Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg felesleges találkoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felesleges találkoznom vele, ez ennyire egyértelmű?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki két évtizedig ábrándozott rólam és várt rám. Röhej, de egy éve azt sem tudtam ki ő (hallottam róla ha vissuagondolok, de eddig valamiért mégsem jött össze, hogy megismerhessem). Miután megtörtént mégis, hogy rábukkantam, azonnal tudtam, megéreztem én is mi folyik köztünk. Valami elemi vonzalmat. Őserőt, mégis valami lágy, finom módon... tudom, hogy ellentmondás. Mire fel tudtam volna keresni, koppantam mint dió a betonon, mert bejelentette (a párja, akiről még csak nem is tudott a hozzá leges-legközelebb állóbbakon kívül senki) az eljegyzését. Bumm. Aztán gondoltam, na jó, egye fene, de legalább lássam már meg, ha mást nem... De mielőtt tehettem volna, megházasodtak, és azóta az eszem azt mondja maradjak a fenekemen, és hagyjam a fenébe, de a szívem nem nyugszik. Igen, a szívem, nem tévedtem másfél arasznyit, a szex az utolsók közt van a sorban ami miatt érdekel, és ez nagy szó, mert erős szexuális kisugárzása van - ezt férfiak, aszexek is észreveszik.

Szóval bár mást mond a józan ész, én látni akarom. Szemtől szemben.


2016. szept. 7. 06:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
82%
De oszinten szolva kezdem azt hinni, hogy te csak szimplan bele vagy esve Tarkanba.
2016. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 A kérdező kommentje:
O.O Jaj ő cuki, persze, hogy belé vagyok, hogy egyem meg :D :* :* Ő az a cuppogós hapi a '90-es évekből, nem? Úgy táncol hogy én szégyellem el magam :D Ő él még? De ari! Persze, hogy szeretem :)
2016. szept. 7. 20:05
 13/66 A kérdező kommentje:
Ő nem meleg???
2016. szept. 7. 20:09
 14/66 A kérdező kommentje:
De miért... Asszony, kérlek mondd azt, hogy nem igaz rá amit leírtam! Poén lenne. Ha igaz, akkor bárkire lehet, és nem hiszek az illetőnek egy perccel sem tovább.
2016. szept. 7. 20:14
 15/66 A kérdező kommentje:
Persze az igaz, hogy 20 éve is egy pici török hapsi volt. Jaj mamám. Ez így tényleg hülyén hangzik :D :D o.o
2016. szept. 7. 20:24
 16/66 A kérdező kommentje:

Rágugliztam. Kb. semmit nem találtam magyarul a magánéletéről, törökül nem beszélek.

"Tarkan nem szívesen beszél magánéletéről, mégis sokszor ezzel kerül az újságok címlapjára. Hét évig élt együtt Bilge Öztürk ügyvédnővel, akivel nem terveztek házasságot, és akivel végül 2008 júliusában váltak szét. 2001-ben a török sajtó azoktól a hírektől volt hangos, melyek szerint egy költöztető munkás kompromittáló fotókat lopott el Tarkan New York-i lakásából, melyek a média szerint bizonyítják a sztár homoszexualitását. A fotók bejárták a világsajtót, ám Tarkan nyilvánosan is kijelentette, hogy nem vonzódik a saját neméhez. Sokak szerint a török média már kezdetektől fogva hadjáratot indított az énekes ellen, mindent megtéve annak érdekében, hogy befeketítsék a nevét. Az énekes mind ritkábban ad interjúkat hazájában, akkor is kizárólag néhány olyan újságírónak, akik a bizalmát élvezik, televíziós műsorokban pedig már évek óta nem jelenik meg"

"2016. április 29-én Tarkan feleségül vette barátnőjét, Pınar Dileket, akivel 2011-ben ismerkedett meg egy németországi koncertet követően. Az 1986-os születésű Dilek évek óta rajongója volt a popsztárnak, mielőtt megismerkedtek"

Ennyi az össz amit találtam róla - egyúttal meg is magyarázva miért. Miből asszociáltál rá? Kíváncsivá tettél. Török és házas, de kb. hány ilyen ember lehet? 2-3 millió. Lepj meg :)

2016. szept. 7. 21:44
 17/66 A kérdező kommentje:
Am. őt hiába próbálnám csekkolni. Esélyes, hogy előbb a testőre csekkolna le, valószínűnek tartom, hogy van neki. Az meg a másik, hogy előbb adnának el egy kecskéért :D Na jó nem. Remélem, mert a Isztambul rajta van a bakancslistámon.
2016. szept. 7. 21:55
 18/66 Noren1989 ***** válasza:
75%

Jaj, Drága...


Nyugivan. Ha akarsz, találkozhatsz vele, de tiszta sor, hogy a személyes varázsa pikkpakk felülbírálja az eszed által hozott döntéseket. Akkor bele fogsz menni fura dolgokba is. Kell ez neked?

2016. szept. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 A kérdező kommentje:
Ha a fura azt is takarhatja, hogy kössünk pulcsit egy megnyírt báránynak hajnali háromkor egy hajón ringatózva a Boszporusznál, teve mintás pizsiben, miközben egy antennás fél képernyőt takaró csipketerítős mini-tévén Szulejmán ismétlés megy, rakit iszogatva, közben a Kuzu Kuzu-t énekelve, majd megkér, hogy verjem a fejét a falba meg a sziklákhoz, majd bocsássak meg neki és bújjak hozzá, akkor egyértelműen nem, nem és nem! Pedig ez egyértelműen fura lenne. Egy kicsit biztos. Bárányra minek pulcsi?
2016. szept. 8. 02:23
 20/66 A kérdező kommentje:
Mondjuk két pohárka raki után mindez fel se tűnne, hisz mint tudjuk, a magyar nem vizezi a piát (pár kocsmárost és büfést leszámítva...).
2016. szept. 8. 02:31
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!