Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tűz esetén kit mentenél ki,...

Tűz esetén kit mentenél ki, ha módodban állna, a saját, szeretett háziállatod, vagy egy idegen embert?

Figyelt kérdés
Gondolom nem kell mondanom, hogy fiktív a kérdés, csak kíváncsi vagyok. Megköszönöm, ha mellé írod, hogy milyen állatod van és mióta.
2014. okt. 11. 21:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim ***** válasza:
65%
Mondjuk a kutyámat egyértelműen hamarabb menteném ki egy idegen embernél, ez nem is kérdés.
2014. okt. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 anonim ***** válasza:
52%

A háziállatom, aki egy cica. Ő még csak fél éve van nálam, de előtte is volt cicám.

Az állatokat mindig jobban szerettem az embereknél, mert bennük még nem csalódtam, ők nem vertek át soha, nem bántottak, nem akartak kirabolni, megverni, megerőszakolni, nem ölnek kedvtelésből.

Idegen állatot is előbb hoznék ki.

2014. okt. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/95 anonim ***** válasza:
32%
Idegen embert, jóhogy. Kutya macska ezer éve van nekem ,de ezek csak állatok, megvan a maga helyük.
2014. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
31%
Aztán sittre vágnak segítségnyújtás elmulasztása miatt,úgyhogy nehéz kérdés...
2014. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 anonim ***** válasza:
59%
Egyértelmű, hogy az embert.
2014. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/95 anonim ***** válasza:
64%
Kutyát, nem is kérdés..
2014. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
80%
A kérdésben nem volt benne, hogy az az ember miféle. El van ájulva? Vagy nyomorék? Mert ha csak úgy egy emberke ott van akkor bezony használja a saját lábát és húzzon kifele vinném a kutyám.
2014. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:
22%
A bősz piroskéznyomkodók ,biztos röhögve mondanák a bennéget ember családjának ,árváinak ,hogy mit rinyáltok hát fifike életben maradt, ti meg itt panaszkodtok?!
2014. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 A kérdező kommentje:

hát tegyük fel, hogy azért kell menteni, mert egyik sem képes rá, hogy magától kimenjen.


A kérdés nem az enyém eredetileg, az állatok témakörben volt, és nagyából én voltam az egyetlen, aki az embert mentené, és nagyon meglepett ez.

És itt is többségben vannak azok, akik az állatot választják.

Hajlamos vagyok a naívságra, de ezt nem akarom elhinni!

Hogy lehet ennyivel fontosabb egy állat élete, mint egy emberé?

Én is nagyon szeretem az állatokat, de mindenképpen az embert menteném!


Most komolyan, ha megsérülne a lábam, és nem tudnék kimenni, akkor hátranézve rám mosolyognátok egyet a kutyával a kezetekben, és integetnétek????

2014. okt. 11. 21:51
 10/95 A kérdező kommentje:
2014. okt. 11. 21:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!