Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg felesleges találkoznom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felesleges találkoznom vele, ez ennyire egyértelmű?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki két évtizedig ábrándozott rólam és várt rám. Röhej, de egy éve azt sem tudtam ki ő (hallottam róla ha vissuagondolok, de eddig valamiért mégsem jött össze, hogy megismerhessem). Miután megtörtént mégis, hogy rábukkantam, azonnal tudtam, megéreztem én is mi folyik köztünk. Valami elemi vonzalmat. Őserőt, mégis valami lágy, finom módon... tudom, hogy ellentmondás. Mire fel tudtam volna keresni, koppantam mint dió a betonon, mert bejelentette (a párja, akiről még csak nem is tudott a hozzá leges-legközelebb állóbbakon kívül senki) az eljegyzését. Bumm. Aztán gondoltam, na jó, egye fene, de legalább lássam már meg, ha mást nem... De mielőtt tehettem volna, megházasodtak, és azóta az eszem azt mondja maradjak a fenekemen, és hagyjam a fenébe, de a szívem nem nyugszik. Igen, a szívem, nem tévedtem másfél arasznyit, a szex az utolsók közt van a sorban ami miatt érdekel, és ez nagy szó, mert erős szexuális kisugárzása van - ezt férfiak, aszexek is észreveszik.

Szóval bár mást mond a józan ész, én látni akarom. Szemtől szemben.


2016. szept. 7. 06:54
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:
Igyekszem :D Úristen! Tudom, hogy őrültség az egész, de rávetni azért nem próbálnám magam vagy ilyesmi.
2016. szept. 13. 22:36
 52/66 anonim ***** válasza:
59%

Egyébként mint mondtam, alapból ellenzem az ötletet, egyrészt ne tolj már ki vele (a neje se hiszem, hogy boldog lenne), másrész 99,9% hogy koppanni fogsz. Csak azért mondom, mert szerintem te ezt már eldöntötted igazából. És már annyit szekáltunk, hogy azt egy hónapra beoszthatod.

De... Na hoppá, hoppá!!! :D Most kapcsolok. Ezt vehetjük beismerésnek? :)

2016. szept. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 A kérdező kommentje:
Hogy szekáltok? Be én.
2016. szept. 13. 23:50
 54/66 A kérdező kommentje:
*beismerem
2016. szept. 13. 23:52
 55/66 A kérdező kommentje:

Mamám. Mindjárt bealszok :D

Megfogtatok. Kénytelen vagyok.

2016. szept. 13. 23:56
 56/66 anonim ***** válasza:
59%
:D
2016. szept. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:

Csak azért írok, mert az idők során többen is érdeklődtetek a dolgok milyetén állásáról... A minap valaki azt kérdezte, hogy sikerült-e meglelnem Tarkan szívét. A válasz az, hogy igen, a munkásságában, a dalaiban. Illetve szerény anatómiai ismereteim szerint a mellkasában teszi a dolgát.

De nem sikerült meghódítanom, ha erre ment ki a kérdés. Egyrészt úgy alakult az életem, hogy az ő ügye egy időre mellőzve lett benne, másrészt be kell látnom, hogy boldog, és akit ő egy kicsit is érdekel látja ezt rajta, és örül ennek. Persze szeretném látni őt élőben, továbbra is a bakancslistámon van, de már semmi különöset nem várok attól a találkozástól, tőle. Ő is, a testőrei is, ti is nyugodtan aludhattok, ha bárki is sivítva próbálja megközelíteni a közeljövőben, vagy bugyit dob neki a színpadra a telefonszámával, az nem én leszek. Felőlem figyelmeztethetitek is, hogy van a Földön egy ilyen őrült, mint én, de miattam igazán kár a magyar rajongóival szemben plusz óvintézkedésekkel védenie magát. Ha rajtam múlik, nem is tudja meg soha, hogy én vagyok az, ha mégis, annak nem a beteges magamutogatásom lesz az oka.

Máshol már kiéltem a vele kapcsolatos agymenéseimet, teljesen biztonságos, rá veszélytelen módon.

2017. febr. 11. 03:09
 58/66 A kérdező kommentje:

Ha zavaros, akkor rögvest tisztába is teszem hogyan:


Angyal


Angyal, te vagy a Tűz, a Fény,

A testet öltött legszebb költemény.

