Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ázsia Centerben gyilkosság,...

Ázsia Centerben gyilkosság, szervkereskedelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A mai napon hallottam róla, hogy több gyilkosság is történt az Ázsia Centerben.Elhúzható tükör a próba fülkében, injekciótűben erős altatószer és holttestek a szemétledobóban?WC-ben eltűnt nők? Ebből mi igaz és nem?
2009. dec. 16. 18:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 LPKata válasza:
90%

Ez egy nagy marhaság. Azért mert Kínában volt egy ilyen maffia szervezetes ügy az nem azt jelenti hogy itt is van ha láttok egy Kínait.

Én Kata vagyok, Tatabányán az omegaplázában dolgoztam abba a nagy kínaiba mint "segéd kisfönök" segédkezhettem, ismertem a tulajdonosait, 1 prüd kedves kínai nő a férjével és kisfiú szinten lévő unokatesójávval. aki segített nekik a nagyapjuk volt, egy kedves jófej család, többször aludtam nálluk, takarítóttam a lakást stb. amíkor épült a plázába a kínai végig ott voltam, saját szemeimmel láttam, nyitás elött a földszinti éterembe dolgoztam., és bátran kijelenthetem semmi gyilkoság nem volt ott v ilyesmi. nyitvatartása idején 2 szer váltott tulajt és a legvadabb dolog ami ott történt egy férfi a telójávval kamerázta a csajokat úgy hogy felemelte a telót a probafülke felé. (mellényult mert a tizenvalahányadik csaj egy szolgálatonkivüli rendőrnő volt. :D Ázsia Center, Kínai karcsi a kopaszos kínai hapi, nagyon kedves férfi, egyszer adott nekem egy ágyneműt ingyen,. sokszor adott a lépcső aljábban fekvő hajléktalanoknak pénzt. az üzletben volt h néha ingyen elajándékozott pár apróságot, rolla nemtudnám elhinni hogy ilyesmit tenne,. ismerek rengeteg Kínait ruházatisat is meg étermi szakácsokat is. soha semilyen ilyesmi v hasonló nemtörtént!!! de olyat már olvastam, hivatalos rendőri honlapon h egy nő bement a probafülképe majd elcsámborgott kávézni a férja meg azthitte h elrabolták a kínaiak a feleségét, kihíta a rendőröket a kommandosok mentek be földre teperték a tulajdonosokat, majd a csaj elősétált h ott meg mi történik,. a bolt egyik tulajdonosa egy idős kínai nő aki elsírta magát az 1 héttel késöbbi interjúban h folyamatosan támadják őket. stb.. stb.. a lényeget remélem értitek,. csak azt akartam mondani nem kell elhinni a köcsög pletykákat, fölleg nem ha valami blikk féle írja,. lehozták a sztorit kicsit máshogy mint a rendörség honlapján volt. Az ilyen pletykák más embereket tönkre tesznek.

2013. aug. 2. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim válasza:
4%

Utolsónak:

látom ide is elért a kinaiak keze...

Azt hiszitek, hogy csak ugy elrabolhattok embereket?

Hát nem!

Ennek az egésznek utána járok a csapatommal, mert ez mármár kötelesség...

A rejtély rt megoldja az ügyet.

2014. márc. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim válasza:
90%
Emberek gondolkozzatok mar:D a probafulkek alatt nincs rajtár hanem parkoló van szoval csapoajtok se lehetnek ott :D a masik meg h az uzletek kozott vekony fal van..:D a wc-kben meg márványpadló. Szoval kilove;)
2014. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim válasza:
100%

Ez egy nagy hülyeség, semmilyen csapóajtó nincs a próbafülke alatt,

Voltam már több kínaiban és egyikben sem volt semmi a fülkébe, és még a tükör mögött sem volt átjáró,

csapóajtó meg főleg nincs mert padlószőnyeg volt lerakva és az alatt meg csak beton és kosz van

