Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem jobb inkább a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jobb inkább a másik telefonjába nézésből nem nagy ügyet csinálni?

Figyelt kérdés
Értelmes, intelligens embertársaim! Nem értelmesebb ebből a telefonba nézésből nem nagy ügyet csinálni? Ami engem illet, a kapcsolatom elején a párom belenézett az üzeneteimbe én meg rájöttem. Megmondtam neki mosolyogva, hogy nem baj, és nyugodtan nézze meg, amikor akarja. Elég csinos nő vagyok, sokan fejezik ki tetszésüket, ő meg egy pici önbizalomhiányban is szenvedett, ez lehetett az ok. Egyáltalán nem haragudtam rá, nem veszekedtem vele, nem adtam elő a nagy halált, hogy ujjujuj a privát szférám ésatöbbi. Azóta is bármikor belenézhet ha akar, vagy zenét hallgathat róla, vagy netezik róla, nem zavar. Vallom azt, hogy akinek nincs takargatnivalója és ad a bizalomra, az így áll hozzá, ahogy én álltam. Meg kell érteni, ha a másik önbizalma kicsit lent van és kedvességgel, megértéssel, és ezzel az engedéssel igenis meg kell erősíteni abban, hogy minden oké. Nem tudom, hogy ez másnak miért nem esik le, miért jobb arcoskodni, privátszféráskodni, ha szeretem a másikat, akkor mellette állok.NEM? Szóval szerintem, akinek nincs takargatnivalója, az nem hisztizik, ha meg hisztizik, akkor ne csodálkozzon ha ezzel a másikat még inkább elbizonytalanítja.

2015. febr. 25. 16:51
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/110 anonim ***** válasza:
52%

Most kekszet vársz? Vagy vállveregetést esetleg kitüntetést?

Nem mindenki egyforma, ebből miért kell nagy ügyet csinálni? Téged nem zavar, hurrá! Mást meg igen, na puff... Ennyi...

2015. febr. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/110 anonim válasza:
56%
Neked van igazad! Ha tudnád mi mibe bele nem nézünk..........
2015. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/110 anonim ***** válasza:
45%
Na én ezzel úgy vagyok,le lehet majd pontozni.Engem nem zavar,ha belenéznek a telefonomba,mert valóban nincs mit takargatnom.Viszont a telefon az nem jelent semmit.Honnan tudhatja a másik,hogy nem pl egy titkos email címről levelezel valakivel?Szóval szerintem ha valaki megakarja csalni a másikat,és nem akarja,hogy kiderüljön,akkor talál arra módot,hogy ne derüljön ki.Én nem vagyok az a megcsalós fajta,soha senkit nem csaltam meg.De ha ilyenre vetemednék,akkor biztos nem a telefonomat használnám üzenetek küldésére és hivásokra.Szóval ezért szerintem ne verd a nyálad,már bocsi.De elég nagyarcúnak is tűnsz,nem csoda,hogy a párod kutakodik és féltékeny,ezzel a stilussal....
2015. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/110 anonim ***** válasza:
85%
Fogalmam sincs nekem sem, miért kerítenek ennek ekkora feneket az emberek. Én elég független vagyok, ráadásul territoriális, de akiben megbízom és aki előtt nincs titkolnivalóm, bármikor belenézhet a dolgaim közé. Ráadásul a párom is így áll hozzá.. A lehetőségünk tehát megvan rá, pont ezért nem érezzük szükségét. Nem tudom, beleolvasott-e valaha az e-mailjeimbe vagy sms-eimbe, de nem is érdekel. Nincs benne olyan, amit nem mondanék el neki szemből-szembe. Mivel különálló (bár "vegyíthető") baráti körünk van, még csak azt sem mondhatnám, hogy túlzottan össze lennénk nőve. A lényeg, részemről az a kapcsolat működik jól, ahol a szabadság korlátlan, de nincsenek titkok. Lehet másnak más jött be, de azt én úgysem fogom megérteni, miért.
2015. febr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/110 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, miért kell sértegetni. Kezdem azt hinni, hogy ez azzal van összefüggésben, hogy én egy halál nyugodt, elégedett, kiegyensúlyozott ember vagyok. Olyan akivel le lehet élni egy életet. Nem mellesleg tudom, hogy a párom akkoriban nehéz időkön ment keresztül, szeretem és mellette álltam. Nem durváskodtam ilyen hülyeségért, hogy telefon megnézése. Ez intelligencia kérdése és igen, adhatsz érte kekszet is akár meg vállon veregethetsz, mert ez a viselkedés, ahogy én reagáltam, példaértékű. Merem állítani.
2015. febr. 25. 17:05
 6/110 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem tudom... Azért abba is gondolj bele, hogy te valami személyes dolgot megírsz a barátnődnek és az ő telefonján/e-mailjáben stb. meg a pasija olvasgatja. Semmi értelme, aki sumákol az úgyis kitörli ami gyanús.
2015. febr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/110 anonim ***** válasza:
80%
3-as, ez teljesen igaz, hogy egy másik e-mail címről is levelezhet másokkal az ember párja. Szóval ennyi erővel tök mindegy, hogy van-e hozzáférése az embernek a publikushoz, vagy nincs. Alapesetben viszont azt gondolnám, minél jobban ki akar zárni, annál inkább van rejtegetnivalója.
2015. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/110 anonim ***** válasza:
62%
Én is hasonlóan gondolkozom. A jelszavamat soha nem adnám neki oda, de bármikor kérheti hogy mutassam meg a telefonom, szó nélkül megteszem.
2015. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/110 A kérdező kommentje:
6: Nálunk még ez sem áll fenn. A barátnőimmel nincs olyan téma, amiről beszélünk és esetleg zavaró lenne, ha a palija is elolvassa. A pasija előtt is nyíltan beszélünk.
2015. febr. 25. 17:09
 10/110 anonim ***** válasza:
97%

Nekem sincs mit titkolnom. Mivel se net, se zene nincs a telefonomon, csak az üzeneteket tudná a párom olvasni. Annak meg kicsit börtön szaga lenne. Csak akkor bízik meg bennem, ha minden este átnézi az üzeneteimet?


Engem egyszerűen úgy neveltek, hogy a másik cucca szent. Így ezt el is várom. Nem nyúlok bele a párom táskájába, tárcájába, nem kutatok a szekrényében, nem piszkálom a cuccait. Mindig ilyen voltam, nagyon ragaszkodom a tárgyaimhoz. Utáltam könyveket is kölcsönadni. És soha nem volt semmi titkom.

2015. febr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!