Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálhatnék még? Túl jó...

Mit csinálhatnék még? Túl jó dolgom van, már szinte mindent kihoztam az életemből. Kéne valami, ami hosszú időre lefoglalna.

Figyelt kérdés

Kérlek,komolyan mondjatok elfoglaltságot,ne az anyagi helyzetemet szidjátok.


Születésemtől fogva gazdag vagyok,igen szülők egyetlen túlpénzelt gyereke.

Jó suli,67 ország,vezetői engedély,autó,motoros jogsi,motor..

Van még búvár vizsgám,motorcsónak vezetői engedélyem,vitorlás oktatói engedélyem,ejtőernyős vizsgám is és barlangászati engedélyem is.

15,5 évesen leérettségiztem.Azért ilyen korán mert az 1-2 osztályt megcsináltam előrehozottan.

Nem mentem egyetemre,mert értelme nincs a családi bizniszbe beletanultam.10 éves koromtól apum tanított mindenre,szóval mára már tökéletesen el tudom vinni a céget,de most még bőven nem kell dolgoznom.Ő is csak igazgató,alig jár be-az alkalmazottai viszik a céget.

5 nyelven beszélek.Jártam rajziskolába.

Egy dolog elkerült engem az a zene.Nincs jó hallásom,sem ritmusérzékem.


Életemből 7 évet elutazgattam

Most 26 vagyok,nő.

Rengeteget buliztam,mindenhol.Több száz ezer fotót készítettem.


Most igazából az a bajom,hogy annyira "tökéletes" minden,hogy kezdek beleőrülni.

Már mindent megtanultam,amit meg akartam kb.

Egy évből 10 hónapot nyaralok,igazából a többi kettőn is,csak akkor Magyarországon.

Télen 2 hét sí,nyáron is 2 hét gleccsersí.

Járok szörfözni,ejtőzni,fotózni,bibliakörbe,sportklubokba.


Vannak barátaim,nem vagyok magányos.

De mivel semmilyen célom nincs kb,nem tudom mit csinálhatnék még,már egyszerűen UNOM A NYARALÁST.

Mindenem megvan,semmiért nem kell küzdeni.

Jó nevelést kaptam,segítőkész vagyok,rendszeresen adományozunk adott helyekre,a cégnek 19 alkalmazottja van és mindenki jól keres.Senki nem utál,azért mert beképzelt lennék.


Nincs barátom.Volt nekem,de ő sajnos fiatalon halt meg,egy balesetben.Azóta nem hevertem ki.Nincs szükségem párkapcsolatra.


Nekem valamilyen cél kéne vagy valami,soha nem gondoltam hogy a jó életet nagyon meg lehet unni.


Nem szeretnék dolgozni,mielőtt valaki elküldene munkába.Nem szeretnék,mert nem kell,mert nem akarok szenvedni azért amim már van.


2011. okt. 13. 01:38
 81/106 anonim ***** válasza:
Olyan sok a lóvéd?Alapíts állat menhelyt.Segíts állatorvossal azoknak a gazdiknak akik nem tehetik meg,hogy ha beteg a kedvencük elvigyék állatorvoshoz.Pedig sok embernek csak ennyi maradt társnak!Egy kutyus vagy cica és kénytelenek végignézni a társuk szenvedését mert nincs pénzük orvosra!Sok kutya,macska van akin segíteni kellene.Hidd el nem unatkoznál!!!!!!
2011. okt. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/106 anonim ***** válasza:

hát azazért tulzás h lusta lenne a krédező vagy buta gazdag. azért a gyakorin lévők többsége szerintem örült mikor 19évesen letette az éretségit meg beszél 1 max két idegen nyelvet amit azért a kérdező joval felülmult.

például ha érdekel a repülés azt megtanulhatod. egy elég elit dolog mert azért jopármilliot bele lehet ölni bár magyarországon nincs tul sok hely neki de lehetőség azért adott.

az jutott pl még eszembe h zenekarok vagy emberek menedzselésével is foglalkozhatnál vagy rendezvényszervezéssel. mert anyagi helyzetedből adódóan gondolom azért ismered a magyar elit-et mindenképp de a nemzetközi vezetőrétegnek is egy jelentős részét. ez pedig változatos munka folyton uj emberek uj kapcsolatok stb.

mondjuk én az utazgatást nem tudom megunni pedig elég sokat utazok(jo azért nem igy h kitalálom h du leugrom görögországba vagy amszerdamba vagy valahova...bár volt egyszer rá példa de hagyuk)

a lényeg h valami olyan munkát/hobbit tudnék neked elképzelni aminek az alapja a kapcsolati tőkéd. összehozod a megfelelő embereket. pl tudod h ez a divatervező céget keres aki legyártsa a cuccait akkor emgkeresed a ruhagyáros ismerősöd és megprobálsz valami jobb szerződést kicsikarni belőle.

