Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ázsia Centerben gyilkosság,...

Ázsia Centerben gyilkosság, szervkereskedelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A mai napon hallottam róla, hogy több gyilkosság is történt az Ázsia Centerben.Elhúzható tükör a próba fülkében, injekciótűben erős altatószer és holttestek a szemétledobóban?WC-ben eltűnt nők? Ebből mi igaz és nem?
2009. dec. 16. 18:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
31%
én ugy hallottam róla hogy ment egy férfi és egy nő az ázsia centerben, egyszer a férfi elment wc-re és a nő várta sokáig de nem jött ki, és közben az történt hogy volt egy csapóajtó a férfi alatt ami kinyílt, majd leesett és eltörte a lábát, jöttek ilyen kínai orvosok, elaltatták, majd kioperálták a belső szerveit :S
2011. ápr. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim válasza:
57%
Igazából erről én is hallottam hogy a tükör elhúzható
2011. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
88%
Nekem egyik ismerősöm ment be a wc-be, amikor lekapcsolták a villakonyakat és hallotta hogy egy ember elkezdi belökdösni a wc ajtókta. (Elég izmos srácról van szó egyébként.) Az ismerősöm is elkezdte csapkodni az ajtót, és mondta hogy takarodjon a g*cibe mert szétb*assza a fejét, erre állítólag elment az ember, de ki tudja mi igaz ebből...
2011. ápr. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim válasza:
40%

Igen igaz. :)

Ma volt nálunk unokatesóm és szóba jött az ázsia center. :)

unokatesóm haverjának a barátnőjét ott találták meg kopaszra nyírt hajjal és mesztelenül.

az egész úgy törtéént hogy a csaj bement próbálni a próbafülkébe és a pasi addig elment körülnézi. 5 perc műlva visszament és mivel nem találta a csajt megkérdezte az eladót hogy holvan.. az eladó elkezdett neki kínaiul beszélni így semmit sem értett. rögtön hívta a barátnőjét de ki volt kapcsolva a telefonja.. így hívta a rendőrséget de a kommandósok jöttek ki.. mert ilyen már többször is előfordult. úgy találták meg hogy teljesen elvolt kábulva.. kopaszra volt nyírva a haja és mesztelen volt.. a próbabák között...

2011. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim válasza:
19%

most olvastam el hogy mit írtak a többiek.. és azt nekem is mondták hogy a maffia van a háttérben.


előző voltam. :)

2011. ápr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 anonim ***** válasza:
76%
én ezt nem hiszem el
2011. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/83 anonim ***** válasza:
90%
Alattam még sosem nyílt ki a csapóajtó és a tükör mögül sem ugrott elő senki, borotvát meg saját felhasználásra szoktam ott tök jó áron venni. A kör e-mail-t én is megkaptam, hogy vigyázzak. Valami igaz lehet belőle, mert hátborzongató az egész Asia Center, amikor ott vagyok olyan negatív és nyomott a hangulat, alig van vásárló. De ezt a csapóajtót azért túlzásnak tartom.
2011. ápr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
91%
érdekes hogy mindenkinek az ISMERŐSÉVEL ugyanaz történik meg :D
2011. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
90%
Igen, konkrét személyt senki nem tud felhozni. Nem lehet, hogy ez a történet a jobbik találmánya, hogy vegyél inkább hazait? :-D
2011. ápr. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is megtörtént az ismerősömmel-.-:D na jo nem is :DD összeesküvés elméleteket gyártanak itt :D Mindenkinek az ismerősével..Hmm..nem lehet hogy mindenki ezt a két embert ismeri csak?:O:D
2011. ápr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!