Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem jobb inkább a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jobb inkább a másik telefonjába nézésből nem nagy ügyet csinálni?

Figyelt kérdés
Értelmes, intelligens embertársaim! Nem értelmesebb ebből a telefonba nézésből nem nagy ügyet csinálni? Ami engem illet, a kapcsolatom elején a párom belenézett az üzeneteimbe én meg rájöttem. Megmondtam neki mosolyogva, hogy nem baj, és nyugodtan nézze meg, amikor akarja. Elég csinos nő vagyok, sokan fejezik ki tetszésüket, ő meg egy pici önbizalomhiányban is szenvedett, ez lehetett az ok. Egyáltalán nem haragudtam rá, nem veszekedtem vele, nem adtam elő a nagy halált, hogy ujjujuj a privát szférám ésatöbbi. Azóta is bármikor belenézhet ha akar, vagy zenét hallgathat róla, vagy netezik róla, nem zavar. Vallom azt, hogy akinek nincs takargatnivalója és ad a bizalomra, az így áll hozzá, ahogy én álltam. Meg kell érteni, ha a másik önbizalma kicsit lent van és kedvességgel, megértéssel, és ezzel az engedéssel igenis meg kell erősíteni abban, hogy minden oké. Nem tudom, hogy ez másnak miért nem esik le, miért jobb arcoskodni, privátszféráskodni, ha szeretem a másikat, akkor mellette állok.NEM? Szóval szerintem, akinek nincs takargatnivalója, az nem hisztizik, ha meg hisztizik, akkor ne csodálkozzon ha ezzel a másikat még inkább elbizonytalanítja.

2015. febr. 25. 16:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/110 anonim ***** válasza:
100%
Én csomó fontos dolgot facebookon beszélek meg pl, mert vannak olyan nagyon jó barátnőim akik az ország másik végében laknak... Mivel az internetnek mindegy mennyit használom ugyanannyiba kerül ezért nem telefonálok külön, hogy még többet kelljen fizetni... de tényleg ez mekkora idiótaság...
2015. febr. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/110 A kérdező kommentje:
Az. Mert ha rákom van, akkor odautazom ahhoz, akinek el akarom mondani és elmondom személyesen. De most ez komolyan nem evidens?? Ha a helyzet ennyire komoly, márpedig ez az, azt egyszerűen nem illik(!)/nem szokás (!!) levelezés formában megírni! Az meg, aki egy másik kontinensről látatlanban ezt beközli a barátnőjének, érzelmi gyötrelmeket okozva a távolból, hogy csak legyen otthon tehetetlenül, az egy igen csak gyagya ember. Ez a véleményem. Ha meg csak hasmenésről van szó, azt nem szokás a barátokkal megosztani. Ha meg megteszi, akkor vessen magára.
2015. febr. 25. 19:00
 43/110 anonim ***** válasza:
100%

Előtte már többen írtuk, hogy az a lényeg, hogy ti jól megvagytok és nektek ez így megfelel.

De az, hogy te ezt tökéletesnek érzed másnak nem az. Szerintem máshogy is lehetne a párom önbecsülését tuningolni. Nem azt jelenti az, hogy nem mutatom meg a levelezésem másnak, hogy valami másik pasival való enyelgést titkolok. Csak mások iránti tisztelet akikkel kapcsolatban állok írásban. Az a hozzászólás ami a pszichológushoz/pszichiáterhez járás témában született kiválóan példázza ezt, az azért elég durva...

2015. febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/110 A kérdező kommentje:
43: nem értek veled egyet.
2015. febr. 25. 19:02
 45/110 anonim ***** válasza:
100%
Szóval szerinted mindenről tudhat mindenki ami nem "halálos" kimenetelű probléma? Érdekes...
2015. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/110 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha semmi különösről nem beszélsz senkivel csak az időjárásról akkor miért is ne láthatná akárki? :D Bár akkor lehetne simán csak az időképet is nézegetni.
2015. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/110 anonim ***** válasza:
96%
Tehát akkor nem is bízik meg benned a párod. Ezt nem mondanám tökéletesnek.
2015. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/110 anonim ***** válasza:
100%

Engem sem zavart sosem, ha belenéztek a gépembe, vagy telefonomba, és egyik pasim sem volt olyan, aki pl. lekódolta volna a telefonját.


Szerintem lehet, hogy ez a belőlem áradó hozzáállás miatt van, mert a vőlegényem pl. azt mondta, hogy előttem senkinek nem engedte, hogy belenézzen/felvegye/netezzen/zenét hallgasson...stb. a telefonjáról.


Persze az is igaz, hogy nem is kutatok a telefonjában. Sosem néztem meg pl. az sms-eit, pedig bármikor megtehetném. Fel sem merül bennem, hogy bármi érdekeset találhatnék, mert : bízom benne, és : nem nézem teljesen hülyének, tudom, ha vaj lenne a füle mögött, nem a telefonjáról intézné. Ez azért szerintem alap.


És épp ezért nekem mindig felettébb gyanús, ha valaki úgy őrzi a telóját, mint a szent Grált. Szerintem ha nincs mit titkolnom, akkor nem titkolózom a semmin. :D De persze nem vagyunk egyformák.

2015. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/110 anonim ***** válasza:
100%
Ideális esetben nem is kell őrizni. Mert az is bizalom, hogy a másik nem flörtölget senkivel, de az is, hogy én bármimet széthagyhatom abban nem turkál a másik mert bízik bennem.
2015. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/110 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, te így oldottad meg, a kapcsolatod működik, az üzeneteidben/e-mailjeidben nyilván nem beszéltek olyan dolgokról a közelállókkal, amiket személyesen is elmondhatsz nekik. Így nyilván nem sérthet meg párod semmilyen levéltitkot, ha belenéz a telefonjába, és még az önbizalma/bizalma is megnőtt ettől. Bravó! Szuperül megoldottad.

Ám ha a kérdésedre tényleg választ vársz, akkor hallgasd meg azokat, akik leírják, hogy ők miért nem szeretik ezt/vagy nem tartják etikusnak (pl. akár a pszichológus/pszichiáterhez járás, vagy akár a külföldi ismerőseivel való kapcsolattartást, vagy igen, akár az "arcoskodást, privátszféráskodást") Ha nem érted ezek után sem, akkor ennyi, így járt mindenki...Nem lesz senki sem kevesebb, sem több.

2015. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!