Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ázsia Centerben gyilkosság,...

Ázsia Centerben gyilkosság, szervkereskedelem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A mai napon hallottam róla, hogy több gyilkosság is történt az Ázsia Centerben.Elhúzható tükör a próba fülkében, injekciótűben erős altatószer és holttestek a szemétledobóban?WC-ben eltűnt nők? Ebből mi igaz és nem?
2009. dec. 16. 18:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
32%
Én azt hallottam hogy egyszer bement két barátnő az egyiknek megtetszett valami gönc bement a próbafülkébe vagy fél óráig nem jött ki benézett a próbafülkébe nemvolt ott a próbafülke mögött állítólag volt még egy függöny ahova benézett a biztonsági őrökel és ottvolt a barátnője megkötözve és má a hasa kilátszott meg levágták a haját
2011. júl. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 anonim válasza:
94%
Én 1,5 évig dolgoztam az Asia Centerben, és nem hallottam ilyenekről.A Centert magyarok építették.Gondoljátok, hogy már előre csapóajtókat, stb. építettek, hogy a kínaiak tudjanak embereket ölni?Én úgy gondolom, hogy a magyar kereskedőknek nem tesz jót a kínai piac, és ezért akarják az embereket elrémiszteni onnan.Különben régen egy szinte azonos pletyka ment a Tescoról.Bár volt aki a Coráról, más meg az Auchanról hallotta ezt.
2011. júl. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/83 anonim válasza:
1%
Melyik városban volt ez??
2011. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
91%
Akkor elmegyek az ismerősőtök ismerősének az ismerősének az anyjának az apjának a lányának az ismerősével oda és akkor mutassa meg!!!Még én vagyok barom mert mindenki az ismerősökkel jön.És azóta ezek az emberek akikkel ez megtörtént némák lettek?? Ne mondd már hogy nem menne el a rendőrségre vagy bármi..Nagyot ne merj álmodni a kínai maffiádról;)
2011. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 anonim válasza:
72%
Itt tényleg mindenki fogyatékos? xD De komolyan,többen írták,hogy a rendőrség találta meg az "ismerősének" a lekötözött-esetenként elkábított- leborotvált de még élő testét...és azt mondjátok,hogy erre a rendőrbácsi asszondta,hogy "ejj má",ugyan,nem indítunk nyomozást,nincs hulla csak egy élő szemtanú,aki még vallomást is tehet!"De komolyan,ennyi retardált van itt? Pont akkor ráadásul,amikor az ázsiaiak be akarnak törni az európai piacra,pont akkor fogják majd tönkretenni a jó hírüket...nemár!
2011. szept. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/83 anonim ***** válasza:
91%
Velem is történt már ilyen!!Éppen pórázon sétáltattam a varánuszomat és bementünk az Ázsia Centerbe.Megtetszett neki a kirakatban egy nyúzott gazella bement apróbafülkébe hogy megkóstolhassa.Ekkor felnyílt egy fotocellás tükör és kiugrott mögüle Jackie Chan, felkapta a varánuszomat és levágta a karmait és leborotválta az elöregedett bőrt.és a varánuszom tett följelentést!!!
2011. okt. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
79%

10-16 12:14


Hát ez qrva jó:D A varánuszod ismerőse is ott volt ?:D

2011. nov. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 anonim ***** válasza:
64%
46os kiráááály vagy!
2011. dec. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/83 anonim ***** válasza:
89%
igen a varánuszom ismerőse is ott volt a sivatagi gekkó aki a BRFK-nál dolgozik drogkereső gyíkként!!és ez igaz!!
2012. márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 anonim válasza:
75%
voltam sokszor az ázsiában és még nem raboltak el. amugy végig raktárak vannak az ázsia alatt.szerintem drogbol olyan gazdagok az árusok ez csak tipp.soha nem halotam ezt a mesét.de azt tudom hgy romániában pontosaban erdélyben 2 rokonomat olyan 10 éves körülieket el akrtak rabolni.és kevesen mult hgy nem rabolták el öket.ott létezik a szerv kereskedelem kis faluban csoro gyerekeket rabolnak el.és sok ismerösöm dolgozik ott.szerintem valami barom arcuak elinditották és azota is folytatodik a mese.
2012. máj. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!