Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem lesz menyasszonytánc,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lesz menyasszonytánc, csokordobás! Kiakadt a rokonság! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem értem, kicsit modernebb felfogású vagyok és nem vágyok ilyenekre. A csokordobást megalázónak tartom. A menyasszonytáncról, meg más jut eszembe (pénzért táncolni)...

Rokonok kiakadtak, a szüleim erősködnek, hogy legyen, a ceremóniamester is figyelmen kívül hagyta a kérésem, mert most küldött egy előzetes program tervet. A dekoros is dobócsokrot akar készíteni...


Anyukám rosszul lett, mikor megtudta, hogy nem piros menyecske ruhám lesz, ja és, hogy nem veszem fel a párom nevét, hanem megtartom a sajátom. Erre csak annyit, mondott, hogy annak idején neki nem volt szégyen felvenni apám nevét, ő nem szégyenli a párját. Mondtam, anya, jól leszűrted a lényeget.

Mindenki ellenem van mindenben, semmi kedvem a lagzihoz. Már csak a 2 tanús esküvőre vágyom

A vőlegényem csak annyit mond, hogy szerinte kicsit antiszociális vagyok :( pedig nem csak más dolgokra vágyok az esküvőn.

Nagyon bántó érzés :(

Akinek nem volt hagyományos lagzija, annak hogyan fogadta a család?



#esküvő #nem lesz menyasszonytánc #csokordobás
2016. máj. 1. 18:40
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
18%
Van abban igazság, hogy a vendégek vannak értetek, és nem ti értük, csak azért azt is vegyük figyelembe, hogy aki telibeszarja a vendégeket, meg az igényeiket, az inkább ne hívja el őket, hanem bulizzon magában. Én nem tudom milyen felfogás ez, ha vendégeket hívok, akkor azt akarom, hogy jól érezzék magukat, főleg, ha már annyit költök a bulira, nem körmömszakadtáig azt erőltetem, hogy minden úgy legyen, ahogy én azt megálmodom, akkor is, ha mindenki másnak szar lesz, csak nekem lesz jó. Mert ha rajtam kívül a 100 vendégem nem érzi magát jól, akkor végeredményben én sem fogom. Akkor vagy nem kell vendégsereget toborzoni, ha nem érdekel, nekik mi lehet a jó, vagy bérelni kell statisztákat, akik csettintésre mosolyognak és tapsolnak minden szarhoz.
2016. máj. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
93%
31# azért itt nem erről van szó! Irtam is hogy igenis fontos hogy a vendégek is jól érezzék magukat senki nem irta hogy mem. De amiket a kérdező felsorolt egyik sem olyan dolog amitől ne érezhetnék jól magukat. Ha ezt nem képes valaki tolerálni akkor ne Jöjjön el.
2016. máj. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
93%

jó azért nehogy már a rokonok mondják meg legyen e csokordobás, meg vőfély, meg anyjakínja.

esküvő nem sok van az ember életében, talán 1, ha ők tényleg a rokonaim, akik kedvelnek, akkor végigülik a csokordobás nélküli, vőfélymentes lagzit. nem parancsolgatnak!

szülőknek meg beleszólni...undorító

2016. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
91%
Aki ilyesmi miatt nem megy, az nem is kell hogy ott legyen! Gusztustalan amikor belepofáznak, nem javaslatot tesz hanem besértődik és parancsolgat, főleg ha nem ők fizetik. A pár úgy csinálja ahogy akarja, jó esetben egy ilyen van valóban, aki miattuk meg azt nem érdekeli hogy lesz-e épp csokordobás vagy sem. Aki meg a buli miatt megy,az így járt. Ez inkább a tipikus beleszólás. Ha lenne akkor másba szólnának bele!!
2016. máj. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
91%
Voltam egyszer egy lagzin, ahol a pár meggyőződésből nem evett húst. Arra kérte a vendégeit, hogy legyenek tisztelettel rájuk azon az egy napon és ne egyenek húst, vegetáriánus menüvel készülnek, széles választék lesz (volt gombával töltött palacsinta szósszal, mintha húsmentes hortobágyi lett volna, volt rántott zöldség, rántott sajt, nagy salátabár, sokféle variációval, sokféle öntettel, gyümölcsös ételek, ...) . Hát az egyik rokon kiakadt és addig magyarázott, hogy a pár belement, hogy miután elkezdődött a vacsora, 10 perccel később kihozzanak egy tál natur csirkét. Azoknak, akik nem tudnak meglenni hús nélkül. A nagyszájú rokon meg leszervezte, hogy a vacsora közepén egy rendelt, külön magának fizetett sülttarja is megérkezett. Mert ő azért jött, hogy jól érezze magát.
2016. máj. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Kicsit ki fogok állni magamért, igazatok van! Aztán nem igazán izgat, ha pár napig hiszti van vagy hülyén néznek rám, nő vagyok képes vagyok én is hisztizni egy sort :D

De persze, azért mindenben megfelelünk a vendégeknek is.

Csak most pl. a legújabb, hogy szétosztottuk a meghívókat, szépek lettek, erre elkezdték keresni benne a helyesírási hibákat. Hogy ez nekem mennyire fáj, mint érzés...

Azt gondolom, egy felest benyomok a lagzi előtt :D és bevállalok mindent, játékokat még a képvetítést is :/ (pedig nekem az is túl intim, ahhoz, hogy 100 ember előtt gyerekkori képeket mutogassunk, de ha a páromnak ez kell)...

Én kompromisszumot kérek majd az ő részéről, elvégre tudja, hogy milyen vagyok, ha kellemetlen szitukba rángatnak megyek le a lejtőn agyilag, aztán otthagyok csapot papot, mert besokallok. :D ezt nem értik meg a szüleim sem, hogy a szereplés nekem nem öröm.

2016. máj. 2. 13:54
 37/57 A kérdező kommentje:

Azért a fekete ruhás sem semmi :D becsülöm a kiállásodat.


A tarjás fickó meg... hát vicces

2016. máj. 2. 13:55
 38/57 anonim ***** válasza:
67%
35# azért a kettő nem egy kategória. Az hogy a pár nem eszik húst, attól nem várhatja el, hogy a vendégek se egyenek. Ez azért bunkóság szerintem. A kérdező nem ilyen dolgokat írt.
2016. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező akkor itt igazából nem is az a gond hogy a násznép mit akar mert ilyen részletekben letojnám ahhoz semmi közük hogy pl. csokordobás lesz e, de hogy a párod emmyire nem ismer vagy nem vagytok egy hullámhosszon az már elég nagy probléma. Eddig is Ennyire különböző nézeteket képviseltetek? Nekem nincs bajom az ilyesmikkel de ha a páromnak lenne, akkor egyszerűen kihagynánk.
2016. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:

De a párommal nagyon egy hullámhosszon vagyunk, nagyon hasonló a személyiségünk, családi hátterünk, csak ő inkább kifelé én meg befelé forduló vagyok. Más a munkakörben is dolgozunk, két ellentétes területen, ő beszédesebb, én meg tudományos vagyok. Nagyon szeretjük egymást, csak ő jobban szeret kifelé megfelelni, mint én.

De párszor tényleg csak "hisztivel" tudom elérni nála, hogy gondolja meg magát. Mondom, nálunk ő a menyasszony, aki érti ezt a mondatot érti, tudja milyenek a menyasszonyok, csak itt "férfi" kiadással állunk szembe. Ettől még a világon sosem voltam boldogabb, csak a szerepléstől félek :)

2016. máj. 2. 15:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!