Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg felesleges találkoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felesleges találkoznom vele, ez ennyire egyértelmű?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki két évtizedig ábrándozott rólam és várt rám. Röhej, de egy éve azt sem tudtam ki ő (hallottam róla ha vissuagondolok, de eddig valamiért mégsem jött össze, hogy megismerhessem). Miután megtörtént mégis, hogy rábukkantam, azonnal tudtam, megéreztem én is mi folyik köztünk. Valami elemi vonzalmat. Őserőt, mégis valami lágy, finom módon... tudom, hogy ellentmondás. Mire fel tudtam volna keresni, koppantam mint dió a betonon, mert bejelentette (a párja, akiről még csak nem is tudott a hozzá leges-legközelebb állóbbakon kívül senki) az eljegyzését. Bumm. Aztán gondoltam, na jó, egye fene, de legalább lássam már meg, ha mást nem... De mielőtt tehettem volna, megházasodtak, és azóta az eszem azt mondja maradjak a fenekemen, és hagyjam a fenébe, de a szívem nem nyugszik. Igen, a szívem, nem tévedtem másfél arasznyit, a szex az utolsók közt van a sorban ami miatt érdekel, és ez nagy szó, mert erős szexuális kisugárzása van - ezt férfiak, aszexek is észreveszik.

Szóval bár mást mond a józan ész, én látni akarom. Szemtől szemben.


2016. szept. 7. 06:54
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
54%
Ennyi suletlenseg utan meg mar nem csodalom, hogy a viccet sem erted :'D.
2016. szept. 13. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:

Nagy vicc. ;) Talán a te ötleted, de kettőtök közül nem épp te vagy, akin érződik, hogy tudja miről is beszél.

Egyébként 91%-os, teljesen igazad van, és köszönöm, amiért kimondtad az igazságot.

(A válasz meg nem mondtam, hogy nem. Lehet, hogy igen :) de vetted egyáltalán a fáradságot? ;) )

2016. szept. 13. 07:23
 43/66 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell tudnom, ott van leirtad, mondom en csak osszevalogattam :D. De egyebkent nem csak az en otletem volt, ne aggodj masok is jol szoarkoznak mar rajtad privatban :D. Lenyeg ami lenyeg... Tarkantol fuggetlenul egy ismeretlen pasit azzal zaklatni, hogy neked a kartyak megmondtak meg egy felismeros hogy o 20 eve pontosan rad var... nos, a Tarkan nelkul is boven meger egy beutalot. Sajnalom. A problema az hogy mi csak nevetunk (en legalabbis), de te ezeket a kerdeseket teljes komolysaggal irtad ki.
2016. szept. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 Költőnő? ***** válasza:
81%
Attyaééég
2016. szept. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
81%

Jó fényviszonynál gyönyörű a szemszíne, rossznál viszont piszkos, szürkészöldnek látszik.

Átlagos, kb. 172-174cm körüli. De ha te legalább ilyen magas vagy, simán mondhatod rá, hogy pici - bár ő talán nem venné bóknak.

Idén tavasszal házasodott.

Neked sose elég nézni, hogy igazad van?? Nesze: [link] Jóképű a fater :D :D Ott a holdsarló is.

Egy perc megkeresni, de te már tudtad ;) kis huncut :D

Tényleg vannak jobb számai is. Majd' mindet szeretem, ezt a legkevésbé. Nem mert nem jó, mert jó. Nem tudom miért. Olyan... Csinált.

2016. szept. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem menj és keresd meg, kérdező. Majd ha az arcodba röhög és megkérdezi, te meg ki a franc vagy és mit képzelsz magadról, lehet észbekapsz. Ha szerencséd van, még akkora sokk fog is érni, hogy rájössz, mekkora orbitális nemlétező baromság az egész ikerláng, őserő, kártya, női megérzés meg az összes sötét maszlag amikkel idáig racionalizálni próbáltad az elmebetegséged.
2016. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
59%

Megértem miért ferdítettél a történeten. Nem akartad, hogy a kiléte, vagy az, hogy hiszel a reinkarnációban, telepátiában, ikerláng kapcsolatban, befolyásoljon minket. De onnan, hogy lecsaptad a feldobott labát, nyugodt szívvel szembesítelek - és velejárója, hogy mindenkit - az igazsággal. Ez az egy kép cáfolhatatlanul kapcsolja össze a kérdéseidet.

Nem ítélkezem afelett, hogy kit gondolsz ikerlángodnak, ezt neked (nektek) kell érezni. Egy ilyen kapcsolat azonban nem garantál szerelmet is - még ha voltatok is már korábban szerelmi kapcsolatban. Ez egy bonyolult dolog.

Nyugodtan keresd meg, nem féltelek tőle (lehet meglepő, de őt se, azt csak remélem, hogy beszámítható vagy, de ha nem, volna aki leszereljen). Ha sikerülne úgy a közelébe kerülnöd, hogy pár szót beszélni is tudjatok (baromi nagy mázli kellene hozzá oly módon, hogy az a biztiboyokat se zavarja :D) én nem hiszem, hogy lenyelne keresztbe (persze ha nem nyitsz ilyen témával). DE! azt tudnod kell, ha ő mégis, tényleg az ikerlángod (???) nem csak elemi vonzalmat válthatsz ki belőle, hanem az ellenkezőjét is (taszíthatod), nyugtalanságot, zsigeri, indokolatlan haragot (ez független attól, hogy ő emberileg milyen, és hogy te hogyan viselkedsz). Erre készen állsz?

2016. szept. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele. Félek is tőle. Inkább ne váltsak ki belőle semmit, és derüljön ki, hogy ez az egész hülyeség. Logikátlannak tűnhet miért akarom látni, ha annak kiderültét várom, hogy ez az ikerlélek dolog a saját ostoba kitalációm - de az ikerlelkek találkozása felkorbácsolja az érzelmeket. Vele pedig nem volna jó korbácsolni. Bár... :D Jaj, fáradtan megint kezdem :/
2016. szept. 13. 18:38
 49/66 anonim ***** válasza:
38%

Nem eszik azt olyan forrón! :D Emberek vagytok, vagy állatok??

Menj el egy koncertjére, érezd jól magad, és ne tervezz el semmit! Ne keresd a lehetőséget. Ha valaminek történnie kell, a lehetőség fog rádtalálni. Ha nem, akkor várost nézel és hazajössz, ennyi. Nem kell túlgondolni, túlaggódni.

2016. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
57%
Azért csendben megjegyzem, ha pár hónap, vagy 1-2 év múlva valamelyik olcsó szennylap egyik eldugott rovatában arról fognak cikkezni, hogy egy Tarkan koncerten egy őrült magyar rajongó balhézott, és ez úgy elfajult, hogy az országból is kiutasították, akkor ti már képben lesztek :D :D :D :D Azért remélem nem... :)
2016. szept. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!