Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálhatnék még? Túl jó...

Mit csinálhatnék még? Túl jó dolgom van, már szinte mindent kihoztam az életemből. Kéne valami, ami hosszú időre lefoglalna.

Figyelt kérdés

Kérlek,komolyan mondjatok elfoglaltságot,ne az anyagi helyzetemet szidjátok.


Születésemtől fogva gazdag vagyok,igen szülők egyetlen túlpénzelt gyereke.

Jó suli,67 ország,vezetői engedély,autó,motoros jogsi,motor..

Van még búvár vizsgám,motorcsónak vezetői engedélyem,vitorlás oktatói engedélyem,ejtőernyős vizsgám is és barlangászati engedélyem is.

15,5 évesen leérettségiztem.Azért ilyen korán mert az 1-2 osztályt megcsináltam előrehozottan.

Nem mentem egyetemre,mert értelme nincs a családi bizniszbe beletanultam.10 éves koromtól apum tanított mindenre,szóval mára már tökéletesen el tudom vinni a céget,de most még bőven nem kell dolgoznom.Ő is csak igazgató,alig jár be-az alkalmazottai viszik a céget.

5 nyelven beszélek.Jártam rajziskolába.

Egy dolog elkerült engem az a zene.Nincs jó hallásom,sem ritmusérzékem.


Életemből 7 évet elutazgattam

Most 26 vagyok,nő.

Rengeteget buliztam,mindenhol.Több száz ezer fotót készítettem.


Most igazából az a bajom,hogy annyira "tökéletes" minden,hogy kezdek beleőrülni.

Már mindent megtanultam,amit meg akartam kb.

Egy évből 10 hónapot nyaralok,igazából a többi kettőn is,csak akkor Magyarországon.

Télen 2 hét sí,nyáron is 2 hét gleccsersí.

Járok szörfözni,ejtőzni,fotózni,bibliakörbe,sportklubokba.


Vannak barátaim,nem vagyok magányos.

De mivel semmilyen célom nincs kb,nem tudom mit csinálhatnék még,már egyszerűen UNOM A NYARALÁST.

Mindenem megvan,semmiért nem kell küzdeni.

Jó nevelést kaptam,segítőkész vagyok,rendszeresen adományozunk adott helyekre,a cégnek 19 alkalmazottja van és mindenki jól keres.Senki nem utál,azért mert beképzelt lennék.


Nincs barátom.Volt nekem,de ő sajnos fiatalon halt meg,egy balesetben.Azóta nem hevertem ki.Nincs szükségem párkapcsolatra.


Nekem valamilyen cél kéne vagy valami,soha nem gondoltam hogy a jó életet nagyon meg lehet unni.


Nem szeretnék dolgozni,mielőtt valaki elküldene munkába.Nem szeretnék,mert nem kell,mert nem akarok szenvedni azért amim már van.


2011. okt. 13. 01:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/106 anonim ***** válasza:
49%
Kezdem azt hinni, hogy valaki jól szórakozik "velünk" XD
2011. okt. 13. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/106 A kérdező kommentje:
Nee,ne veszekedjetek.
2011. okt. 13. 02:30
 43/106 anonim ***** válasza:
40%
Bár én vagyok a hülye, hogy még mindig itt ülök xD Még a rendszer is kifagyott xD
2011. okt. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/106 anonim ***** válasza:

ma 02:27

Nem lenéztem, csak elmagyaráztam neki, hogy meglehet unni. Mivel ő azt állította, hogy nem...Ebben semmi lenéző nem volt.

2011. okt. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/106 A kérdező kommentje:
Tényleg meglehet.
2011. okt. 13. 02:33
 46/106 anonim ***** válasza:
Nekem is lefagyott! 02.32-es , lehet az a baj hogy nekünk nincs egy csúcs szuper macbook leopard isten tudja mink
2011. okt. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/106 A kérdező kommentje:

Mint láthatod nekem is lefagyott,pedig csúcsszuper gépem van:P ez nem ezen múlt.


Én most elmegyek sétálni a kutyámmal,bár kertben él,de most jól fog esni egy séta nekem.


Addig is legyetek kedvesek egymással és ne támadjátok egymást.

2011. okt. 13. 02:37
 48/106 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy amúgy?
2011. okt. 13. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/106 anonim ***** válasza:

Írta hogy 26.

Milyen kutyád van ?:D

2011. okt. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/106 anonim ***** válasza:
Ezt a kamut! Ilyen a mesébe nincs,hogy valaki ennyire hülye legyen.
2011. okt. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!