Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sátánista vagyok és mindenképp...

Sátánista vagyok és mindenképp titokban akarom tartani a családom előtt, de mit tegyek ha el akarnak rángatni templomba? 15/L

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 07:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/89 anonim ***** válasza:
21%

A sátánizmus működik. De ha mások nyakán és hátán kapaszkodsz felfelé (másokat eltaposva) annak bizony vannak kockázatai.


Sokan elbuktak már ebben.

2013. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/89 anonim ***** válasza:
53%
Mondd meg hogy nem mész templomba és kész. Tény hogy elég sok templom rendkívül szép belülről, néha ezért szoktam csak benézni... Körülnézek. Viszont a mise az egy dög unalom. Én nem tudom hogy lehet azt túlélni, kiskoromban is szenvedtem csak közben és így 10 évvel később is csak halálra unom magam rajta, hiába próbálok bármiféle megfigyelést végezni a mondandójukon, mindig azon kapom magam hogy elbambulok...
2013. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/89 anonim ***** válasza:
24%

A töbség már leírta véleményét szép részletesen és elég sok vélemény megfordult már itt tehát te választhatsz mit teszel.Én már nem akarok senkit se ismételgetni.

Viszont sátánistával nem nagyon szoktam vitázni (eddig csak keresztény felekezetek tagjaival vitáztam) úgy hogy jó lenne egy Luci Ferenc pártival is vitázni!


Kezdjük ott hogy honnan veszed hogy létezik Sátán?

2013. júl. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/89 anonim ***** válasza:
47%

A sátánizmus nem lehet ősibb a kereszténységnél, mert a sátánt a kereszténység találta ki, hogy legyen mitől félni az embereknek, hogy nem tartják be a szentenciákat elviszik őket a sátán a pokolba :xD


Egy csomó lázadó tini akik az egészet komolyan vették, ezért dacból megalapították a sátánizmust, mint ellenvallást. Nem tűnik fel, hogy a sátánizmus mindenben a fordítottja a kereszténységnek ? A többi vallás az nekik smafu.


Menj el nyugodtan templomba, bajod nem lesz belőle az biztos, legfeljebb kiábrándítanak a sok ostoba netes baromságból ami a fejedben van és normális életet fogsz élni.

2013. júl. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/89 anonim ***** válasza:
47%
Már ne is haragudj, de te hülye vagy nem sátánista! 15 évesen csak divatból vallod magad annak holott fogalmad sincs a vallás történetérôl. Ha templomba akarnak vinni azzal túl nagy kárt nem tesznek (bár ott is vannak visszásságok) legalább megismernél még egy vallást. 2 kicsi gyerekem van és nem kereszteltettem meg ôket, mert nekik kell majd dönteniük ha az összes vallást megismerték, hogy hová is szeretnének tartozni. Fiatal vagy még és fog változni a véleményed! Ha sátánista akarsz maradni szíved joga, de vállald érte majd a felelôsséget!
2013. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/89 anonim ***** válasza:
84%
Kedves kérdező. Én sátánista voltam, több, mint egy évet. Ezután kitagadtak maguk közül azok, akik az említett weboldalakat üzemeltetik, majd rámtámadtak. Mindezt azért, mert mertem válaszolni (és ezzel viszályt szítani) a fórumon feltett egy olyan kérdésre, ami nem tartozott a sátánizmushoz, de gondoltam, kiszélesítem a látóteremet. Azért lettem áruló, mert mertem más vallásba beletekinteni, majd értelmes választ adni egy értelmes kérdésre. :)
2013. júl. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/89 anonim ***** válasza:
60%

csakhogy mindenkit felvilágosítsak a sátán izmusnak egyáltalán semmi köze nincs a bibliai sátánhoz

a sátánizmus egy természet vallás önmagunk spirituális fejlesztése ezt a gúny nevet a kereszténység akasutotta rá

2013. júl. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/89 A kérdező kommentje:

21,27, köszönöm nektek! Ti képben vagytok:)

Honnan veszem hogy létezik Sátán? Hiszek benne. De aki nem fejlődik spirituálisan, annak hiába magyaráznám hogy miért.

2013. júl. 31. 06:28
 29/89 anonim ***** válasza:
20%

Nyugodj meg, kinövöd, mint a tavalyi cipőd.


Ahogy fejlődsz "spirituálisan" rájössz, hogy itt is, ott is szorít. Nem hagy kiteljesedni - mint ahogy egy előttem író említette, nem hagy kitekinteni - hisz ugyanúgy egy autoritás által felállított szabályrendszeren alapul mint a kereszténység, vagy bármely más vallás, csak éppen spirituális maszlaggal leöntve.

2013. júl. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/89 anonim ***** válasza:
de örülnék neki ha néhány ember előbb utánna nézne és nem kommentelgetne hülyeségeket
2013. júl. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!