Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem merek anyám szemébe...

Nem merek anyám szemébe nézni, annyira beégtem előtte. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik nap fürdök, és péniszbá is felállt közben mert ugye meleg víz, marok karcsi, stb... Viszont hugyoznom kellett, azt meg álló farokkal nem lehet, és a kádba sem akartam mert milyen már... Ezért kb 1,5 méterre van a mosdókagyló, és fogtam magam, felálltam a kádban, és elkezdtem onnan a kagylóba célozni, mert így pont olyan volt az íve, hogy belement. Igen ám, de itt jön a bökkenő: rámnyitott anyám, és látta ahogy álló fasszal hugyozok a kádból a mosdókagylóba. Viszont itt még nincs vége, az ilyedtségtől elcsúsztam a kádban, körbehugyoztam a fürdőszobát, a köntösöket, a mosott ruhákat, a fogkeféket, anyám sminkescuccait, egyszóval majdnem mindent, és sikerült a függönyt elkapni a végén(amit nem húztam magamra) és szerencsére nem szakadt le. Az még hab a tortán, hogy amikor elkaptam és sikerült stabilan állnom, a másik kezemmel elszorítottam mostmár a farkam, ami természetesen majd szét durrant ettől, ami egy hangos B*ZDMEG-et váltott ki belőlem. Anyám végignézte, majd kiment szó nélkül. Nem hozta fel másnap a témát, de nem merek a szemébenézni. Mi a tendő?


Normális válaszokat!


2010. aug. 27. 21:04
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/241 anonim ***** válasza:
92%
Bocs lány vagyok, nem tom, mennyit tudsz úgymond hugyozni, de nekem kicsit furcsa, h ennyit, pláne, h már javában "folytak a dolgok", amikor anyud rádnyitott. De akár fake, akár nem, sztem illik kopogni bárhová is megyünk be........
2010. szept. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/241 A kérdező kommentje:

utolsó: egy átlag ember tud ennyit hugyozni xd

többiek: nem fake, de köszi a válaszokat :D

2010. szept. 3. 17:43
 33/241 anonim válasza:
100%
haverom 25 másodpercen keresztül bírja max teljesítménnyel mert suliba bementünk hugyozni én már rég végeztem mire neki mindig csobog mindig csobog.. :P szal én simán elképzelem megg kb egy átlagember is 10 másodpercig legalább hugyozik szal 5 elmegy, az annya benyit elzúg az max 3 mp utána meg már reflexből elzárja a csapot :P
2010. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/241 A kérdező kommentje:
nálam fél perc a minimum, de van amikor egy percnél tovább is adom neki :D olyan általában akkor van amikor valamelyik este hugyoznom kell, és ugye a horror film után nemigen mászkálnék... aztán tartom. Másnap pedig kint dolgozok, csinálom a kertet, a házat anyámnak, pakolom a fát télre(mert most olcsóbb volt, 60 mázsát vettünk, jövőre is jólesz) és nemigen akarok megállni mert ugye minden perc fontos ha kb 2 na alatt egy részét le akarom tudni... aztán az azutáni napon végzek valamivel és már a fürdőkádba jön rám megint amit annyi ideje tartok... :D
2010. szept. 3. 21:24
 35/241 anonim válasza:
98%
jó téma (Y)
2010. szept. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/241 anonim ***** válasza:
85%

Ha ez nem fake, én kivágom a Nintendo gyűjteményemet

De rég röhögtem ilyen jót.....ember hogy tuttál úgy megcsúzsni, hogy összehugyozod az egész fürdöt? bazzzzz........

szal ez egyszerüen hihetetlenség. És sztem ezt nemcsak én nem hiszem el h megtörtént veled, hanem mindenki más aki ezt elolvassa xDDd


FuckyeahGYIK

2010. szept. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/241 A kérdező kommentje:

14:29

oldal irányban estem el, addig a farkamhoz hozzá nem nyáltam mert a függönyt igyekeztem elkapni. Egy maffia stílusú sortüzet képzelj el, plusz az emberi farok olyankor nemcsak egyhelyben áll, hanem "lötyög" ballra-jobbra-föl-le. Így már érthető? :D


A nintendó gyűjteményedet meg inkább add nekem.

2010. szept. 4. 14:37
 38/241 A kérdező kommentje:
hiba: *nyúltam
2010. szept. 4. 14:38
 39/241 anonim ***** válasza:
100%

Na ha anyád szörfözik a neten és meglátja... XD

Nem kell azon törnöd a fejed, hogy beszéld meg vele a dolgot :D:D:D

2010. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/241 anonim ***** válasza:
83%

Bocs, de tuti, h fake.....

azért ennyire nem égetném le magam csak azért, h felkerüljek fyeahra.És ugyan nem 12:41 vagyok, és a puszi sem kell, de ezt egy netes oldalon találtam, csak miattad kerestem rá:Mihelyt azonban a férfi szexuális izgalomba jön, a felfújható hólyag vérrel telik meg, a szerv kitágul, megmerevedik és mintegy varázslat által a lecsapoló mechanizmus leblokkol, s erekció közben az eredeti vizelési funkció szünetel.

Ha véletlenül a sok pisivel az agyadat is kihugyoztad volna, lefordítom magyarra : HA ÁLL A F@SZOD, NEM TUDSZ HUGYOZNI!!!!!!!!

Ja am nem egészséges, h napokat tartogatod azt, aminek ki kéne jönnie, de ez már tényleg nem az én bajom.........

2010. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!