vagy ha a fotozás érdekel jobban akkor megkeresel valami nevesebb fotográfust h nézze át a képeid és összehozhatsz belőle egy kiállítást. ahol mondjuk eladhatod a képeidet.

hozz létre egy saját számlát csak h lásd mennyi bevételed van belőle. nem kell ebből élned (eladományozod vagy akármi) csak lásd h van valami eredménye annak amit csinálsz. márpedig ezt te csináltad tehát a te eredményed.

vagy ha érdekel az autozás ott a cliokupa masarati kupa stb általába ezek a márkakupák ugy működnek hogy befizetsz x összget egy idényre és akkor megkapod a kocsit meg a teljes boxcsapatot. elmész versenyzel hazajössz mással nem kell foglalkoznod. clio-t tudom h az 3millio masarati pl ami meg erősebb az ilyen 15-20millio a beülés. meghát rentgeteg ilyen van ha ez érdekelne...és ittis ha nyersz az csak a te érdemed.

2011. okt. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/106 anonim ***** válasza:
100%

jársz bibliakörbe...

akkor járd végig az El Camino-t. ott lesz időd gondolkodni, kiüresedni, megtisztulni.

ez csak egy ötlet, de szerintem jó.

2011. okt. 13. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/106 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező. Feltennék egy kérdést amire ha válaszolsz, elhiszem, hogy igaz amiket írsz. A Matyiban melyik helyeken szokták általában gyakorolni az alapfokúsok a travizást? Ha valóban van barlangász engedélyed, erre tudnod kell a választ. Ha nem fogsz válaszolni, akkor egyértelműen kamu az egész amit írtál. Kivéve ha van egy barlangász ismerősöd, akitől megkérdezed. :)
2011. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/106 anonim ***** válasza:

1.Előzőnél a pont.

2.Melyik típusú első lépcsőt részesíted előnyben a merüléseknél?

3.Miért azt,és mivel tudod indokolni?

köszi.

2011. okt. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/106 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem akarsz dolgozni... :(

Hiszen hiába tanított meg mindenre az apukád, kizárólag akkor leszel jó vezető (ha eljön az ideje), ha Te is végig járod a ranglétrát. Egy dolog elképzelni dolgokat és egy másik azokat átélni. Szóval én mindenképpen támogatom egy aputól teljesen különálló munkahely megszerzését. Szépen felmész pl. a jobmonitorra, vagy egyéb ilyen oldalra és meglátod milyen hamar találsz állást és meddig bírsz ott helyt állni.

Az egyetem sem árt, mert egyrészt lefoglal, másrészt sosem tudod mit hoz az élet. Láttunk már csodákat.

Én is támogatom azokat az ötleteket, amikben az állatok megsegítéséről írnak. Nekem még van olyan is a fejemben, hogy van elég sok gyagyás ember, aki felhalmozza maga köré az állatokat, de nincs pénze, vagy esze ivartalanítani őket. Én ezeket is támogatnám. Összeállnék pár állatorvossal és lehetne, valami mobil járgánnyal járni az országot és hírdetni, hogy ingyenes ivartalanítást kínáltok. Plusz a gazdi nélküli állatokkal is meg lehetne ezt tenni. Máris kevesebb lenne az esély a kóbor állatok szaporodására.

A gyermekek örökbefogadásáról szóló ötleted sem rossz.

2011. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/106 anonim ***** válasza:

1.Kokain

2.World of Warcraft


Tiéd a választás!

2011. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/106 anonim ***** válasza:
Cseréljünk!
2011. okt. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/106 anonim válasza:
Mai 8:31-es vagyok. Közben gondolkodtam és rájöttem, hogy semmi képp sem írhatsz igazat, mert aki olyannyira elmélyedt a barlangászatban, hogy még engedélyt is szerzett belőle, amihez több év kell, az gyakorlatilag fanatikus barlangász, akik közül egy olyat sem ismerek akik unják az életüket... Nekik mindenük a barlang, a barlangkutatás amit sosem lehet megunni és mindig változatos. Ha ennyire sok pénzed lenne akkor valószínűleg most is épp egy olyan külföldi barlangtúrán lennél amiről a legtöbb magyar barlangász még csak nem is álmodhat.
2011. okt. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/106 anonim válasza:
Ja és amúgy is viccesen fogalmaztál, "barlangászati engedély". A barlangászathoz nem kell engedély, bárki megteheti, csak a túravezetéshez. Azt pedig barlangász túravezetői engedélynek hívják.
2011. okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!