Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ázsia Centerben gyilkosság,...

Ázsia Centerben gyilkosság, szervkereskedelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A mai napon hallottam róla, hogy több gyilkosság is történt az Ázsia Centerben.Elhúzható tükör a próba fülkében, injekciótűben erős altatószer és holttestek a szemétledobóban?WC-ben eltűnt nők? Ebből mi igaz és nem?
2009. dec. 16. 18:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
67%

Mi abban a furcsa, hogy ismerünk illetőket? Még jó, hogy neveket nem írunk!

A hatóságok meg eltusolják az ügyet politikai okokból. Arról se adnak mindennap hírt, hogy embereket késelnek meg néhány száz, ezer forintért, de ez még nem jelenti azt, hogy ilyen dolgok nem történnek meg.

2011. ápr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
79%

az a furcsa hogy mindenki ismerősével ugyanaz ugyanott történik meg....Nem kérte senki hogy írjál neveket :))

csak úgy kiváncsi lennék egy ismerősre akivel megtörtént.:)))

2011. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
25%
:O na most ez meglepett... Nekem is a barátnőm mondta hogy a tesójának a barátnőjének az osztály társával is ez történt az ázsia centerbe :/ nem akartam elhinni de hogy most itt is olvasom :/
2011. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
68%
Mivel egy bizonyos illegális tevékenységnek a központja, logikus, hogy ugyanaz történik meg mindenkivel.
2011. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 KatzenMayer ***** válasza:
80%
Nem igazán értem...ha mindenkinek az ismerősével történt meg akkor naggyából minden negyedik emberrel meg történt vagy mi?
2011. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
85%
Ja ja :D Minden negyedik ember kopaszra nyirt fejjel ül most itt és olvassa :D Hát istenem..jah tök jo hogy logikus,csak az nem logikus hogy mindenkivel ugyanaz a sztori és csak az ismerőse xDD
2011. máj. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim válasza:
68%
az utolsó 2 szkeptikus jó nagy b*rom!!! lehet,hogy a történetek 70%-a kamu, de igenis van alapja az összesnek! egyértelmű,hogy valami nagyon nagyon nincs rendben az Ázsiában!! a b*zi kínai maffia szépen idetelepült és sakkban tartják a rendőrséget is, szerintetek miből élnek ezek ilyen k*rva jól, idejött már a fél ország és illegális tevékenységet folytat jó része. most őszintén, egyre több sárgát látok már X5-ben feszíteni, nevetségesen hangzik és nehéz ezt komolyan venni, de az itt tartózkodó kínaiak nagy része maffiózó életmódot folytat, és az ázsiában sem a 2000 Ft-os cipőből élnek meg, eleve napi 8 órában dolgoznak maximum, de váltják is egymást.. egy morcos idősödő kínai nő, egész nap a tv előtt ül, kínaiul gagyog, rá kell kérdezni 3szor,hogy valamire odaböfögjön egy érthetetlen választ, aztán óramű pontossággal 7kor lemegy a parkolóba a kis szakadt ruhájába és becsücsül az Audiba!!! kérdem én mi a k*rva anyjából telik erre neki? nem az ,hogy sajnálom tőlük, de ne legyünk hülyék és igen is gondolkodjunk el,hogy megéri-e pár ezer ft-ot spórolni egy cipőért, ami legfeljebb 2 hónapig bírja szétesés nélkül (és akkor már sokat mondtam) de cserébe mogorva veled mindenki, semmibe nem néznek a saját országodban és nyilvánvaló,hogy illegális dolgokat folytatnak azok, akiket te a pénzeddel támogatsz. ( természetesen nem az összes kínai ember ellen szóltam, mert vannak tisztességesen dolgozók is, de biztos,hogy nem az Ázsiában, és biztos,hogy elenyésző kisebbségben. )
2011. máj. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 KatzenMayer ***** válasza:
72%
Most nem értem mért vagyok azért barom mert nem hiszem hogy szerv kereskedelem működne bármelyik kinai áruházban is... és tudtom szerint a kérdés arról szólt hogy van-e ott Szervkereskedelem és nem pedig a Maffiáról...
2011. máj. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim válasza:
84%

még jó,hogy a maffiának semmi köze a szervkereskedelemhez, ugye?

azoknak, akik nem hisznek abban,hogy "Magyarországon ilyen megtörténhet" szíves figyelmükbe ajánlom a hajógyári szigetet, ahonnan nekem több ismerősöm tűnt el, és évek óta nem került elő..

persze mindenki saját maga rendelkezik az életével, és kísérti a sorsot, mindenesetre azzal tisztában kell lenni, hogy ha történne bármi, nem fog sem gyors sem hősi halált halni,nem adják le a híradóban sem, nem lesz fent még a neten sem, a rendőrség majd csodálkozik,hogy ilyenkor nem lehet mit tenni, "ez a szokványos eljárás" és az egyedüli forrás pár ember lesz, aki úgy inti óva a többieket,hogy "egy ismerősömmel történt.." és akkor majd jön pár ember aki azt mondja: " hé. nem létezik,hogy többször is megtörténhetett ilyen eset, pláne nem egy ISMERŐSSEL "

jó, persze senkit nem szeretnék téríteni, mindenki viselkedjen belátása szerint , és ha még mindig van szájíze az ázsiához vagy a hajógyárihoz akkor csak tessék, de szóljon előtte a szüleinek és a barátainak,hogy szereti őket, mert a kutya nem fogja őket megvédeni ha "bármi" történne, mert a rendőrség is egy olyan szerv, ami inkább ugat,mint harap, sajnos volt szerencsém megtapasztalni.. :S ahogy phoebe büfé mondta a jóbarátokban: "mindenki szabadon lehet hülye" :D

2011. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim válasza:
80%

Helló Mindenkinek!


egy ismerősöm most küldte a levelet amelyben szó van az ottani gyilkosságokról. gondoltam utána olvasok picit, és ezt találtam.

nem lettem okosabb, mert itt is csak talányok vannak.

egy olyan sem ír, akivel megtörtént, nincs fotó, nem ment vissza ezer barátjával szétverni a kínaiak fejét az érintett és senki nem megy próbafülkét ellenőrizni. nem is igazán hiszem el, hogy épp a próbafülke alá esne a szemétledobójuk, ha már van egyáltalán... vagy direkt úgy tervezték meg az egész épületet?

ha az ex rendőrnek a bnője ezt átélte, akkor a rendőr ennyiben hagyta volna? én leszedtem volna a kínai fejét és pörköltet csinálok belőle. ja és akkor mit eszünk az éttermeikben. a megmaradt húst?:)

maffia...

hát. talán egyszerűbb a kokót hozni-vinni mint a méyhűtött tüdőket, szíveket, méheket.

2011. jún. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!