Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg felesleges találkoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felesleges találkoznom vele, ez ennyire egyértelmű?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki két évtizedig ábrándozott rólam és várt rám. Röhej, de egy éve azt sem tudtam ki ő (hallottam róla ha vissuagondolok, de eddig valamiért mégsem jött össze, hogy megismerhessem). Miután megtörtént mégis, hogy rábukkantam, azonnal tudtam, megéreztem én is mi folyik köztünk. Valami elemi vonzalmat. Őserőt, mégis valami lágy, finom módon... tudom, hogy ellentmondás. Mire fel tudtam volna keresni, koppantam mint dió a betonon, mert bejelentette (a párja, akiről még csak nem is tudott a hozzá leges-legközelebb állóbbakon kívül senki) az eljegyzését. Bumm. Aztán gondoltam, na jó, egye fene, de legalább lássam már meg, ha mást nem... De mielőtt tehettem volna, megházasodtak, és azóta az eszem azt mondja maradjak a fenekemen, és hagyjam a fenébe, de a szívem nem nyugszik. Igen, a szívem, nem tévedtem másfél arasznyit, a szex az utolsók közt van a sorban ami miatt érdekel, és ez nagy szó, mert erős szexuális kisugárzása van - ezt férfiak, aszexek is észreveszik.

Szóval bár mást mond a józan ész, én látni akarom. Szemtől szemben.


2016. szept. 7. 06:54
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
22%

Még valami. Bocsáss meg, hogy itt válaszolok az ezotéria rovatban feltett kérdéseidre is, de annyi van már, hogy kezdtem elveszteni a fonalat, erre pedig nemrég válaszoltál, tehát remélem, hogy figyeled.

Ő nem tudni, hogy hogy áll a feladatával, a lelki fejlődésével, a karmikus szálaival, de te komoly felhalmozott karmát hordozol magaddal. Valószínűleg a vele való egyik előző életedre azért emlékszel, mert szükséged van rá, hogy az akkor történteket megértsd, és rendezni tudd az onnan hozott dolgokat. Csak úgy senki nem emlékszik az előző életeire, ahogy te sem emlékszel mindre, csak arra az egyre. Mint mondtad, két kapcsolatodban is az a viselkedési minta ütötte fel a fejét nálad, ahogyan akkor is viselkedtél. Ugyanazt a "hibát" követed el újra és újra, és szerintem őt kaptad kulcsként hozzá, hogy megérthess valamit, és tovább tudj lépni.

Te valamit elronthattál vele, ő pedig megölt téged, nem tudtad kijavítani, amit kellett volna, és annyira megviselt ez téged, hogy azóta is futod ugyanazokat a köröket. Benne maradtál a mókuskerékben, az univerzum pedig valószínűleg visszaterel téged a gyökerekhez, hátha az segít, és feloldozást nyerhetsz. Valószínűleg nem újra szeretőként van neked szánva, hanem tanítódul! Nem a fizikai jelenléte fontos az életedben, különben térben és időben is közelebb születtél volna újra le hozzá. Nem akarlak bántani, de nem hiába történt a szeparáció "ő egy egészen más világot kévisel", hisz nem az volt a cél, hogy újra elkövesd vele ugyanazt a hibát, időt kaptál, hogy emlékek és látomás által felkészülhess a vele való szembenézésre! Most is mint mondtad, közbejöttek dolgok az életedben, ez azt jelezheti, hogy még mindig nem állsz készen. Ahogy te is utalsz rá, azóta tisztultak benned a dolgok. Hagy ülepedni az iránta való érzéseidet, mielőtt megkeresed, mindkettőtök érdekében! Nem szeretnék ellentmondásba keveredni magammal, mert továbbra is fenntartom, hogy nem féltelek titeket egymástól. Feltehetően dolgod van még vele, és a sors sem hagy közel kerülni hozzá, amíg nem vagy rá kész. Te sem vagy rossz szándékú, és egyre tisztul benned, hogy miként kezeld őt, őt pedig mint mondtam, szintén nem féltem egy olyan bonbontól, mint te. Csodálod őt, tiszteled, szeretettel tekintesz rá, és rég feloldottad magadban azt, hogy közékori nemesként megölt, te is érted, hogy az akkor benne lévő gátak és sebek rendezése az ő karmája volt, és nem a tiéd, az értetlenséged kíváncsisággá szelídült, ami fontos, mert segít átgondolnod a saját dolgaidat is, és kedves, hogy törődsz vele, és törődni is igyekszel, mert annak idején az egód miatt nem vetted észre mi zajlik benne, de most érdekel! Tiszteletben kell tartanod a házasságát, hogy mással boldog (talán így kellett lennie, hogy csak most találhass rá!), az is lehet, hogy ez a kulcs, rajongójaként, tisztelőjeként, vagy barátjaként kapcsolatba kerülve vele, könnyebben jelenthet gyógyírt a mérhetetlen önzésedre a köztetek lévő kapocs, mint szerelmeként. Nincs nálam a bölcsek köve, de ezt sikerült kihámoznom a történetedből, így ezt nyújtom tanácsként neked! Járd tovább ezt az utat, amin elindultál, építsd le az egódat, hogy találkozhass vele, és feloldhasd a karmádat.

