Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg felesleges találkoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felesleges találkoznom vele, ez ennyire egyértelmű?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki két évtizedig ábrándozott rólam és várt rám. Röhej, de egy éve azt sem tudtam ki ő (hallottam róla ha vissuagondolok, de eddig valamiért mégsem jött össze, hogy megismerhessem). Miután megtörtént mégis, hogy rábukkantam, azonnal tudtam, megéreztem én is mi folyik köztünk. Valami elemi vonzalmat. Őserőt, mégis valami lágy, finom módon... tudom, hogy ellentmondás. Mire fel tudtam volna keresni, koppantam mint dió a betonon, mert bejelentette (a párja, akiről még csak nem is tudott a hozzá leges-legközelebb állóbbakon kívül senki) az eljegyzését. Bumm. Aztán gondoltam, na jó, egye fene, de legalább lássam már meg, ha mást nem... De mielőtt tehettem volna, megházasodtak, és azóta az eszem azt mondja maradjak a fenekemen, és hagyjam a fenébe, de a szívem nem nyugszik. Igen, a szívem, nem tévedtem másfél arasznyit, a szex az utolsók közt van a sorban ami miatt érdekel, és ez nagy szó, mert erős szexuális kisugárzása van - ezt férfiak, aszexek is észreveszik.

Szóval bár mást mond a józan ész, én látni akarom. Szemtől szemben.


2016. szept. 7. 06:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
91%

Kerdezo, hagyd mar beken ezt a szerencsetlen faszit. Nem is ismered. Nincs osero. Hazas boldog, elotte is boldog volt, es azert mert szerencsetlen egyszer azt talalta mondani valakinek hogy csini vagy, meg mert osszevissza varazspaklizol meg nem jelenti azt hogy oda kell menned egy friss hazas ferfihez, akit nem is ismersz es olyan hulyesegekkel zaklatni hogy "tudom, hogy 20 eve szeretsz engem". Ha egy ferfi veled akar lenni, akkor veled lesz. Pont. Nem fog rolad abrandozni 20 evig mikozben masokkal hetyeg es meghazasodik.

Fogd fel hogy nem is ismered ot. De ezt mar a masik kerdesednel is leirtuk neked. Leginkabb egy pszichologust kellene felkeresned.

2016. szept. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
88%

Elolvastam az előző kérdést is, kérdező, te valóban pszichológus segítségére szorulsz, álomvilágban élsz és ijesztő, mennyire bele tudsz magyarázni magadnak dolgokat, amik meg sem történtek.


Az előző minden szavával egyetértek. Az, hogy várt rád meg 20 évig epekedett, ez mese habbal. Egyszerűen nem igaz. Ilyen nincs, ha valaki ezt adta elő neked, te pedig elhitted, akkor nagyon ostoba és naiv vagy sajnos.


Ez a férfi élte eddig is az életét boldogan és ezután is fogja. Főleg most, hogy megtalálta élete párját, aki nem te vagy. Nem véletlenül nem te vagy, hiszen nem is ismered, ami még fontosabb, ő sem ismer téged, az, hogy a képeid alapján azt gondolja jó nő vagy az még semmit sem jelent. Nem ismer téged, így sosem érezhetett irántad valódi szerelmet, valódi érzelmei nem lehettek feléd, ez nem így múködik. Tényleg ennyire magányos és elkeseredett vagy, hogy ebbe bármit képes vagy belemagyarázni? Ennyire nincs életed, hogy az álomvilágba kell görcsösen kapaszkodnod? Ennyire jó pasi, hogy inkább tövid dugod a s.ggedbe a fejed és elzárkózol a realitástól? Vagy ezzel nyugtatod magad, hogy igenis van bármiféle értéked, hogy ebbe a - megsúgom nemlétező - "20 évig csakis érted való epekedés" mesébe kapaszkodsz? vagy mégis mi az istenért vagy ennyire korlátolt?


Keress fel egy szakembert, mielőtt teljesen elmegy az eszed (már most nagyon közel állsz hozzá).

2016. szept. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:

Jártam már párnál, senki nem talált nálam semmit, de tudjátok már jobban a szakembereknél. Ja és azért mert befelé forduló vagyok (már kevésbé), de határán voltam. Egyéb semmit nem találtak, azon sem tudtak mit kezelni, csak mondtak valamit, de biztos majd ti megmondjátok épelméjű vagyok-e. Ha valami nem tetszik nektek folyton ezt a kártyát játsszátok ki, hogy kezeltesd magad. Nincs mit, köszi szépen. :*

Ne vegyétek fel, fáradt vagyok, és unom már ezt a szöveget. A többiben igazatok van. Kíváncsi vagyok rá, ennyi.

