Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sátánista vagyok és mindenképp...

Sátánista vagyok és mindenképp titokban akarom tartani a családom előtt, de mit tegyek ha el akarnak rángatni templomba? 15/L

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 07:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/89 anonim ***** válasza:
23%

Kérdést tettél fel és én arra reagáltam.


amit pedig írtál utoljára""a meditációk/jóga által megemeljük a bioelektromosságunkat, ezáltal pozitívabban fogunk gondolkodni, így pozitív dolgokat vonzunk magunkhoz, és azt, amit akarunk. AMÍG NINCS TAPASZTALATOD A TÉMÁRÓL MI A **** KELL BELEPOFÁZNI?""


Egy sokkal többet tudok ezzel kapcsolatban mint azok akik terjesztik a meditáció és jogával kapcsolatos sóderjukat.

Bioelektromosságunkat emeljük".... írod, de fogalmad sincs arról hogy mi az benned... pozitívabban fogsz gondolkodni, mert pozitívumokat fogsz bevonzani? ez egy baromság amit te és sokan mások megkajáltak.


Ahogy az első sikertelenségedet megélni fogod úgy fogsz összeomlani, mert olyasmit hittél el ami egy nagy sóderhalmaz.


Nekem a soknál is több a tapasztalatom ebben a témában, mint azoknak, akiknek a sóderját megkajáltad.


De te tudod, a te életed, azt csinálsz vele amit jónak látsz..de tudod még kiskorú vagy és elég mocskos dolognak tartom azt hogy azokkal szemben nem vagy őszinte akiknek az életedet köszönhetted, akik szeretnek és felnevelnek.

Ha ilyen fiatalon képmutató, hazug vagy, milyen leszel felnőtté válásod után? s ezt nevezed Te pozitív gondolkodásnak?


Én már kisgyerekként 5-6 évesen őszinte voltam a szüleimmel, egyszerűen megtagadtam a templomba járást, mert számomra (csak ritkán)egy jó hecc volt a zsidó barátnőmmel az ostya kedvéért, de utáltam azt a színpadias értelmetlenséget.


De megtagadtam az étkezés előtti és a lefekvéskori imát is még akkor is, ha elzavartak az asztaltól, vagy éjfélig vagy még tovább őriznem kellett az ő álmaikat, mert nem feküdhettem le, de akkor se voltam képmutató, őszintén meg mondtam nem hiszek abban amit a templom papja sóderol, se az imában.S nem hívogatok az asztalhoz amikor ebédelni akarok, egy 2000 éves büdös holtat a temetőből.


De semmivel se különb egyetlen megszállott" emberek gyülekezete se!



de ismétlem a Te életed, a te gondolataid azt csinálsz vele amit akarsz...sok szerencsét!

2013. aug. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/89 anonim ***** válasza:
0%

Nem 70/ nincs se alvilág se menny országa se angyalok, se ördög se sátán se alvilági lények, se tébláboló holt lelkek.


egyébként tök mindegy miben hisz valaki, vagy nem hisz egyáltalán semmiben- egy a lényeg őszintén becsülettel élje le az életét.


Mert az élet egyszeri és megismételhetetlen. S minél több a lélek szálon a hazugság az aljas cselekedett emléke, annál lassabban fog a lélek haladni a láva tömegén keresztül az utolsó útján, ami a megsemmisülését okozhatja a léleknek, mert nem érhet a föld szívéig"ahova belépve az isteni energiával eggyé-válva, azonosulva, halhatatlanná válhat.


ezt azért tudom, mert megjártam azt az utat és szembesültem a Föld isteni teremtő, mind a KETTŐ energiájával!

2013. aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/89 anonim ***** válasza:
Kedves "mami"! Egerbaktán az elmegyógyintézetet már bezárták, de ha elmennél és előadnád a mondandód szerintem simán kinyitnák újra. ;)
2013. aug. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/89 anonim ***** válasza:

Mami, ha neked SEMMI, DE SEMMI TAPASZTALATOD NINCS AKKOR MINEK HORDOD ÖSSZE A BAROMSÁGOKAT?


Én nem hiszek ezekben a dolgokban, hanem TUDOM hogy van, és kész.

Tisztán látom az energiákat, az aurát.

Illetve ennek köszönhettem hogy rendbe jött az életem, és most csodás életen van, ami egy átlag embernek sosem lesz. És napól napra jobb az életem minden területen.

