Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálhatnék még? Túl jó...

Mit csinálhatnék még? Túl jó dolgom van, már szinte mindent kihoztam az életemből. Kéne valami, ami hosszú időre lefoglalna.

Figyelt kérdés

Kérlek,komolyan mondjatok elfoglaltságot,ne az anyagi helyzetemet szidjátok.


Születésemtől fogva gazdag vagyok,igen szülők egyetlen túlpénzelt gyereke.

Jó suli,67 ország,vezetői engedély,autó,motoros jogsi,motor..

Van még búvár vizsgám,motorcsónak vezetői engedélyem,vitorlás oktatói engedélyem,ejtőernyős vizsgám is és barlangászati engedélyem is.

15,5 évesen leérettségiztem.Azért ilyen korán mert az 1-2 osztályt megcsináltam előrehozottan.

Nem mentem egyetemre,mert értelme nincs a családi bizniszbe beletanultam.10 éves koromtól apum tanított mindenre,szóval mára már tökéletesen el tudom vinni a céget,de most még bőven nem kell dolgoznom.Ő is csak igazgató,alig jár be-az alkalmazottai viszik a céget.

5 nyelven beszélek.Jártam rajziskolába.

Egy dolog elkerült engem az a zene.Nincs jó hallásom,sem ritmusérzékem.


Életemből 7 évet elutazgattam

Most 26 vagyok,nő.

Rengeteget buliztam,mindenhol.Több száz ezer fotót készítettem.


Most igazából az a bajom,hogy annyira "tökéletes" minden,hogy kezdek beleőrülni.

Már mindent megtanultam,amit meg akartam kb.

Egy évből 10 hónapot nyaralok,igazából a többi kettőn is,csak akkor Magyarországon.

Télen 2 hét sí,nyáron is 2 hét gleccsersí.

Járok szörfözni,ejtőzni,fotózni,bibliakörbe,sportklubokba.


Vannak barátaim,nem vagyok magányos.

De mivel semmilyen célom nincs kb,nem tudom mit csinálhatnék még,már egyszerűen UNOM A NYARALÁST.

Mindenem megvan,semmiért nem kell küzdeni.

Jó nevelést kaptam,segítőkész vagyok,rendszeresen adományozunk adott helyekre,a cégnek 19 alkalmazottja van és mindenki jól keres.Senki nem utál,azért mert beképzelt lennék.


Nincs barátom.Volt nekem,de ő sajnos fiatalon halt meg,egy balesetben.Azóta nem hevertem ki.Nincs szükségem párkapcsolatra.


Nekem valamilyen cél kéne vagy valami,soha nem gondoltam hogy a jó életet nagyon meg lehet unni.


Nem szeretnék dolgozni,mielőtt valaki elküldene munkába.Nem szeretnék,mert nem kell,mert nem akarok szenvedni azért amim már van.


2011. okt. 13. 01:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 A kérdező kommentje:

Elosztás: most,ha belegondolsz ismeretleneknek össze vissza küldözgetni sem jó dolog.

Viszont sokszor segítettem a fókuszban vagy más csatornán bemutatott eseteknél,karácsonykor,húsvétkor.

Én szívesen segítek szinte bárkinek,de áhh nem érted,hogy nekem más bajom van:D

2011. okt. 13. 02:23
 32/106 anonim válasza:
Neked valami hasonló felfogású (és gazdag) pasit kéne találnod, és szülnöd pár gyereket. Tipikus példája vagy annak hogy hiába gazdag az ember, vannak dolgok amiket nem lehet pénzért megvenni, és azok hiányoznak.
2011. okt. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/106 anonim ***** válasza:

ma 01:47

Ez hülyeség! MINDENT, ismétlem MINDENT meg lehet unni. Én is annyi helyen voltam már, hogy nem köt le a nyaralás. Neked ez azért fura, mert nem engedheted meg magadnak. Bár ennyi dolgot még nem csináltam, mint a kérdező, de én is elég jó körülmények közé születtem. Innen tudom, hogy egy idő után nem köt le ha huszadszorra is elmész Thaiföldre, Dominikára vagy máshová...

Kérdező, miért nem kezdesz el egy fősulit? Mondjuk ami érdekel...vagy esetleg kimehetnél Afrikába/Indiába egy évre önkéntesnek, bár az sem mindig vidám, de szerintem sok szeretet kapsz. Vagy kezdj el egy saját vállalkozást pl. ha a fater ad rá, amiben láttok lehetőséget de érdekelne is. Saját kávézó, étterem, mit tudom én. Mondjuk ha nem akarsz dolgozni akkor ja...ez nem nyerő. De ez mégsem az a szint, hogy bemész a gyárba reggel 8-ra. Vagy írj blogot egy adott témában.

2011. okt. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/106 anonim ***** válasza:

Most tényleg ezt nem fikázásból fogom leírni, de mi lenne akkor, hogyha egy kis időre megpróbálnál úgy élni mint a nagy "átlag".

Akkor lehet rájönnél arra ami Neked hiányzik, és azt csinálnád

( tényleg nem fikázásból )

2011. okt. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/106 anonim ***** válasza:
Azért ne kezdjük már légyszíves egymás anyagi helyzetét lenézni. Mellesleg, hogyha te unsz 20x elmenni Thaiföldre, tudod mi az hogy 20.000 forintot gyűjteni egy adott ajándékra?
2011. okt. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/106 A kérdező kommentje:

Alapítással vagy akár integrálással több idő menne el.

Lehet tényleg át kellene venni az egyiket,bővíteni.


Azt valaki meg tudná mondani,hogy törvénybe ütköző -e az,ha árva gyerekeket reklámoznának?

Úgy értem,olyan műsort létrehozni,ami bemutat egy vagy pár árva gyereket,így kapnak egy kis "reklámot" és akkor lehet felfigyel valaki rájuk és örökbe fogadják?Láttam hasonló műsort egy orosz adón,mondjuk ott csak csecsemőket mutatnak be.

Vagy ez nagyon rossz ötlet?

2011. okt. 13. 02:27
 37/106 anonim ***** válasza:
Kezdem azt hinni, hogy valaki jól szórakozik "velünk" XD
2011. okt. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/106 A kérdező kommentje:

Alapítással vagy akár integrálással több idő menne el.

Lehet tényleg át kellene venni az egyiket,bővíteni.


Azt valaki meg tudná mondani,hogy törvénybe ütköző -e az,ha árva gyerekeket reklámoznának?

Úgy értem,olyan műsort létrehozni,ami bemutat egy vagy pár árva gyereket,így kapnak egy kis "reklámot" és akkor lehet felfigyel valaki rájuk és örökbe fogadják?Láttam hasonló műsort egy orosz adón,mondjuk ott csak csecsemőket mutatnak be.

Vagy ez nagyon rossz ötlet?

2011. okt. 13. 02:27
 39/106 anonim ***** válasza:
Kezdem azt hinni, hogy valaki jól szórakozik "velünk" XD
2011. okt. 13. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/106 anonim ***** válasza:

Kedves 02.24-es :)

Azért ne kezdjük már légyszíves egymás anyagi helyzetét fikázni. Mellesleg, hogyha te unsz 20x elmenni Thaiföldre, tudod mi az hogy 20.000 forintot gyűjteni egy adott ajándékra? Ne legyél már ekkora proli

2011. okt. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!