2014. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim válasza:
77%
Igaz hogy régi kérdés de nemrég voltam először az ázsiában nem történt semmi csak elég érdekes volt hogy hiába egy óriási bevásárlóközpont de egyik eladónál sem volt kassza. Bemennünk a vészkijáraton kellett és amúgy is az egész egy nyomott undorító helynek tűnt.
2015. ápr. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
62%
Könyörgöm! Mindenki csak beszél a csapóajtókról meg WC-s sztorikról. Hát basszus fáradjanak már oda hárman-négyen, rámolják ki azokat a próbafülkéket, hogy lássuk is azokat a titkos csapóajtókat csúszdástul és jelentsék már fel őket de izibe! Máramennyiben neadjisten tényleg létezne. Minden pletykos ugrik az ilyen sztorikra, de egy sem jár utána, pedig nem kerülne sokba.
2015. máj. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim válasza:
Meg mindig megy ez a pletyka? kicsit bele kell (kene) gondolni a dolgokba... csapoajto... na most ha te bemesz egy fülkébe , és ha lenne csapoajto (el sem tudom képzelni) akkor az kopogna valamennyire... Ha le is nyitnak, akkor még kussba leesik az aki ott áll? nem hiszem.. tükör... nézed magad a tükörben , valaki elhuzza , beléd szúr egy tűt , (ezt mind teljes csendben) és el is kap hangtalanul, el is visz. olyan gyorsan hogy idő sincs kiáltani egyet... WC ben... mégis hogy? A csempézett falakon at? vagy kisetalnak vele? nem értem hogy mit gondoltok amikor ezeket halljátok... na meg ha egy kicsit utananeznetek , nem úgy megy a szerv kivétele hogy gyorsan felvagjak és kitepik. . nagyon sok időbe telik , és nem is tudom (1.5? ) napig tartható ... Annyi fele keppen olvastam már ezt a történetet hogy az hihetetlen, pedig csak gondolkozni kéne egy kicsit , hogy mi reális és mi nem..
2015. máj. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy (ieg nígy rá 6 évre válaszolván) sztem vmi olyan ember kezdte el terjeszteni akinek baszta a csőrét hogy ők nem fizetnek adót. Ennyi. :'D
2016. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim válasza:
66%

Hogy ti mennyire félelmetesen *st*ba, gondolkodni képtelen véglények vagytok. Hogy egy csepp józan ész nincs abban a s*tét fejetekben, ti kis felt*nési viszketegségben szenvedő pitiáner hazudozók. Persze, anyád barátnőjének az ismerősének a haverja, meg apukám rendőr barátja, meg ismerősöm haverjának az unokatestvére... Mind tipikusan a konkrétumok, nevek, időpontok, adatok nélküli hazug vádaskodások iskolapéldái. Tényleg annyira sötét állat valaki, hogy komolyan azt gondolja, hogy egy bekamerázott, nagy forgalmú üzletközpontból módszeresen elrabolják és megölik a vásárlókat, mindezt kvázi nem is nagyon titkolva, próbafülkékbe épített elhúzható tükrök meg csapóajtók segítségével? Ennyire elmentek otthonról nálatok? Azt hiszitek, hogy az egész rendőrségben, médiában, önkormányzatban, üzletház vezetőségben, áldozat rokoni körében, tehát több tízezer ember közül, nem lenne egyetlen egy tisztességes, aki ügyet csinálna belőle? Nem pletykát, hanem hivatalos ügyet? Tényleg olyan összeesküvéseket vizionáltok, ahol több tízezer embernek kellene cinkosan összekacsintani, plusz az egész társadalomnak totálisan semmit nem tenni azért, hogy egyáltalán hajszálnyi esély legyen arra, hogy működjön?


Hol vannak az adatok, ti sz*rencsétlenek? Kérném akkor a módszeres hazudozóktól, hogy nevezzék meg az áldozatokat, jöhetnek az ügyiratszámok, az indított büntetőeljárások hivatkozásai.