2017. febr. 12. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Engem pedig az hat meg, hogy ennyire nyomon követed a történetemet, és az előítéleteidet félretéve az eddigi legértékesebb tanácsokat adtad nekem. Mindenképpen megfontolom a szavaidat.
2017. febr. 12. 23:49
 63/66 anonim ***** válasza:
46%

Igazán nincs mit :D Majd tudósíts a fejleményekről.

Azért arra kíváncsi lennék, hogy aki nem ért egyet a válaszaimmal, az mit is gondol, mi a véleménye, és mit is tud Tarkanról, és a teljes történetről, és ő mit tanácsolna.

Vajon érzékeli-e a szavaidban a szarkazmust, és az öniróniát? Más is érzékeli-e a szándékaid ártalmatlanságát, hogy nem egy tincset, vagy egy forró éjszakát akarsz tőle, hanem csak bizonyosságot vársz. Hogy te magad is kételkedsz, mennyi a valóságos a tapasztalásaidból, és pusztán útmutatást vársz. Az ezotéria rovatos kérdéseidben ez egyértelmű. Én elolvastam a legtöbb dalszövegfordítását, néztem videókat és interjúkat vele, és bár semmiféle perdöntő bozonyítékot nem találtam, ami egyértelműen igazolná a feltevésedet, de kapaszkodjatok meg, semmi, de semmi olyat sem találtam, ami cáfolhatná. A "kapaszkodókat", amiket te is találhattál, magam is felfedezni véltem, de mind mind lehet a véletlen műve is, persze, hogy kíváncsi vagy butaság, a képzeleted játéka-e, amit hiszel.

Amit a napokban írtál, én kezdem elhinni neked, hogy csak szimplán elmennél, és ha szerencséd volna, hogy ő is megláthasson, eszedbe sem lenne előtte hülyét csinálni magadból, és őt kínos helyzetbe hozva a nyakába zúdítanod egy ilyen mesét. Akkor pedig nyilván egy szimpla rajongót látna benned. A rajongóit pedig szereti. Kedves velük. Rengeteg (!) fényképet találni róla a rajongóival, és az ő hozzáállása egyáltalán nem igaz minden hírességre. Találtam netes kalandozásaim során régi videókat, ahol meg is puszilta, meg is ölelte némelyiküket (sokakat), bár mióta megházasodott nem tudom tartja-e még ezt a szokását. Teljesen ártalmatlannak tartalak titeket egymásra nézve.

Gond csak akkor lehet, ha igazad van! Ha beigazolódik, hogy korábbról ismeritek egymást, senki sem tudja akkor milyen érzelmek szabadulnának el köztetek. Ezért is kell mindinkább rendezned magadban az ezzel kapcsolatos dolgokat. Számítanod kell a lehetetlenre, hogy az se érhessen váratlanul. Fogadd el tanítódul őt, mert ez a legbiztonságosabb módja, ahogy tekinthetsz rá. Aki azt javasolja, kerüld el a vele való találkozást, az a legnehezebb dolgot várja el tőled. Valószínűleg nem ismeri azt a hívást a szívben, amit te tapasztalsz. Ha dolgotok van egymással, a sors hozzá terel, ha nem most, hát a következő életetekben. De miért kaptál volna róla most jelet, ha nem volna dolgod vele? Ha nem történik semmi, akkor elkönyveled, hogy tévedtél. Ha igazad van, esélyed nyílik rá, hogy letedd a régóta (évszázadok, életek) cipelt dolgokat. Vagy aki úgy gondolja, hogy ne keresd fel, mit gondol, mi egyéb történne? Én erre jutottam. Ezerszer átgondoltam, és felesleges tiltani téged tőle.

