Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tűz esetén kit mentenél ki,...

Tűz esetén kit mentenél ki, ha módodban állna, a saját, szeretett háziállatod, vagy egy idegen embert?

Figyelt kérdés
Gondolom nem kell mondanom, hogy fiktív a kérdés, csak kíváncsi vagyok. Megköszönöm, ha mellé írod, hogy milyen állatod van és mióta.
2014. okt. 11. 21:12
 11/95 anonim ***** válasza:
61%
Már ne is haragudjál, de miért fontosabb egy ember élete, mint egy állaté..pff. :D a sok egoista, mit hisztek Ti magatokról? Az emberé a föld? pff..
2014. okt. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/95 A kérdező kommentje:

valóban, nem mondom, hogy feltétlenül fontosabb az ember élete, mint egy állaté, mert sok állat tényleg többet ér.


Most azon gondolkozom, hogy ha olyan lenne ott, akit utálok, akkor mit csinálnék, de szerintem akkor is az embert menteném.


De az állat, az leginkább csak a gazdájának hiányozna, ha elpusztul, az ember viszont a szeretteinek, akár kicsi gyerekeinek. Ez sem számít?

2014. okt. 11. 22:01
 13/95 anonim ***** válasza:
63%
Arról nem is beszélve, hogy felesleges győzködni a másikat. Ha én egyszer a kutyámat szeretem imádom, akkor így van, bocs de lefosom hogy Te bent maradsz, ha Téged nem szeretlek nem is ismerlek. Persze az nem igaz, hogy nem kívánnám utána, ha esetleg nem jutottál ki, hogy bár ki tudtalak volna hozni, és az is biztos, hogy visszamennék..de akkor is azt hozom ki akit szeretek először, vagy amit!
2014. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/95 anonim ***** válasza:
69%

#2 vagyok

Én voltam már olyan rosszul, hogy összeestem az utcán és SENKI nem segített. Úgy mentek el mellettem, mintha ott sem lennék, az egyik még a táskámat is megpróbálta elvenni. 16 éves gyerek voltam. Én hívtam ki magamra a mentőket, mikor már nem volt kettős látásom és megtaláltam a gombokat a telefonon.

Álltak körbe azzal a szándékkal, hogy megrontsanak, pedig még csak nem is öltöztem kurrrvának (farmer, dzseki, bakancs).

Szóval köszönöm szépen, ennyit az emberekről... Az állatok sokkal fontosabbak számomra.


Nem integetnék vissza, mert nem néznék vissza. És a benn maradt családjának sem mondanék semmit, mi közöm van hozzá?

2014. okt. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/95 A kérdező kommentje:
12-es a stílusod rólad árul el sokat! Szerintem te nem csak integetnél, hanem le is köpnél, igaz? Pff... :DDD
2014. okt. 11. 22:02
 16/95 anonim ***** válasza:
64%
És miért kéne nekem szenvednem??? Egy állat elvesztése pont olyan mély nyomot hagyna bennem, mint egy ember családtagomé. Miért áldozzam fel a saját jólétem és én gyászoljak azért mert az embert esetleg többen szerették?..biztos hogy nem
2014. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/95 A kérdező kommentje:
*11-es
2014. okt. 11. 22:03
 18/95 anonim ***** válasza:
77%
Te vagy a 12-es! :D
2014. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/95 anonim ***** válasza:
16%

Azért mert "elvileg" te is ember vagy és elvárható hogy saját fajodat jóval előrébb helyezd. Mert gondolom nem kutya nevelt fel és nem macskával alapítasz családot, és aranyhörcsögöket szülsz/nemzel majd...bár a mai világban minden megeshet.


Persze lehet azzal jönni ,hogy az a bent rekedt ember biztos sorozatgyilkos pedofil és a következő Hitler ,meg egyéb baromságok... De ha nem ,akkor , az ő élete sokkal előrébb való mint egy macskáé, kutyáé, aranyhalé. Akinek ezt hosszasan magyarázni kell az kb erkölcsileg menthetetlen.

2014. okt. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/95 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg nem előbbre való az élete csak azért mert ember :D ezt is csak az emberek találták ki :D...
2014. okt. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!