2013. aug. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/89 anonim ***** válasza:
Mami, Te egyáltalán tudod mi az a jóga? Ismered a jógairányzatokat? AMÍG NEM, szintén ne pofázz bele! Én minden jógairányzatot ismerek teljes pontosággal, és 3 év jóga van a hátam mögött.
2013. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/89 anonim ***** válasza:

Mami csak egy vén asszony, aki azt hiszi hogy Ő már mindent tud az életről, és most ide jött hogy osztogassa a jó tanácsait. Ez röhejes.


"De te tudod, a te életed, azt csinálsz vele amit jónak látsz..de tudod még kiskorú vagy és elég mocskos dolognak tartom azt hogy azokkal szemben nem vagy őszinte akiknek az életedet köszönhetted, akik szeretnek és felnevelnek.

Ha ilyen fiatalon képmutató, hazug vagy, milyen leszel felnőtté válásod után? s ezt nevezed Te pozitív gondolkodásnak?"


Normális vagy Te vén asszony? Ismersz Te engem egyáltalán?


"Nem 70/ nincs se alvilág se menny országa se angyalok, se ördög se sátán se alvilági lények, se tébláboló holt lelkek.


Csak szerinted nincs. Volt már tapasztalatod velük? Valószínűleg egy ilyen fejletlen és visszamaradt léleknek nem mutatkoznak meg, hisz hogyan is érzékelné őket? De nem is bánom, az ilyen elmebetegek jobb ha távol tartják magukat a okkult dolgoktól, mert nekik köszönhető hogy az okkultot lejáratták.


egyébként tök mindegy miben hisz valaki, vagy nem hisz egyáltalán semmiben- egy a lényeg őszintén becsülettel élje le az életét."


Mi az hogy becsülettel élje az életét? Úgy éli ahogy jól esik neki, csak legyen önmaga. Nem kell becsületesnek lenni - ezzel csak saját magunknak állítunk fel korlátokat, és az élet a kiteljesedésről szól, és egyébként is a becsületesség relatív.


A többire már nem is válaszolok, mert folyamatos ellentmondásba keveredsz önmagaddal, szerintem jobb lenne hogyha befejeznéd a baromságaidat, mert nem vegyük velünk semmire, viszont jókat röhögünk.

Biztosan egy 73 éves asszony fogja megmondani, hogy mit csináljak/csináljunk, akinek - a kommentjei alapján látszik - hogy egy elmerottyant, és a pszichiátrián a helye vagy az idősek otthonába.

2013. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/89 anonim ***** válasza:
0%

76/ Te egy ostoba bunkó vagy édesfiam. De tudod majd te is eljutsz azélet végére és akkor eszedbe fog jutni amit írtam. Én legalább még életemben megtapasztaltam az utolsó-utat és megjártam lélekfazonommal a világunkat, én legalább tudom mi bennünk a lélek és tudom mi vár reá a test-halál után.


mit tudsz Te a keleti jogik sóderolásán kívül, semmit!De nem is érdemlitek meg a több tudást,legalább frászt kaptok ha ott lesz az idő...a távozásra! Aligha lesz belőletek halhatatlan lélek, mert az egyik legostobább babonaságban hisztek!

2013. aug. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/89 anonim ***** válasza:

Igazad van, nem érdemlünk meg több tudást, elég lesz, már így sem tudom megemészteni ezt a tömérdek tudást, amit adtál nekünk édes mamika! Köszönjük.


Mi, Sátánisták - már aki - teljesen irányításunk alá vontuk az életünket, így nem félünk a haláltól, és tudjuk hogy a fizikai halál sem szükségszerű - csak az emberek elvárják hogy meghaljanak a tudatlanságuk miatt, ezért így is fog történni.

2013. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/89 anonim ***** válasza:

Az előző kommentemből lemaradt:


"76/ Te egy ostoba bunkó vagy édesfiam."


Én ostoba és bunkó? Nem veszed észre hogy rajtad röhög mindenki, és hogy neked pontozzák le a kommentjeidet? Nézz már magadba öreg.

2013. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/89 Robert Thorne ***** válasza:
77%

Kedves kérdező!


Nem szerencsés kiadni információkat itt a vallásodról, látod mi lehet belőle. A tudatlan, buta emberek nem látják a valóságot. Jómagam is sátánista vagyok, de ismerem a Biblia minden részét! "Ismerd a barátaidat, de jobban az ellenségeidet!". A kérdésedre a válasz: menj el nyugodtan, nem lesz semmi bajod. Lazulj el és irányítsd a negatív energiákat a pap felé és szórakozz :) Mi már átvettük a "hatalmat" az emberiség felett, sokan nem is tudják, hogy mi mindent irányítunk és mindenhol ott vagyunk :)

Ne felejtsd el kérdező, hallgatni arany!

2013. aug. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!