Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sátánista vagyok és mindenképp...

Sátánista vagyok és mindenképp titokban akarom tartani a családom előtt, de mit tegyek ha el akarnak rángatni templomba? 15/L

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 07:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 anonim ***** válasza:
Na végre valami értelmes!
2013. aug. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/89 anonim ***** válasza:
Nincs ördög meg lehet nyugodni már elgyepáltam ....
2013. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 anonim ***** válasza:
59%

Tudjátok nem haragszom a megjegyzéseitek miatt.


Csak megdöbbenek ahogy olvasom amit egymásnak írok sajnálatra méltók vagytok épp úgy mint minden fantazmagórikus vallásos bigott.


Olyasmiben hisztek ti is, ami nem is létezik. Isten mint személy vagy alvilági sátán mint személy, s ehhez hasonló szellemi világok... baromi képzelgések


CSAk TE vagy és Ő van és mindnyájan, mint a földi természet remekművei,s a Föld van és annak energiái, amellyé mindenki válik, ha a testét felemészti az idő.


A legnagyobb baj csak az, hogy az ember a fene nagy eszével és egoizmusával saját faját teszi sötétté, ostobává a maga gyártotta fantázia világával.


Sok szerencsét az álom világotokhoz.

2013. aug. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/89 anonim ***** válasza:
Bagoly mondja verébnek! X)
2013. aug. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 anonim ***** válasza:
Hát, mamit látva én sajnálom, hogy bezárták anno a Lipótot.
2013. aug. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/89 anonim ***** válasza:
Egyetértek, utolsó!
2013. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/89 anonim ***** válasza:
Létezik ennyi hülye ember ? Ennyire nem tudnak mit kezdeni az emberek magukkal?
2013. okt. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 anonim válasza:

Vallás: olyan mások által előírt/megfogalmazott tényekben való hit, melynek semmilyen (mindenki szeretné hogy azt írjam hogy semmilyen alapja, de nem indítok el itakonferenciát) ember által tapasztalt(fizikailag) megvalósulása nincs, mégis választ ad rengeteg megválaszolatlan kérdésre - pl a Föld keletkezése

Ezek a vallások úgy alakultak, ahogy a történelem. Amikor az ember rájött hogy a föld kerek, az egyház és az általa elvakított emberek halomra ölték ennek a ténynek a hordozóit, és láss csodát, ma ez egy elfogafott dolog, és mindenki tudja

Amikor megjelentek a távcsövek azt állították hogy nem geocentrikus(Földközpontú) hanem heliocentrikus(Napközpontú) a világegyetem Giordano Brunot megölették, mondván hogy ez eretnekség,Kopernikusz tanait pedig betoltatták

És lásscsodát, igaza volt a két úriembernek

Az őskorban nem volt egyház, de mégis hittek valamiben, ezért voltak sámánok, ezért temették el már akkoris a halottakat

A vallás nem magyarázatot, hanem megnyugvást nyújt, még ha tele is van hibákkal és ellentmondásokkal

Ha a sátánizmus alatt nem a kinyírokmindenkitésezzelszerzekjópontotazördögnél féle sátánizmusra gondolsz, hanem mondjuk a LaVey-i sátánizmusra(ami amúgy annyit tesz röviden hogy ne az istenekre bízd a sorsod hanem vedd a saját kezedbe) akkor hajrá, gyakorold azt, de hidd el, ebben a 3x45 perc évenkénti templombajárás ünnepekkor nem fog meggátolni, attólmég ugyanúgy hiheted azt amit szeretnél.

2016. aug. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/89 anonim válasza:

Valszeg már nem nézed a válaszokat de én sem mondtam még ősöknek, hogy az vagyok, megmondtam:Ez baromság nem akarok a templomba menni ráadásul még büdös is van szóval nem megyek.


15/f

2016. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!