Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ázsia Centerben gyilkosság,...

Ázsia Centerben gyilkosság, szervkereskedelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A mai napon hallottam róla, hogy több gyilkosság is történt az Ázsia Centerben.Elhúzható tükör a próba fülkében, injekciótűben erős altatószer és holttestek a szemétledobóban?WC-ben eltűnt nők? Ebből mi igaz és nem?
2009. dec. 16. 18:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/83 anonim ***** válasza:
28%

Mi hiába beszéljük rojtosra a szánkat, amíg nem a hitetlenkedő ismerősének az ismerősével történik meg addig úgyis baromságnak és kitalációnak fogják tartani :)


Csak még azt monják meg nekem itt az annyira okosak, hogy hogy a bűbánatos kócós pékf@szából írna ide olyan akinek leborotválták a fejét, kiszedték a belső szerveit és holtan találták meg az alagsorban/kukában/próbababák között?!


Egyébként én sem akarom elhinni, hogy ez mind igaz, többször voltam Ázsiában és semmi sem történt velem, de nem értem miért kell lehülyézni, meg le retardáltozni látatlanban az embereket?! Olyannyira lehet igaz, mint amennyire nem. 50-50. Nos Te hülyézed le őt? Ez csak téged minősít, és mindenkinek szíve joga, hogy mit hisz el, mit hallott.

2012. dec. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/83 anonim ***** válasza:
66%
Voltam néhányszor, nem láttam szerencsére semmit, de mindig rossz szájízzel teszem be oda a lábam. Valahogy ez az egész elindult, ugyanúgy, ahogy a Margit szigetes és Hajógyári szigetes eltűnésekről szólóak is, hosszú kérdéses évek után utóbbiról be is bizonyosodott, hogy nem csak szóbeszéd.. Én azt mondom, jobb félni és figyelni azokra a minimális dolgokra (nem egyedül mész be próbafülkébe, nem mész el ott wc-re stb.) és akkor elkerülhető, ha tényleg igaz. Nem kell nagymellénnyel ennyire bátornak lenni és hülyézni a másikat, aki el tudja képzelni, hogy akár ilyen is lehet a háttérben, főleg ha látod a kici kínait olyan köteg "deák igazolvánnyal" a kezében, amit megfogni is alig tud (persze, lehet, hogy tényleg csak a ruhákból van, de ... ) na hát, sose lehet tudni!
2012. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/83 anonim ***** válasza:
16%
Gyilkosság és szerv kereskedelem nem volt de annyi igaz hogy bement egy lány a próbafülkébe és a barátja kint várt rá de már több mint 1 órája nem jött ki. A lényeg hogy meg találták a lányt leborotvált hajjal és a rendőrség is kint volt a területet le is zárták akkor és végül át adták a lányt. Utána volt is fellázadás a skinheadek és a hungaristák társaságában...
2012. dec. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/83 anonim válasza:
11%
2013-at írunk és sajnos mégmindig ez a helyzet. egy csaj a multhéten bement probafülkébe a pasija a fülke elött várta. a csak már joideje bent volt,így benézett a csaj eltűnt.késöbb az alaksorban talált rá a rendőrség,kopszravolt nyírva a feje,és már nemvolt meg az egyikveséje. a csaj most is intenzíven fejszik. megint megtalálták a fülke padlozatán a lengőajtot mint a Maradj Talpon-ba,de megint nem történik semmi...
2013. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/83 gungasam ***** válasza:
64%
Szkepticizmusom dacára fel kell tennem a kérdést magamnak, ha megtörténhetett hogy ellopták a fél(vagy több) országot rendszerváltás címén, betört hozzánk is az éhezés és szegénység, ugyan miért az olyan durva dolgok maradnának el mint az illegális szervkereskedelem?? Maffia és narkó van a rendszerben már rég, a veselopás miért lenne kivétel? Csak mert épp nem az én vesémről van szó??El tudom képzelni, ha nem is pont vagy nem is csak a sárgák de akár a magyarok is simán szétkapjanak egy egészséges védtelen emberkét azért a sok jó cuccért ami benne van.
2013. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/83 anonim válasza:
100%

Akik a hajógyári szigetről eltűntek, azokat kereste a családja név szerint, kereste a média szintén név szerint. És most az utóbbi félévben úgy tűnik megtalálták azokat, akik rész vettek az eltüntetésben, és nevük is van: V László és társai. Még csak nem is kínai.

A híradások sem úgy szóltak hogy az ismerősöm ismerőse eltűnt, hanem keresem a fiam, keresem a testvéremet, így hívták, és közreadták a fényképét is. És a hozzátartozó is vállalta az arcát.

2013. febr. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/83 anonim válasza:
33%

Sziasztok!

Tegnap előtt a barátnőmmel voltam Lilla nap alkalmából vásárolni az Ázsia Centerben - 2000 forinttal, amiből tudtam volna venni magamnak egy kardigánt, azt a neonos fajtát, tudjátok.

Akkor még nem olvastalak titeket...kár...éppenséggel szerencsém, hogy nem ülök itt kopasz fejjen, félhalottan, de csak egy hajszálon múlott...


Bementem próbálni, és nagy SZERENCSÉM, hogy a csizmám sarka "magával húzta a szőnyeget", és így felfedeztem a csapóajtót... Szinte sokkot kaptam, de csak a neonos felsőt és a pénztárcámat ejtettem el...

Nem képzelődtem, mert utána egy pillantást vetettem a próbafülkébe, de a kardigánnak és a pénztárcának már hűlt helye volt.

Elmondani nem mertem az ottani pénztárosoknak, mert féltem, hogy eltesznek akkor láb alól...és nem is áll szándékomban bárkinek bármit mondani, csak tanulságból mondtam el nektek.

A barátnőmnek is leesett az álla, de ő is csendben maradt.


TANULSÁG: SENKI NE LÉPJEN A KÖZÉPSŐ PRÓBAFÜLKÉBE, MÉG AKKOR IS, HA ELŐTTE ALAPOSAN MEGNÉZTE, HOGY NINCS-E OTT CSAPÓAJTÓ-SZERŰSÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Amúgy nem lett volna szabad elmennem ilyen helyre, mert még csak 14 vagyok....


Ha lehet, kerüljétek el azt a boltot!!!!!

2013. febr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/83 anonim válasza:
18%

Nagyon cink dolgot mondok el nektek:

Apámmal az Omega Plázában voltunk gokartozni, és bementünk wcre. Én hangokat hallottam a szomszéd fülkéből, és villámgyorsan elhúztam a csíkot, de úgy, hogy ott közbe még folyt ki is.......xD


Nagyon vigyázzatok..:((

2013. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/83 anonim ***** válasza:
100%
hát ez a kérdés még mindig üt, mint a jancsiszög :D
2013. jún. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/83 anonim válasza:
74%

"Szinte sokkot kaptam, de csak a neonos felsőt és a pénztárcámat ejtettem el...

Nem képzelődtem, mert utána egy pillantást vetettem a próbafülkébe, de a kardigánnak és a pénztárcának már hűlt helye volt." Mivan???????

2013. júl. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!