják ki (állítólag szakszerűen)minden használható szervüket,majd a plázák kukáiba,vagy az alagsorba dobják a hullákat.

Itt nagyon sokáig mondogatták ezt,és bevallom,hogy elkezdtem félni egy kicsit.De csak azért,mert én mindent elképzelhetőnek tartok a mai világban,meg már volt Tatabányán több gyilkosság is korábban,amiről be is számoltak az újságok..szóval..nem tudom,hogy mit gondoljak.Ha nem is minden így történt,ahogyan pletykálják,azért lehet benne valami.Mindenesetre,mostanában már nem nagyon közlekedem egyedül este,és még csapatban sem megyünk elhagyatott helyek közelébe!Szerintem te se tedd!

2010. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
36%

egyik ismerősöm barátnőjét meg ölték ott.

be ment a wc-be több óráig nem jött ki és a férje szólt a biztonsági őrnek.

bementek és a lány bent volt egy mindig zárt ajtó mögött fel vágott felsőtesttel.

erről miért nem beszél a média???

2010. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
66%
Úristen!Ez szörnyű..a helyedben biztosan elmentem volna az egyik helyi újsághoz,és beszámoltam volna a történtekről,és nem érdekelt volna a szokásos szöveg sem,hogy nem akarnak pánikot.Az ilyesmiről igenis tudnia kell az embereknek!
2010. jún. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim válasza:
70%
én hallottam róla hogy egy kínai házaspárt "raboltak" el. aztán amikor megtalálták ki voltak rendesen pakolva.. szóval ha ázsia centerbe mennétek vigyázzatok és ne menjetek egyedül próbafülkébe!!
2010. jún. 24. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
71%
Annyi a lényeg,hogy SOHA ne menjetek egyedül semelyik üzletbe,és a próbafülkében a szőnyeget mindig rúgjátok arrébb mielőtt bementek,azalatt szokott lenni a csapóajtó.
2010. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim válasza:
65%
Nem tudom, hogy akutális-e még a kérdés, de igaz. A részleteket nem tudom, hogy van-e elhúzható próbafülke-tükör, de maga a tény igaz. A média azért nem foglalkozik - nem foglalkozhat - vele, mert rontaná a bevásárló központok (mert nem csak az Ázsiában történt ám ilyen...) imidzsét, és nem járnának oda az emberek, ami következtében egyébként fel is jelenthetné a pláza a műsort rágalmazásért (nem számít, h tényleg csak rágalom volt-e..) a rendőrség meg hulla hiányában ritkán foglalkozik vele...
2010. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim válasza:
77%

Én azt is hallottam, hogy ennek az egésznek a mafia van a hátterében és, hogy ők erősebbek a rendőrségnél ezért senki nem mer lépni az ügy érdekében. Ezért nem foglalkozik vele a média, mert senki nem tud vele mit kezdeni.

Én elhiszem ezt, ezért megfogadtam, hogy míg le nem tisztázódik a dolog (ami nem most lesz), addig nem megyek oda. Nem szeretnék áldozat lenni. Félek egy kicsit, de szerintem ma már sehol sincs biztonságban az ember.

2011. jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim válasza:
55%

Kedves Pokolfajzat!

Eddig találgattunk vajon igaz e a hír.de most már számomra kiderült,hogy igenis igaz:( anyunak egy rendős ismerőse mondta.És neki a barátnőjével történt.ruhát probált és alatta a földön egy csúzda szerűség segítségével került az alaksorba.És neki is levolt már nyírva a hajam mikor megtalálták.szóval ez nem hazugság!!! Senki neeee menjen egyedül oda vásárolni!!!!!!

2011. márc. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim válasza:
69%
tudnék beszélni a legutolsó válaszolóval valahogy? mert érdekelne ez a dolog!!! kösszi L/19
2011. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!