Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sátánista vagyok és mindenképp...

Sátánista vagyok és mindenképp titokban akarom tartani a családom előtt, de mit tegyek ha el akarnak rángatni templomba? 15/L

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 07:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
mami, te Lipótmezőről szabadultál?
2013. aug. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:

01:30-as!


Nem a spirituális részre gondoltam. Ha szétnézel a világban, és hajlandó vagy meglátni azt ami valójában zajlik (politikai, társadalmi, pénzügyi szempontból), rájössz hogy a "neo-náci szellemi moslék" egyáltalán nem moslék.


A második világháború vége óta megy a Náci ideológia ferdítése, torzítása és démonizálása. Amit ma a tévében látsz, vagy az internet nagy részén olvasol a Nácikról és a Nácizmusról, az mind a háború utáni propaganda terméke. Ez az ideológia veszélyt jelent azokra akik ma úgymond "uralják" a világot (főleg a pénzvilágot), ezért kell sötétben tartani az embereket az eszme valódi mibenlétéről.


"Ahogy ezt lehetett olvasni, mindez marhára igaz a JoS-ról is. (Pl. itt ebben a kérdésben is írt valaki hasonlóról)"


Nos van egy-két olyan e-group-tag a JoS-nál akit kidobtak, mert tönkre akarta tenni őket. Te talán tolerálnád ha valaki a fórumod tagjait zaklatná és megpróbálná aláásni mindazt amiért dolgozol? Én biztos nem. A Spirits of Eridu fórumán is voltak ilyenek, ők is ki lettek hajítva, aztán most meg jönnek sírni GYK-ra hogy milyen mocskok a Sátánisták. Kéremszépen ha valaki ellenem dolgozik, azt nem hagyom tevékenykedni. Ez nem az "odafordítom a másik arcomat is" közösség.


Ha ismernéd a valódi Nácizmust, akkor nem úgy tekintenél rá mint ami a világ legrosszabb eszméje. Szerinted nincs bizonyíték a világméretű összeesküvésre? Ezért mondom hogy nézz szét. Tele van vele a világ, csak meg kell látni. Az antiszemitizmusnak pedig egyetlen oka van, az pedig az emberek (a nem-zsidók) több évezredes tapasztalatai a zsidókkal. Ez nem előítélet, ez nem rasszizmus, ez tapasztalat.


"szépen levezethető dolog, mind történészeti, szociológiai és pszichológiai szempontból is."


Gondolom arra lett levezetve, hogy a nem-zsidók a hibásak, mert előítéletesek és rasszisták, meg különben is a kva anyjukat. Gondolom ezeket mind Goldfarb, Finkelstein és Rosenberg nevű egyének vezették le.


A Sátánizmus és a Nácizmus nagyon is megállja egymás mellett a helyét. Talán azért nem érted, mert egyikben sem merültél el igazán.

2013. aug. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:

51/ miért te talán engem hallucináltál ott? Majd ha legközelebb bevisznek téged, nézd meg hogy ott vagyok-e?


Mit gondoltatok mi bennetek a lélek? Vagy elképzelhetetlen, hogy a Föld két nagy energiája alkotta az életet?


vagy annyira hihetetlen hogy valaki a XX. szd ban még életében képes volt kilépni? Annyira hozzászoktatok a sok hazugsághoz? Vagy mennyivel hitelesebb egy őskori habraty még ha az maga a biblia is, mint egy élő ember vallomása?


ezek szerint nincs értelme aggódnom az élet fenn maradásáért?- hisz mint a példa mutatja, mindent elhisztek a tudósoknak és mindent az őskori fél igazságoknak. Valahol majd csak találkozik e kettő az univerzumban,a mindent teremtő Istennel és az idegen univerzumi fénylényekkel amit újabban kreált a szkeptikus intelligencia. Ha ennyire mindent bevesztek átgondolás nélkül, akkor a ti utódaitok, itt fog megsülni egy forró gázos platnin, miközben a felső kasztréteg" el fog húzni sumákul egy pár rabszolgának valóval egy életre alkalmas bolygóra.


Tudjátok döbbenetes... egész életemben hallgattam, mert a szemét ruszki elhurcolt volna ki magukhoz... aztán hallgattam, mert úgy éreztem nem érdemli meg az emberiség, hogy egy szót is szóljak arról hogy félre vezetik őket akár a vallások, akár a politikai elit a nagyobb hatalmak és ezért ömlesztik ezt a sok babonaságot ismét és folyamatosan, hogy megetessenek benneteket, miközben a talpatok alatt kiég a Föld haldoklik-- na semmi vész... egy geológus régebben azt válaszolta a levelemre-"nem kell félni, Isten megsegíti az emberiséget...."" Ezt érdemlitek a nem létező isteni vagy sátáni segítséget...amely épp belülről pusztítja folyamatosan a bolygónkat...

2013. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
aztakorva
2013. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit szedett... de jobb lesz elkerülni! X)
2013. aug. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:
XD
2013. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:

Semmit nem szedek ami megzavarná az ítélőképességemet.


A Sátánista vallás csak annyival jobb a többi álszent szeméttől, hogy legalább nyíltan bevallja nagyfokú egoizmusát,erkölcstelenségre való hajlamát, a csak MAGAM, MAGAMNAK, MAGAMÉRT elveit, hogy senkivel nem törődve kiakarja élni, inni maximálisan az élet minden testi, szellemi gyönyörét amíg csak élnek.


ami számomra elfogadott, hogy azt vallja amit én. Ha valaki képen legyintett, akkor én azt az öklömmel csaptam agyon. Akire én megharagszom, azt soha többé nem ismerem-átlépek rakta és akkor még könnyen meg is úszta!


amíg a buddhista újra-leszületést hazudik a nyomult tömegembernek, csak a gazdag felső-kaszt vagyonát megóvhassák.


Hasonlókat sóderolnak a többi vallások is, feltámadást, menny országot örök boldogsággal, vagy csaj higgy és ha el jő a megváltó" akkor ő felvisz magához az égi akármibe...az öröklétbe az örök boldogságba.

2013. aug. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
Erre már nem tudok mit mondani xDD
2013. aug. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
58/ talán tévedek az összes birkanyáj" megítélésében?
2013. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
Semmivel se jobbak a vallások nyájai a politikai csürhétől, mert nem egyéb a célja, mint a tömeg-emberek szemének, fülének, elméjének, hazug, édes sziruppal való beragasztása, hogy ne lásson, ne halljon, ne gondolkodjon, mert máskülönben fellázadna, a földi mocskos igazságtalan élete miatt! S letörölné még a Föld felszínéről is az élősködő, mindent birtokló, felső kisszámú réteget!
2013. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!