Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tűz esetén kit mentenél ki,...

Tűz esetén kit mentenél ki, ha módodban állna, a saját, szeretett háziállatod, vagy egy idegen embert?

Figyelt kérdés
Gondolom nem kell mondanom, hogy fiktív a kérdés, csak kíváncsi vagyok. Megköszönöm, ha mellé írod, hogy milyen állatod van és mióta.
2014. okt. 11. 21:12
 21/95 A kérdező kommentje:
hagyjuk a számokat, késő van, és nem ég a ház... :)
2014. okt. 11. 22:06
 22/95 anonim ***** válasza:
83%

" hátranézve rám mosolyognátok egyet a kutyával a kezetekben,"


Nem mondtam, hogy mosolyognék hozzá.


Viszont meg se fordulna a fejemben egy másodpercre se, hogy egy olyan lényt mentsek meg, akihez semmiféle érzelem nem köt, saját családtagként szeretett háziállatom helyett.


Nem mondom, hogy örülnék a "választásnak" (nyilván nem lenne választás, ahogy mondtam, evidens dolog, szóba se jöhet más opció)

de emiatt hogy nem tudnám mindkét élőlényt megmenteni, csak az egyiket, biztos nem lenne egy másodpercig se lelkiismeret furdalásom.

2014. okt. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/95 A kérdező kommentje:

Nem értettem eddig, az 1% adó felajánlásával kapcsolatban, hogy miért adják sokan a pénzüket inkább állatvédőknek, mint például a koraszülött mentőknek, vagy gyermek-rehabilitációnak.

Hát mostmár értem miért, de az okát nem értem.

2014. okt. 11. 22:13
 24/95 A kérdező kommentje:

megírnátok, hány évesek vagytok?

Én 29/Nő

2014. okt. 11. 22:14
 25/95 anonim ***** válasza:
100%
#2 és #14-es vagyok: 24 éves vagyok és nőnemű
2014. okt. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/95 anonim ***** válasza:
22%

Igen emberek találták ki ,hogy az emberek magasabb rendűek ,mert egyáltalán képesek valamit kitalálni ellentétben egy bolhás háziállattal ,aki csak azért van veled mert adsz neki enni, és ösztönei, meg a tenyésztés ezeréves szelekciója ,ezt diktálják.


Közben hagyod bent égni a embertársadat akit várnak haza .Ez pontosan egyenlő a cserbenhagyással és a segítség elmulasztásával ami végül is gyilkosság, bizony jogi értelemben is büntetendő, mert ha volt rá mód de nem segítettél szépen elmeszelnek és meg is érdemled .

2014. okt. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/95 anonim ***** válasza:
57%

36F

Előző voltam.


Ami a betegeket illeti, a társadalom parazitái, a természetes kiválasztódás megcsúfolói.

A természet törvénye ellen való a sok életképtelen élősködő mesterséges életben tartása.

Soha egy fillért nem áldoznék semmiféle ilyen jellegű dologra.

7,5 milliárd ember él a Földön.

Élelmiszerben energiában, ivóvízben ez már most sem fenntartható.

Szóval engem senki ne győzködjön arról, hogy szükség van erre a rengeteg selejtre.

2014. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/95 anonim ***** válasza:
92%
Ma a városban 1 ember és 0 állat kötött belém ok nélkül. Ez pontosan 1-el több dolog ami arra késztet hogy egy ilyen illetőt otthagyjak.
2014. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/95 anonim ***** válasza:
11%

"Egy állat elvesztése pont olyan mély nyomot hagyna bennem, mint egy ember családtagomé. "


Gratulálok ,hogy szüleid halála annyira rázna meg mintha a Bolhást elütné a kocsi. Remélem elásod őket is a hátsókertbe egy dobozba..

2014. okt. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/95 anonim ***** válasza:
35%
27-es ,majd ha a gyereked súlyosan megbetegszik akkor megfojtod vízben vagy lelövöd? Gondolkodni kell ezen melyik a kíméletesebb, hiszen egy parazita nem élhet tovább..de téged sajna életben hagytak.
2014. okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!