Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálhatnék még? Túl jó...

Mit csinálhatnék még? Túl jó dolgom van, már szinte mindent kihoztam az életemből. Kéne valami, ami hosszú időre lefoglalna.

Figyelt kérdés

Kérlek,komolyan mondjatok elfoglaltságot,ne az anyagi helyzetemet szidjátok.


Születésemtől fogva gazdag vagyok,igen szülők egyetlen túlpénzelt gyereke.

Jó suli,67 ország,vezetői engedély,autó,motoros jogsi,motor..

Van még búvár vizsgám,motorcsónak vezetői engedélyem,vitorlás oktatói engedélyem,ejtőernyős vizsgám is és barlangászati engedélyem is.

15,5 évesen leérettségiztem.Azért ilyen korán mert az 1-2 osztályt megcsináltam előrehozottan.

Nem mentem egyetemre,mert értelme nincs a családi bizniszbe beletanultam.10 éves koromtól apum tanított mindenre,szóval mára már tökéletesen el tudom vinni a céget,de most még bőven nem kell dolgoznom.Ő is csak igazgató,alig jár be-az alkalmazottai viszik a céget.

5 nyelven beszélek.Jártam rajziskolába.

Egy dolog elkerült engem az a zene.Nincs jó hallásom,sem ritmusérzékem.


Életemből 7 évet elutazgattam

Most 26 vagyok,nő.

Rengeteget buliztam,mindenhol.Több száz ezer fotót készítettem.


Most igazából az a bajom,hogy annyira "tökéletes" minden,hogy kezdek beleőrülni.

Már mindent megtanultam,amit meg akartam kb.

Egy évből 10 hónapot nyaralok,igazából a többi kettőn is,csak akkor Magyarországon.

Télen 2 hét sí,nyáron is 2 hét gleccsersí.

Járok szörfözni,ejtőzni,fotózni,bibliakörbe,sportklubokba.


Vannak barátaim,nem vagyok magányos.

De mivel semmilyen célom nincs kb,nem tudom mit csinálhatnék még,már egyszerűen UNOM A NYARALÁST.

Mindenem megvan,semmiért nem kell küzdeni.

Jó nevelést kaptam,segítőkész vagyok,rendszeresen adományozunk adott helyekre,a cégnek 19 alkalmazottja van és mindenki jól keres.Senki nem utál,azért mert beképzelt lennék.


Nincs barátom.Volt nekem,de ő sajnos fiatalon halt meg,egy balesetben.Azóta nem hevertem ki.Nincs szükségem párkapcsolatra.


Nekem valamilyen cél kéne vagy valami,soha nem gondoltam hogy a jó életet nagyon meg lehet unni.


Nem szeretnék dolgozni,mielőtt valaki elküldene munkába.Nem szeretnék,mert nem kell,mert nem akarok szenvedni azért amim már van.


2011. okt. 13. 01:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 A kérdező kommentje:

Én abból hoztam ki,ami adva volt;).

Most,hogy értitek a fotó stúdiót?Hogy kezdjek el fotózni embereket,eseményeket ilyenek?

Hobby fotós vagyok,azt fotóztam amit látok,ahol vagyunk,amit csinálunk ilyenek.Csakis saját célra,magamnak,barátoknak,családnak.


Olvasás,szeretek olvasni,bár több sport,idegen nyelv és oktatói könyvet olvastam el,mint szépirodalmat.Viszont nem nagyon tudom elképzelni,hogy csak úgy felkelek,kimegyek az erkélyre és elkezdek olvasni naphosszat.A pörgés hiányozna..



Pszichológus segítsége,hát nem tudom,nem lenne pofám azzal jönni bárkinek is ezen a világon,hogy beleuntam a pénzbe és a nyaralásba.hogy nem vagyok elég kreatív cél kitalálásra.Nem mondanám ezt élőben senkinek,mert a barátaim tuti csak nevetnének és mondanák is a következő helyet ahova utazunk,"átlag" anyagi helyzetű ember meg leköpne.


Ezért mertem itt kérdezni,de máris tele vagyok sértegetéssel.Én el nem merek menni orvoshoz.

