Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg felesleges találkoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felesleges találkoznom vele, ez ennyire egyértelmű?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki két évtizedig ábrándozott rólam és várt rám. Röhej, de egy éve azt sem tudtam ki ő (hallottam róla ha vissuagondolok, de eddig valamiért mégsem jött össze, hogy megismerhessem). Miután megtörtént mégis, hogy rábukkantam, azonnal tudtam, megéreztem én is mi folyik köztünk. Valami elemi vonzalmat. Őserőt, mégis valami lágy, finom módon... tudom, hogy ellentmondás. Mire fel tudtam volna keresni, koppantam mint dió a betonon, mert bejelentette (a párja, akiről még csak nem is tudott a hozzá leges-legközelebb állóbbakon kívül senki) az eljegyzését. Bumm. Aztán gondoltam, na jó, egye fene, de legalább lássam már meg, ha mást nem... De mielőtt tehettem volna, megházasodtak, és azóta az eszem azt mondja maradjak a fenekemen, és hagyjam a fenébe, de a szívem nem nyugszik. Igen, a szívem, nem tévedtem másfél arasznyit, a szex az utolsók közt van a sorban ami miatt érdekel, és ez nagy szó, mert erős szexuális kisugárzása van - ezt férfiak, aszexek is észreveszik.

Szóval bár mást mond a józan ész, én látni akarom. Szemtől szemben.


2016. szept. 7. 06:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 A kérdező kommentje:

Mmmmm... Lehet "elkényeztetettnek" tartana, amiért nem tetszene nekem az ötlet. ;) Bocsi, csak agyamra ment a youtube gyorstalpaló, amit a 75%-os válaszoló miatt csináltam.

Neki: lehet, hogy Tarkan ragyog (s miért ne tenné, úgy kb. minden értelemben, ne is hozzon szégyent arra, hogy ő "megastar"), de a giccses fellépőruhái durván túlragyogják őt. Ettől függetlenül cuki, émelyítően édes, mint a baklava, kis huncut, visszafogott kokettálással :D :D (friss videók alapján)

2016. szept. 8. 03:11
 22/66 Költőnő? ***** válasza:
100%

Valaki linkelné az előző kérdést?

Vmiért megjelöltem a kérdést, valahogy ígéretesnek tűnt. Most visszanéztem és nem csalódtam.

2016. szept. 8. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:
Egy kis pattogatott kukoricáért megmondom.
2016. szept. 8. 08:40
 24/66 Költőnő? ***** válasza:
Köszi, vmiért azt is megjelöltem korábban, megkaptam.
2016. szept. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 A kérdező kommentje:
És jól szórakozol?
2016. szept. 9. 05:30
 26/66 Költőnő? ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, h sírjak vagy nevessek...
2016. szept. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 A kérdező kommentje:
Szólj hozzá nyugodtan. Fáradtan kicsit humorherold voltam :D De a kérdés amúgy komoly - amennyire egy ilyen "pletykát" komolyan lehet venni. Én se veszem készpénznek, kíváncsivá tett az illető, ennyi.
2016. szept. 9. 09:42
 28/66 A kérdező kommentje:

Ne kérdezzétek meg miért másolom be.