2016. szept. 7. 11:37
 4/66 Noren1989 ***** válasza:
82%

Tényleg felesleges, igen. Valóban az ábrándozás kamu. Én is ábrándozok egy megfelelő nőről, már kisiskolás korom óta, aztán még csak rajz van róla. Fotó nincs, mert nem találtam meg. Max ilyen jellegű a mese.


Sajnálom, de az eszed hosszú távon jobb eszköz az életben.

2016. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
82%
Rendben, kerdezo. Akkor legyszives minden ketkedestol, bunkosagtol mentesen arra kerlek hogy mondd el, hogy mibol gondolod hogy ez a ferfi 20 ev ota szerelmes beled. Elemi osero, meg a kartya is ezt mondta, az nem valid valasz. Tenyeket szeretnek hallani.
2016. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 A kérdező kommentje:
Szeri van amúgy felpontoztam mindenkit, sok igazság van abban, amit mondtok. De az a kérdés ártok-e én azzal valakinek, ha csak lecsekkolom őt. Ez olyan rossz lenne? Kíváncsivá tett a jóember, nézzem már meg magamnak. De muszáj egyébként, megvagyok nélküle, csak egy ötlet volt.
2016. szept. 7. 12:19
 7/66 anonim ***** válasza:
40%
Most, hogy házas nem nyugszol...Eddig le se szartad. Szánalmas.
2016. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
75%

Utolso, nem is ismeri a pasit :D.

Tehat, semmi teny nincsen a kartyan meg facebookos oserokon kivul. Hagyd oket beken. A pasas valoszinuleg azt sem tudja, ki vagy.

2016. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:

Nem a fészen ismertem meg, mindig is tudtam, kölyökkorom óta, hogy ő van. De ő egy teljesen más világot képvisel. Kevesebb lehetőségem volt tizenéve informálódni róla, és nem is illett az akkori életembe. Ma se de manapság ilyesmin nem akadok már annyira fenn. Felkeltette a figyelmemet, de valahogy mégis mindig elmaradt, hogy utána érdeklődjek.

Egyébként rengeteg tanúja volt milyen boldogtalan volt a magánéletében, bárki a megmondhatója milyen görcsösen kereste az igazit, és hogy senkiben sem talált rá. Aztán megalkudott, de képtelen volt hazugságban élni, a vére hajtotta tovább. Depressziós volt, magába zuhant. Ennek sok tanúja volt. Sokan hitték hogy meleg, vagy Casanova típus, örök agglegény marad, de 35 felett egyre-egyre jobban vágyott már családra. Barátja, családja, szerintem bárki igazolná ezt. Utána jártam, látszatra ezt mind így látom magam is, aki empata mint én hamar vágja az ilyet. Aztán valaki azt mondta ez a valaki én vagyok, akire olyan soká várt, de feladta, már nem bírta. Talált valakit, akibe nem szerelmes, de jól megértik egymást és boldog vele. Elsőre azt nem, hogy van valakije, azt várta közbelépek, és csoda történik... Ha szólt volna... Ha tudtam volna... De már csak látni akarom. Nem várok csodát. Azt várom, hogy azt igazolja, hogy ez hazugság. Hogy nem volt látomása rólam. Hogy nem írt soha dalt hozzám, hogy végre rátaláljak. Be akarom bizonyítani ennek a "jóakarójának" hogy ez ostobaság, ilyen nincs és ha van sem igaz. Aztán kirakott kártyát, aztán raktam magamnak, aztán megkértem mást, aki nem tudta a sztorit, ugyanazok a lapok jöttek ki más sorrendben. Persze neki jobban hinnék, mint ilyen hókuszpókusznak. Ez hülyeség úgy, ahogy van. A baj, hogy érzek irányába valami megmagyarázhatatlant. Nem sima tetszést, mert tök átlag hapsi. Nem tudom mit. Most boldogok vagytok? Hogy többször is pontosan leírt engem, és ez az illető mikor meglátott engem ez jutott rögtön eszébe. Én is álmodtam egy pont olyan hapekról 5 évesen, mint amilyen ő volt akkor, de ezt majd ezó kategóriába írom ki, mert ide ez nem tartozik. Nem akarom ledönteni a lábáról, csak adni egy esélyt, hogy bármi megtörténhessen, és ha nem történik semmi, akkor nem történik semmi, nekem úgy is jó.

2016. szept. 7. 18:44
 10/66 anonim ***** válasza:
81%
Kerdezo, inkabb nyugodj meg, mert jelenleg konkretan elettortenetet krealsz egy pasinak, akit nem is ismersz kartyak meg ezo alapjan. A pasi boldog, hosszu evek utan megtalalta akit keresett, es az nem te vagy, a lany akivel elete soran egy szot sem valtott, hanem egy masik no, akinek megkerte a kezet, akinek szerelmet vallott es akinek az oldalan most boldog. Akarmit is irnak le a kartyak. Sajnalom.
2016. szept. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!