Mindened olyan megihlető,

Motiváló, gyönyörű, éltető.

A hajad fénylő sötét szatén,

Mélyfekete mint a faszén.

Szemeid tengere oly lenyűgöző,

Felettük két éj színű legyező.

Ajkad rugalmas, dús, rózsaszín, telt,

Szép ívű, puha, csókra termett.

Mosolyod ragyogó, akár a Hold,

Melengető, őszinte, és ápolt.

Bársony bőröd mint a rózsa szirmai,

Feszes, de lágy, s az illata mennyei.

Angyalok faragta alkotás alkatod,

A szó eláll, mikor bársonnyal takarod.

Ujjaid hosszúak, akár egy művészé,

Érintésed perzselő, akár egy tűzvészé.

Hangod oly megkapóan érzéki,

Szívből szóló, érzelmes, egyéni.

Maga a lelked van a szavaidban benne,

S mintha az maga az élet zenéje lenne.

A természet megismételhetetlen műalkotása,

Melynek ez a költemény sem lehet hű mása.

2017. febr. 11. 03:19
 59/66 A kérdező kommentje:

Egy másik gyöngyszem, szeptemberből:


Tisztellek téged


Úgy sugárzod az érzelmeket,

Mintha öröktűz égne benned.

Néhány piszkos gondolatom nem tagadom,

De most elengedem, menjen, hagyom.

Egyszerűen megőrülök a hangodért,

Pusztán azért, mert a tiéd.

Szomjazom a szavaidra,

Hogy átéljem egy pillanatra,

A lelkedet öntöd a padlóra.

A szenvedélyedet vágyom, akarva,

Érezni, az érzelmek örökét,

Legendákat szőve köréd.

Egy darabka életed a dalban,

A sajátom szilánkja visszhangozza halkan.

Sokszor lüktetnek az emlékeid bennem,

A hangodat hallva a puha csendben.

Bolondulok azért, aki vagy,

Ahogy diszkréten átadod magad,

Mikor mosolyodban ezer öröm ragyog,

S ha homályos szemmel elrévedsz, egy kicsit meghalok.

Egy csillag vagy, mégis emberi maradsz,

Ahogy egy darabot a szívedből nekünk adsz.

Tekintetem a messzeségbe réved.

Megsemmisülve tisztellek téged.


Azt hiszem kivehető belőle, hogy félretettem mindenféle piszkos szándékot, és mára már csak a tisztelettel vegyes csodálat maradt.

2017. febr. 11. 03:27
 60/66 anonim ***** válasza:
45%

Annyira borzasztóan cuki vagy, a háttérsztorit félretéve annyira... megkapó az egész, amit érzel. Van némi művészi hajlamod, így már teljesen megérthető, hogy a világot és őt is egy más szemüvegen keresztül látod. Először én is az őrült rajongót véltem benned felfedezni, de ahogy megfontolod, ahogy mindemellett tökéletesen látod a misztikus dolgokkal párhuzamosan az egész valóságát, én cseppet sem féltem őt tőled, aki pedig venné a fáradságot, hogy befeketítsen téged az úrnál, az kérem dobjon fel egy nyaklevest, és álljon alá! Ha pedig visszatérünk a sztorira, szerintem ha bejön az a 0,01% és igazad van, ő semmit sem veszít veled. Ahogyan beszélsz róla, amilyen kifejezéseket és szavakat párosítasz hozzá, egy sokkal tisztább solgot közvetít, mint amit első benyomásra feltételezni... Talán mert itt hozzánk beszélsz, a versben pedig őhozzá.

Nem találom a szavakat! Meghatsz. Ő pedig imádja, ha imádják! Imádja a rajongóit. "Szeretettel működik". A hapsi egy érzelmi atomrobbanás... mint mondtam, elég meglehetős spirituális és "szimpla" kisugárzással is rendelkezik, emellett pedig éppolyan érzékeny is, mint amennyire sugároz. Ha valakire rajongást akarsz pazarolni, egyszerűen nem beszélhetlek le róla, hogy őrá pazarold ezt, mert ő valóban értékeli is.

De csak akkor keresd meg, ha valóban nem remélsz semmit. Akkor nincs mit veszítened. Csak akkor.

2017. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!