"Ismerőssel találkoztam, aki egy új munkatársával (ő török) beszélt épp (angolul), nem lettünk barátok, de azért fogjuk rá. Kihozta látogatóba a testvérét, és vele rögtön megtaláltuk a hangot, mély beszélgetés, minden (amennyire a szókincsünk engedte, de volt ott mutogatás, artikulálás, körülírás, rajz). Ő nagy tisztelője az illető friss házas férfinak (akkor még nem volt nős) ismeri őt, nyomon követi az életét. A kávéink felett folyamatosan fürkészett engem. Dúdolgatott (fura, de tök ari volt :D ). Elgondolkodott, majd egyszer csak felnézett, egyszerre mint aki épp rájön valamire, és mint aki nem látott még fehér embert. Mondta, hogy ne nézzem hülyének - de én máris hülyének néztem, és csak rosszabb lett. Megkérdezte tudom e ki *itt a nevét mondta*. Azt mondtam passz. Elmondta a nevét lassan, mégegyszer. Én konkrétan felröhögtem. Azt hittem most valami vicceset fog majd mondani. Vagy valami fontosat. A kettőből nem tudom melyik volt inkább. De beugrott kiről van szó. Furcsa volt, hogy egy török egy törökről kérdez, de a furcsább, hogy pont egy olyanról, akinek a nevét valamivel kapcsolatban réges-rég hallottam már. Aztán benyögte, hogy mintha mindig is egy bizonyos személyről ábrándozott volna. Nem is ábrándozott, hanem mintha pontosan tudná kiről beszél. Konkrétumokat mondott. Azt mondta 40 éve vár rám, de legalább 20. Nem azt mondta egy olyan nőre, mint én. Azt mondta rám. Én azt mondtam, ez őrültség, de ahogy beszélt róla és ami infókat összekapartam, azt mondtam oké, én is lehetnék. Talán. Aztán mutatott képet. Átlagos, szakállas török pasinak láttam. Ahogy elvette viszont visszahúztam, és csak néztem. Nem láttam szebbnek, de éreztem valami különöset, leírhatatlant. Mikor később videót sikerült látnom róla, a kisugárzása, mimikája miatt valahogy mégis vonzó volt. És... igazából, jól meggondolva pont olyan, "akiről mindig is álmodoztam". Közhely... Kíváncsi lettem rá. Azt mondtam összedobom a pénzt, miért is ne, több éve már, hogy el akarok oda utazni, akár őt is megnézhetném magamnak. Aztán eljegyezte a nőt, aki azóta a neje, én pedig nem mentem inkább, az út árát is elköltöttem. De nem telik el nap, hogy ne jutna eszembe. És mikor otthon vagyok, smink nélkül, olyankor nagyritkán merek rá gondolni, hogy állítólag egyszer annyira széthullott, elsírta magát, zokogott mint egy kisfiú akinek meghalt a kutyája, mert annyira kereste, annyira vágyta, annyira szüksége volt arra a bizonyos nagy őre. Amikort ezt először meghallottam, én elbőgtem magam, és egész a mai napig - pedig így leírva nemigen megható, de mikor vizualizálom... valami elpattan. Most is, azért tart ilyen soká leírnom. Látom magam előtt. Igazából örülök, ha megtalálta és boldog. Csak... nem tudom..."

2016. szept. 10. 23:35
 29/66 Költőnő? ***** válasza:
76%

Sztem te beteg vagy. Az ilyenekből, mint te, vagy a leírásod alapján hallomásból ő; lesz könnyen őrült zaklató, rajongó. Első hallásra cuki, de valójában nem az. Nekem az egyik srác szerelemből egy életre szóló stigmát adott és még csak nem is titkolta, hogy ez volt a cél.

Nagyon szerelmesnek lenni jó, de az élet nem egy film, nőjetek fel.

Álmodozni jó, de nem árt közben mindig a realitás talaján maradni, mert könnyen el lehet veszíteni a valósággal a kapcsolatot.

2016. szept. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo, en szeretnek egy kedves, aranyos, muvelt ferfit, mely zold szemekkel, lehetoleg beszeljen tobb nyelven es legyen magas is. Es bizony neha a sirasig ki tudok borulni, hogy nem jon el az eletembe, de ettol fuggetlenul nem szeretnem egy baratomat sem hogy errol egy idegen, melyzold szemu pasasnak beszeljen, aki aztan behalluzza, hogy o az en lelki tarsam es ra vartam egesz eletemben, majd megjelenjen az ajtomban ismeretlenul most, hogy mar megtalaltam a paromat.


Ez a te szituaciod kb. megforditva.

2016. szept. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!