Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sátánista vagyok és mindenképp...

Sátánista vagyok és mindenképp titokban akarom tartani a családom előtt, de mit tegyek ha el akarnak rángatni templomba? 15/L

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 07:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:
79%
Ááá... leszavazott néhány keresztény, pusztán azért, mert elmondtam az igazat, mert reálisan láttam. Ha a szánalmas lelkivilágukat ez kielégítette.
2013. aug. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim ***** válasza:
Egyetértek, a ku_va a_nyjukat. Sátán küldjön nekik meghívót.
2013. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 anonim ***** válasza:
Tisztelt #49: Satanizmus alatt kizarolag a jos fele satanizmust ertettem, az ertheoseg es egyszeruseg kedveert a tovabbiakban -ss kent utalok ra. -"Lucifer the light bearer! Strange and mysterious name to give to the spirit of darkness! Lucifer, the son of morning! Is it he who bears the light, and with his splendors blinds feeble , sensual or selfish souls? Doubt it not!" Nezz utana Pilkenak, es konyveinek. Kulsosegekben meg jo hogy elfogadott vallasok kontosebe bujtak. A palos rendet is keresztenykent tartjak szamon, mikozben eredetileg csak vedelemkent szolgalt a taltosoknak a kereszteny szinezet. A jos hitehez ennek tobb koze van mint hinned. - pont ez az aminek szemet kell szurnia, hogy nincs se sarkany,se tollas kigyo, megis jelen vannak, mint jelkepek. Tovabba mi van Irorszaggal? Nincsenek egyaltalan kigyok ott, ennek ellenre nincs megegy europai nep, kiiknek a kulturajaba annyira erosen jelen Lenne (Lasd pl szent patrik esete) - jehovara nem tekintunk istenkent, le van irva vilagosan. Az angyal demon dologhoz annyit fuznek hozza, hogy angyal mint megnevezes egyaltalan nem negativ a mi szmszogunkbol (an- a kigyora utalo prefixum, -El jelentese fenylo) a daimon meg sosem volt negativ, lsd. Agathos daimon, Szokratesz daimonionja stb. -termeszetesen nem volt az osszes naci okkultista, viszont a keresztenyseg elpusztitasa folyamatba volt, a pogany unnepek helyreallitasa stb. Tehat az ideologia legbelso lenyegetol elvalaszthatatlan. A gorogoknel se volt tisztaba mindenki a vallasuk valodi belso jelenteseivel, amit a miszteriumiskolakban tanitottak. -mami szerintem kiskoraban tul gyakran hajolt kozel a mikrohoz..
2013. aug. 3. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:
30%
Egyáltalán mi a csudának kell minden marhaságban hinned mi szükséged van arra fiatal lány létedre hogy belépj egy sok birkanyáj közül bármelyikbe? Miért nem elég neked az hogy élsz és az életedben a Földünkben,szeretteidben, önmagadban bízol és hiszel?
2013. aug. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 A kérdező kommentje:
Mostmár kopj le kérlek! Ki vagy te hogy megmondd nekem mit csináljak? Van aki nem ért veled egyet mért olyan nehéz ezt felfogni?:(
2013. aug. 6. 11:45
 66/89 anonim ***** válasza:
25%

Mert van hasonló korú fiú és 19 éves fiú unokám, de ilyen baromság eszükbe se jut, inkább a szerelem, a randi a tánc a kerékpár és autózás és a zongora és a számgépen a beszélgetés.


egyiket se neveltem semmiféle birkanyájnak hanem csak az életre! Még azt is kitöröltem az elméjükből amit a szülök bele sugalltak!

2013. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim ***** válasza:
Fejezd már be mami ezeket a ********. Szerintem ez a vallás kizárja ezeket a dolgokat? NEM! Épp ellenkezőleg: elősegít megteremteni egy olyan fizikai életet, amire vágyik az illető - a meditációk/jóga által megemeljük a bioelektromosságunkat, ezáltal pozitívabban fogunk gondolkodni, így pozitív dolgokat vonzunk magunkhoz, és azt, amit akarunk. AMÍG NINCS TAPASZTALATOD A TÉMÁRÓL MI A **** KELL BELEPOFÁZNI?
2013. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:
Szerinted*
2013. aug. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne meg érteni végre hogyha ő sátánista ahoz neked mi a **** közöd van???
2013. aug. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
19%
Menj nyugodtan templomba kiscica, max elégsz a szenteltvíztől, nagy ügy :xD Mész a pokolba a sátánocskádhoz.
2013. aug. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!