Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ázsia Centerben gyilkosság,...

Ázsia Centerben gyilkosság, szervkereskedelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A mai napon hallottam róla, hogy több gyilkosság is történt az Ázsia Centerben.Elhúzható tükör a próba fülkében, injekciótűben erős altatószer és holttestek a szemétledobóban?WC-ben eltűnt nők? Ebből mi igaz és nem?
2009. dec. 16. 18:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
73%
Évente rengetek ember tûnik el! Szerintetek csak ùgy elnyeli õket a föld? Nem mondom, hogy pont az Àzsiàban.. de biztos hogy megt a szervkereskedelem rendesen..
2012. máj. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 anonim válasza:
19%
Helló! Én ma az egyik haverommal ültünk a parkba és ő kérdezte, hogy hallottam-e erről? Mondtam hogy nem és elég hülyeségnek találtam. Amikor hazajöttem gondoltam rá keresek a neten... És talán igaz... Egyesek azt irják hogy mindenkinek az ismerősével történt meg.. Miért ne? ha valakit megölnek ott akkor ő fogja ide irni holtan hogy ez történt meg posztolja facera...Én igy hallottam hogy elhuzható tükör van és szerintem igaz... mert a Kinaiak ilyenek.. sok b*zi
2012. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 anonim válasza:
0%
Helló! Én ma az egyik haverommal ültem a parkba és ő kérdezte, hogy hallottam-e erről? Mondtam hogy nem és elég hülyeségnek találtam. Amikor hazajöttem gondoltam rá keresek a neten... És talán igaz... Egyesek azt irják hogy mindenkinek az ismerősével történt meg.. Miért ne? ha valakit megölnek ott akkor ő fogja ide irni holtan hogy ez történt meg posztolja facera...Én igy hallottam hogy elhuzható tükör van és szerintem igaz... mert a Kinaiak ilyenek.. sok b*zi
2012. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim válasza:
68%

Holnap én is oda készülök (unokanővéremmel), s parázok is kicsit, mert én is hallottam már, hogy a mosdóban fiatal lányok eltűntek...

Egy biztos.. mosdóba nem fogok menni, s ha próbafülkébe megyek, akkor a biztonság kedvéért a szőnyeg alá nézek, meg a tükör mögé is :) ha igaz, ha nem.. szerintem a mai világban nem lehet tudni mi folyik ott :S szervkereskedelem stb.... jobb vigyázni..

2012. aug. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim válasza:
85%

Nah ennyi buta embert sem láttam egy rakáson.


1. Miből gazdagok a kínaiak?

Abból bmeg hogy náluk 50Ft valami amit itt eladnak 500-ért semmi másért, és mivel esetleg kettős állampolgárok szabadon hozhatják be a szaros cuccokat.


2. Mi a jó büdös f*sznak borotválnák le a hajukat? Mi a jó büdös f*szért pont egy próbafülképen csapóajtóval? Szerintetek ha zuhanna akkor nem visítana és nem hallaná senki? Ti idióta parasztok.

2012. szept. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
91%

Jajj istenem multkor voltam az Ázsia centerben és végig ez járt a fejemben..:D Wcn voltam, semmi nem történt :D Az összes próbafülkében voltam, semmi nem történt :D :D

Sőt annyian voltak hogy mozdulni is alig lehetett :D

Ennyit a hülye "ismerősöm nagyapjának az ismerősének az anyjával megtörtént!!!" kitalációtokról :)

2012. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 anonim válasza:
100%
De amúgy tegyük fel, hogy én a második emeleten bemegyek egy áruháznak a próbafülkéjébe, ami alatt és mellett is egy másik áruház van, akkor hogy a francba rabolnak el? :D kinyílik egy csapóajtó és lezuhanok az alatta levő üzletbe vagy ilyen vidámparkba illő csúszdaszerkezeteket gyártottak oda? Vagy ha a tükör elhúzható, akkor átráncigálnak a mellette levő üzletbe? :D
2012. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/83 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjad utolsó...már hullámvasút van :DDDD Oda tették a Looping Star-t :D :D
2012. szept. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim válasza:
100%
Az emberek hülyesége határtalan, ezért tart itt az ország...
2012. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
9%
Az olyanok miatt tart ott az ország Kedves utolsó, mint Te! Annyira jellemző ez a nagyszájú emberekre, hogy na majd ő odaböfög valami ócsárlást a magyar társadalomnak címezve és akkor ő most hatalmasat mondott. Persze, mindenki idióta, mindenki hülye, mert az állítólagos elraboltak nem sikitóznak stb.. Addig, amíg egy nyomorult hivatalos cikket nem hoz le a média, addig hogy tudtok ítélkezni, meg lehülyézni másokat, akiket megrémített az, hogy eléggé szóbanforgó téma és ha megnézitek a kínai piacokat - ugyan lehet, hogy azért van ez az egész, hogy védjék a magyar piacot és tényleg csak kitaláció - rengeteg törvénybeütköző tevékenység folyik, így nem annyira nehéz azt sem elképzelni, hogy ezek a rémhírek igazak legyenek... ha csak egy megtörtént, már akkor is érdemes vigyázni..
2012. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!