2017. febr. 13. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 A kérdező kommentje:

Hú, hát erre csak azt mondhatom, hogy igazad van. Borzongató, kicsit olyan, mintha ismernél. Ennyire kiadtam volna magam? A többiek véleményére én is kíváncsi lennék, gombokat nyomkodni könnyű.

Én próbáltam elfelejteni őt, elhihetitek, volt, hogy sikerült is, de másodjára találtam vissza hozzá. Legutóbb, miután kiírtam ezt a kérdést, szertember végén történt ez meg. Októberben különös dolog történt, elkövettem valakivel ugyanazt a hibát, amit az előző életemről szóló álmomban is, csak vele szerencsére nem öltük meg egymást, viszont teljesen elvágott minden kapcsolatot velem. Miután túltettem magam rajta, azt vettem észre, hogy újra elkezdtem őrá gondolni. Mikor azt írtad, hogy ő a kulcs, vissza kell térnem a gyökerekhez, hogy kiszállhassak a mókuskerékből, úgy éreztem igen, így lehet. Akármilyen abszurd lehetőség, meg kell próbálnom, mert legbelül igaznak érzem. És nem, tényleg nem akarok senki életére törni, csak bizonyosságot. És igyekszem régmúlt szerető helyett tanítóul tekinteni rá, ez egy nagyszerű tanács.

2017. febr. 13. 01:59
 65/66 A kérdező kommentje:

Remélem senki sem pánikolt feleslegesen :"D De az elején, mikor kiírtam a kérdést, még egy óriási tévedésben voltam. Tulajdonképpen ez csak egy verzió volt, a miértek keresésének tengerében. És nem, nem találkoztam vele azóta sem. De már nem is fontos. Mármint szeretném még, de komolyan, egyáltalán nem fontos.

Lehet úgy fogalmazni, hogy tanítóul kaptam őt. Tanultam ezt-azt, mióta rábukkantam. Ennek ellenére kérdeztem Istent, mi célja volt ezzel? És ha ő ilyen szerepet kapott, visszatérnék egy régi kérdésemre, hogy kit szán valóban nekem? Adjon jelet róla! Vezessen hozzá. És egy váratlan helyzetben, pár napra rá, ha volt annyi, valami különös történt. Értelmetlenné vált, majd új értelmet nyert minden. Mr. T csak felkészítés volt. Igen, az, akinek őt gondolom, és igen, talán kerestük is egymást, de nem, nincs dolgunk közvetlenül egymással. Bájcsevegnünk, vagy a lovagkorról sztorizgatnunk nem a terv része. Ő csak a welcome drink volt egy katasztrofálisnak ígérkező összejövetel előtt, amit eltúlzott műmosollyal adtak át, hogy remélhetőleg segít, legalább sokkot ne kapjak... de... még mindig nem tértem magamhoz. A sokk nem kifejezés, csodálkozás, értetlenség, félelem, irtózás, undor és még több félelem, miközben képtelen vagyok felébredni egy olyan tekintetből, s szabadulni a rabságából, ami egészen hasonló, mint az énekesé, de ez nem csak egy egy év utáni, véletlen felvetődő asszociáció, hanem egy erős, sokrétű érzés, azonnal, ahogy megláttam, és azóta is. Róla nem álmodtam azt, hogy megölt. Mégis rettegek tőle amellett, hogy vonz. Van az egészben valami abszurd, bár nem tudom, hogy pontosan mi...

A török baklavával pedig tényleg nem kell félteni egymástól minket, hirtelen olyan távol került tőlem, mint egy mély, sötét szakadékban egy messzi csillag képe. Ő felemelkedett, én alázuhantam.

2017. febr. 26. 00:58
 66/66 anonim válasza:
:D Nem tudom eldönteni,hogy 36-os lúzerarc összehordott hülyeségeire kaptál ihletet a fordulatra -nyilvánvaló a 3 különböző kérdező- vagy eleve nem volt reális a kérdés..A humorod nagyon ottvan,köszi,hogy utólag bár de olvashattam :D
2021. ápr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!