Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tűz esetén kit mentenél ki,...

Tűz esetén kit mentenél ki, ha módodban állna, a saját, szeretett háziállatod, vagy egy idegen embert?

Figyelt kérdés
Gondolom nem kell mondanom, hogy fiktív a kérdés, csak kíváncsi vagyok. Megköszönöm, ha mellé írod, hogy milyen állatod van és mióta.
2014. okt. 11. 21:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/95 A kérdező kommentje:
:)
2014. dec. 15. 21:17
 92/95 anonim ***** válasza:
42%

"Nem hiszem hogy lenne olyan hogy egy embereletert "nem kar"."


Ó dehogy nincs. Mitől olyan különleges az emberélet?

2014. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/95 anonim válasza:
37%
Miért hiszi az emberek 90%-a, hogy a mi fajunk a legfelsőbb?? Az állatok nem csalnak, lopnak, hazudnak, csak annyit kérnek, hogy foglalkozz velük. Ők önzetlenül is képesek szeretni, nem úgy mint páran az emberek közül.. Egyértelmű, hogy azt menteném, aki rám van utalva, megbízik bennem, tehát az állatot, nem az idegent. Nekem tekim van és megszakadna a szivem ha valami történne vele.
2016. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/95 anonim válasza:
41%
Még ennyi bolondot.. És mindegyiknek van szavazati joga. Elképesztő. Ha engem hagynanak bent egy állatért ha kijutok, biztos leültetnek engem gyilkosságért vagy a benthagyót cserbenhagyásért.
2018. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/95 anonim ***** válasza:
59%

Embert mentenék.


Legyünk őszinték! Kb minden tűz eset bekerül a TV-be. Inkább úgy kerülnék be, hogy *Egy fiatal lány megmentette a szomszéd férfit.*.

Mint, hogy *Egy fiatal lány hagyta meghalni a szomszédját, hogy menthesse a kutyáját.*


Bárhogyan meglehet menteni azt az embert! Akár csak a tűzoltókat hívod fel..akár a hátadra kapod és kiállsz vele 20 méter magas épület párkányára. Gondolkozzunk már el kicsit...

2019. máj. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!