Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálhatnék még? Túl jó...

Mit csinálhatnék még? Túl jó dolgom van, már szinte mindent kihoztam az életemből. Kéne valami, ami hosszú időre lefoglalna.

Figyelt kérdés

Kérlek,komolyan mondjatok elfoglaltságot,ne az anyagi helyzetemet szidjátok.


Születésemtől fogva gazdag vagyok,igen szülők egyetlen túlpénzelt gyereke.

Jó suli,67 ország,vezetői engedély,autó,motoros jogsi,motor..

Van még búvár vizsgám,motorcsónak vezetői engedélyem,vitorlás oktatói engedélyem,ejtőernyős vizsgám is és barlangászati engedélyem is.

15,5 évesen leérettségiztem.Azért ilyen korán mert az 1-2 osztályt megcsináltam előrehozottan.

Nem mentem egyetemre,mert értelme nincs a családi bizniszbe beletanultam.10 éves koromtól apum tanított mindenre,szóval mára már tökéletesen el tudom vinni a céget,de most még bőven nem kell dolgoznom.Ő is csak igazgató,alig jár be-az alkalmazottai viszik a céget.

5 nyelven beszélek.Jártam rajziskolába.

Egy dolog elkerült engem az a zene.Nincs jó hallásom,sem ritmusérzékem.


Életemből 7 évet elutazgattam

Most 26 vagyok,nő.

Rengeteget buliztam,mindenhol.Több száz ezer fotót készítettem.


Most igazából az a bajom,hogy annyira "tökéletes" minden,hogy kezdek beleőrülni.

Már mindent megtanultam,amit meg akartam kb.

Egy évből 10 hónapot nyaralok,igazából a többi kettőn is,csak akkor Magyarországon.

Télen 2 hét sí,nyáron is 2 hét gleccsersí.

Járok szörfözni,ejtőzni,fotózni,bibliakörbe,sportklubokba.


Vannak barátaim,nem vagyok magányos.

De mivel semmilyen célom nincs kb,nem tudom mit csinálhatnék még,már egyszerűen UNOM A NYARALÁST.

Mindenem megvan,semmiért nem kell küzdeni.

Jó nevelést kaptam,segítőkész vagyok,rendszeresen adományozunk adott helyekre,a cégnek 19 alkalmazottja van és mindenki jól keres.Senki nem utál,azért mert beképzelt lennék.


Nincs barátom.Volt nekem,de ő sajnos fiatalon halt meg,egy balesetben.Azóta nem hevertem ki.Nincs szükségem párkapcsolatra.


Nekem valamilyen cél kéne vagy valami,soha nem gondoltam hogy a jó életet nagyon meg lehet unni.


Nem szeretnék dolgozni,mielőtt valaki elküldene munkába.Nem szeretnék,mert nem kell,mert nem akarok szenvedni azért amim már van.


2011. okt. 13. 01:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/106 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nincs célja az életednek, nem a gyk fogja megoldani.
2011. okt. 13. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/106 A kérdező kommentje:
Kiskoromtól kezdve mindig csak nyaralunk,síelünk,gyógyfürdők,aquparkok,tanfolyamok,állandó atyai szigor,hogy bizony lányom neked ezt meg kell tanulnod,nem nem elég 2 nyelvvizsga,még jó hogy egyetembe nem kényszerítettek bele.
2011. okt. 13. 01:54
 13/106 A kérdező kommentje:
Ki tudja,lehet csak fantáziám szegényes,valaki valami jót mond és lefoglal.
2011. okt. 13. 01:55
 14/106 anonim ***** válasza:

De biztos hogy van valami olyan "elfoglaltság" amit még nem próbáltál.

Pl : Ahogy olvastam több száz ezer fotót készítettél, fotóstudió-ban még nem gondolkoztál?

2011. okt. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/106 anonim ***** válasza:
57%

"még jó hogy egyetembe nem kényszerítettek bele"

hu mert az tényleg rettenetes :) Már akérdésednél is ezen akadtam ki, hogy szerinted nincs értelme...


A munka szenvedés, a tanulásnak nincs értelme, a párkapcsolat nem kell. Szánalmas Barbi :)

2011. okt. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/106 anonim ***** válasza:

"fotóstudió-ban még nem gondolkoztál?"

jajj, nehogy munkát tanácsolj, írta, h az nem kell, meg szenvedés

2011. okt. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/106 anonim ***** válasza:

Én még mindig azt mondom, hogy sokat segíthetne, ha pszichológussal beszélnél.

Nem csak a barátról, hanem arról, hogy kezded hiábavalónak érezni az életed, stb.

Biztos segítene abban, hogy hogyan tudnád tartalmasabbá tenni.

Én mondjuk nagyon szeretek olvasni. Lehet, hogy egy kis nyugira lenne szükséged, kicsit visszavenni a pörgésből, és átértékelni az életedet.

Lehet segítene.

2011. okt. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/106 anonim ***** válasza:
91%

Drága, mindent kihoztál az életedből? Mert apuci aládtolta a sok pénzt?

Ha nincs célod, nem élsz, csak az időt töltöd.

2011. okt. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/106 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem nem szenvedés és nem is munka. Pl én is nagyon szeretek fotózni, csak sajnos az anyagi helyzetünk nem adhatja meg azt hogy ezzel komolyabban foglalkozzak. És ha belegondolsz, ha azt csinálod amit mondjuk szeretsz, az nem is olyan munka.
2011. okt. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/106 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj,de minek tanuljak még egyetemen is?

Rengeteg mindent tudok!!!Azért tanulnak az emberek,hogy legyen jó munkájuk,ha van jó munkájuk akkor azért dolgoznak,hogy legyen pénzük.Na nekem van pénzem,miért csodálkozol,hogy nem akarok időre kelni és dolgozni?Nem kell gyűjtenem meg semmi.

Mondtam,miért nem kell párkapcsolat.


Közben eltűnök egy időre,válaszolok az ímélekre,amikkel elhalmoztak..

2011. okt. 13. 01:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!