Az ilyen ügyekben már hivatalból is eljárást kell indítani. Ha az egész magyar rendőrség és ügyészség (!) kompletten az üzletközpont maffia uralma alatt állna és eltusolná a dolgot, akkor is visszakereshetőek lennének a megindított eljárások, és sok adathoz nyilvánosan is hozzá lehetne férni. (hány embert is kellene akkor a maffiának lefizetnie, csak azért, h pár évente elrabolni valakit? :DDDD hány milliárdjába is kerülne ez egy földalatti szervezetnek, gondolkodjatok már el...) Nem lenne egyetlen ambiciózus fiatal nyomozó, aki azzal akarna országos ismertséget és nevet szerezni magának, hogy akár saját szakállára elkezdené felgöngyölíteni ezeket az eseteket?


Vagy arra nem gondoltok, hogy a kínai maffia egészen biztosan soha a büdös életben nem a saját üzletei mellől raboltatná el az embereket, amivel teljesen feleslegesen kevernék gyanúba magukat, és rontanák a saját üzletüket?


Az nem jutott eszetekbe, hogy ezeket az üzletközpontokat hivatalos tervek alapján komoly mérnöki irodák tervezik és hozzák létre, és nem fognak alagutakat meg csapóajtókat elrejteni? NEm tűnt volna fel egy k*b*sz*tt munkásnak sem? Különben is, a legtöbb ruhaüzlet az emeleteken van. Hova vezet a csapóajtó? Kinyílik és leesel a földszintre? :DDD Beesel a sparba vagy dm-be? :DD Édes istenem.... A falból nyíló tükröket hogy kell elképzelni? Mert ugye az üzletek olyan szorosan vannak egymás mellett, hogy legfeljebb a szomszéd boltba léphetnél át, alapból ez alól csak a hátrafelé nyílók lehetnének kivételek.


A szenzációhajhász újságírók nem írnák meg a cikket? Akiknek nincsenek morális gátjaik, senki és semmi nem érdekli őket, csak hogy eladják minél nagyobb példányszámban az újságokat vagy a műsorokat pl. Hajú Péter, szerintetek nem csapna le azonnal a sztorira és hívná be az álozatok hozzátartozóit, vagy a megtalált, leborotvált fejű túlélőket egy beszélgetésre, hogy megnyerjék ezáltal a nézettségi versenyt arra a napra? Mert egy ilyen esetnek akkora hordereje lenne, erről még a BBC, és a külföldi médiaorgánumok is beszámolnának, ha létezne, hogy sorban tűnnek el az emberek különböző üzletközpontokból.


Na és a hozzátartozók? Szerintetek a férjek, anyukák, apukák, akiknek szerettei eltűntek, nem tennének meg MINDENT annak érdekében, hogy elkapják a felelősöket? Hol vannak a perek? Nem ismerek egyet sem, hogy Kovács Béla beperelte volna az Ázsia Centert 200 milliós kártérítést követelve, mert az üzemeltetés nem vette észre, h az egyik ruhaboltba rejtett csúszdát építtetett a 70 éves aranyos bácsikának kinéző kínai tulajdonos, és ezzel komoly veszélynek tette ki őt és családját.


Tudom, kár volt ennyit írnom, de egyszerűen az igazság az, hogy félelmetesen buták vagytok, és ez az igazán ijesztő, nem pedig az Ázsia Center vagy más kínai üzlet.

2017. ápr. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim válasza:
59%

És még annyit tennék hozzá az előzőhöz, hogy ha egy picit is olvasottak, világlátottak lennétek, és tudnátok hogyan működnének a világ dolgai, akkor pontosan tisztában lennétek azzal, hogy ELSŐSORBAN pontosan a kínai maffia lenne az, aki rendet tartana a saját háza táján, és nem engedné, hogy ilyen esetek az ő területükön történjenek.


Egyébként a többi eltűnésről vannak hivatalos ügyek, a Hajógyári valós esetekből országos botrány lett, és rendőrségi nyomozás, mert onnan is és a Margitszigetről is tényleg tűntek el emberek. Volt olyan család pl., aki névvel, arccal nyilatkozott, hogy a kisgyerekük eltűnt sajnos onnan. De az Ázsiával vagy más kínaiakkal kapcsolatban soha.


pl. [link]

[link]

2017. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!