Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem jobb inkább a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jobb inkább a másik telefonjába nézésből nem nagy ügyet csinálni?

Figyelt kérdés
Értelmes, intelligens embertársaim! Nem értelmesebb ebből a telefonba nézésből nem nagy ügyet csinálni? Ami engem illet, a kapcsolatom elején a párom belenézett az üzeneteimbe én meg rájöttem. Megmondtam neki mosolyogva, hogy nem baj, és nyugodtan nézze meg, amikor akarja. Elég csinos nő vagyok, sokan fejezik ki tetszésüket, ő meg egy pici önbizalomhiányban is szenvedett, ez lehetett az ok. Egyáltalán nem haragudtam rá, nem veszekedtem vele, nem adtam elő a nagy halált, hogy ujjujuj a privát szférám ésatöbbi. Azóta is bármikor belenézhet ha akar, vagy zenét hallgathat róla, vagy netezik róla, nem zavar. Vallom azt, hogy akinek nincs takargatnivalója és ad a bizalomra, az így áll hozzá, ahogy én álltam. Meg kell érteni, ha a másik önbizalma kicsit lent van és kedvességgel, megértéssel, és ezzel az engedéssel igenis meg kell erősíteni abban, hogy minden oké. Nem tudom, hogy ez másnak miért nem esik le, miért jobb arcoskodni, privátszféráskodni, ha szeretem a másikat, akkor mellette állok.NEM? Szóval szerintem, akinek nincs takargatnivalója, az nem hisztizik, ha meg hisztizik, akkor ne csodálkozzon ha ezzel a másikat még inkább elbizonytalanítja.

2015. febr. 25. 16:51
 51/110 anonim ***** válasza:
96%

Mi soha nem nézegetjük egymás telefonját, és szerintem ez normális, és ez jelenti azt, hogy kellő bizalommal viseltetnek egymás iránt a felek. Ha már bele kell nézni a telefonjába valakinek, ott gond van.

Én pl. sokszor beszélek akár neten akár sms-ben családommal, nem biztos, hogy az ő gondjuk bajuk a páromra tartozik, így nem örülnék ha az engedélyem nélkül elkezdené olvasgatni, de szerencsére volt gyerekszobája, így tudja mit illik és mit nem.

2015. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/110 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha ezt te így érzed tökéletesnek és számodra nincs helye ellenérvnek semmilyen szinten akkor igazából kérdés sincs csak dicsekvés, hogy szép is vagy meg milyen szipi-szupi minden.
2015. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/110 anonim ***** válasza:
100%

Előző 77%-s vagyok. Te hoztál egy olyan példát, ahol ezzel a "belenézhet a párom az üzeneteimbe" típusú viselkedéssel megerősítettél egy embert a bizalmában, és jól működik a kapcsolatotok saját bevallás szerint. Igen, ezt jól csináltad!

A válaszolók nagy része hozott olyan példákat, hogy mikor nem jó ez a típusú viselkedés. Homokba dughatod a fejed, de igen, vannak szituk, emberek, ahol igenis, ez a típusú magatartás szarul jön ki. Ennyire egyszerű.

2015. febr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/110 A kérdező kommentje:
Tudod, az első párom dugdosta a telefonját. Meg is csalt. Kiderült utólag, hogy smseztek és még mms-t is küldött magáról, úgy bizony. Na ezek után még eltelt úgy fél év, hogy kínzott a viselkedésével. El sem tudod képzelni, mennyit sírtam. Bár megnéztem volna azt a telefont fél évvel azelőtt...na erre varrjál gombot.
2015. febr. 25. 19:33
 55/110 anonim ***** válasza:
Ha ezt viszonylag az elején leírod, nem támad rád a fél világ, hogy márpedig mennyire káros lehet-nem elsősorban a párkapcsolatban, hanem a baráti, családi, vagy egyéb kapcsolatokban egy ilyen viselkedés. Sajnálom, hogy ezzel a tudattal kell szembesülnöd, és ezzel a motoszkáló gondolattal, hogy mi lett volna, ha belenézel anno exed mpbiljába! És igazad van, örülj a jelen kapcsolatodnak! Sok boldogságot Nektek!
2015. febr. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/110 anonim ***** válasza:
98%

De ez a te tapasztalatod.


Az enyém az, hogy nem csalok meg senkit és tisztelem a magánszférát.

2015. febr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/110 anonim ***** válasza:
96%

Mert csak az lehet fontos ha rákos valaki. Értem.

Szerintem ezek után nincs értelme írni, mert a kérdezőnek rettentő felszínes kapcsolatai lehetnek ha csak az időjárásról beszélget mindenkivel. Ha valaki bele is néz a telefonjába előbb köti fel magát az unalomtól mint hogy találna valami érdekeset. :D

2015. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/110 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szemét dolog volt, hogy megcsalt. De hidd el, nem az ellenőrizgetésen múlik ez. Ha meg akar valaki csalni akkor megtalálja a módját. Viszont ha nem, akkor ez a nyomozósdi nagyon bántó lehet. Én biztosan nagyon rosszul érezném magam, ha a barátom ennyire nem bízna bennem. De én sem idegesítem magam ilyesmin. Ha gáz van az mindig kiderül.
2015. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/110 anonim ***** válasza:
100%

Ne az üzenetek csekkolása miatt legyen valaki hűséges, hanem mert tiszteli és szereti a párját. Mert ha csak emiatt nem csalják meg egymást az emberek akkor valami nagyon el van cseszve...

Az exed egy sz%r alak volt, de nem szabad, hogy ezt tekintsd minden kapcsolatban az alapnak.

2015. febr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/110 anonim ***** válasza:
30%
Mi is használjuk egymás telefonját,a fészbukunk egy,az emaileket meg én kezelem,az övéit meg az enyémeket is,mert ú mindig meg feledkezik róla.A bankkártya online egyenlegét is én nézem,ő soha.Én is úgy gondolom,ha rejtegetni valója van bárkinek is,akkor lázad ezek ellen.A kényes témákat meg a barátnőmmel biztos,hogy nem sms-ben vagy emailben fogom megbeszélni,hanem személyesen vagy telefonon keresztül.
2015. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!