2011. okt. 13. 02:08
 22/106 A kérdező kommentje:

Én is puszillak és szép álmokat,de nem sajnáltatom magam.

Csak az állandó bennem lappangó ürességet szerettem volna kiirtani.Tudom én,hogy nincs okom bánkódásra és önsajnálatra.

Nekem az a bajom,ha rendesen felteszem a kérdést,hogy "sziasztok,milyen célotok van az életben" hasonlót kérdeztem már egyszer egy fórumon,de nem itt és régebben jóval.Ott mindenki olyan dolgokat írt,hogy pénz,saját lakás,gyerekek,pénz,lakás,utazás,kapcsolat..ilyenek.. gondoltam most kiírom a saját szemszögemből,tudtam hogy jönnek már az oltások,de remélem lesz egy olyan válasz,aki mond valami jót.

2011. okt. 13. 02:12
 23/106 anonim ***** válasza:
Hmmm... rendezvény, akár embereket, és akkor "annyira" nincs kötött munkaidőd, mert magadnak szervezed a dolgokat... Szereted a pörgést? Miért nem nyitsz egy szórakozóhelyet? Oda sem kell sok idő meg energia, csak pénz, mert ha belegondolsz rá tudod azt is bízni valakire..
2011. okt. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/106 anonim ***** válasza:
Persze ezek ötletek, mielőtt valaki engem is oltogatna
2011. okt. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/106 anonim ***** válasza:

Na marha nagy barátok, ha kinevetnek...

Képzeld el, hogy ha valami okból kifolyólag elszegényednél, még le is köpnének...

A pszichológusnak ez a munkája. Ebből él. Minél többet vagy nála, annál több pénzt kap. Orvosi titoktartás miatt senkinek sem beszélhet arról, amit Tőled hall.

Tehát mindketten jól jártok.

Nem sértegetni akartalak, csak csöppet már felháborodtam azon, amiket reagáltál, hogy itt mindenki töri magát, hogy valami ötlettel álljon elő, Te meg lefitymálsz mindent.

Érted.

2011. okt. 13. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/106 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy,de minek nekem szórakozó hely?Oda megyek bulizni,ahova megálmodom magamnak:)

És mi értelme van annak,hogy befektetek tucat pénzt és rábízom másra?:D Ugyanott tartanék,csak lenne a családnak +1 vállalkozása,ami pénzt hoz.

Magyarország elég szegény ország,itt nem is nyitnék.Külföldön sokkal jobb szórakozóhelyek vannak és ott jóval többet is költenek a fiatalok.

2011. okt. 13. 02:16
 27/106 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én mikor elmegyek valahova bulizni , mindig belegondolok, mennyire szívesen nyitnék egy ilyen szórakozóhelyet, ahova én döntöm el kit engedek be, megszűröm a normálisabb embereket, és normális légkört biztosítok, vagy nem tudom...
2011. okt. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/106 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Nem akarlak megbántani, de ennek tényleg kamu szaga van. De ha tényleg igaz, és nem tudsz mit kezdeni a rengeteg pénzeddel meg időddel akkor szerintem vagyunk páran az oldalon akik szívesen vennék, ha csak a negyedét elosztanád köztünk.

2011. okt. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/106 A kérdező kommentje:

NEEMMM bántani akartam senkit.Csak a fotóra írták a stúdíót,de az is munka.Erre mondtam,hogy csak hobbyból fotózok.

És a többi is gyakorlatilag munka volt!

Bulis hely is csak pénzszerzésnek jó.


Írt valaki emailben olyat,hogy alapíthatnék valami segélyszervezetet,mint pl kutyaotthon,gyermekotthon,valami ilyesmi.Ez idő igényes és nemes is.Jó ötletnek tartom,szerintetek mit lehetne még ezeken kívül?Melyik lenne a legértékesebb?

2011. okt. 13. 02:20
 30/106 anonim ***** válasza:
Nem fontos alapítani, elég lenne szerintem hogyha egy olyat nem is tudom talán nem nagyon értek ehez, de így átvennél mert elég sok olyan menhely van például ahol elég sok a kutya , és elég kevés a pénz normális ennivalóra nekik...
2011. okt. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!