Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem jobb inkább a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jobb inkább a másik telefonjába nézésből nem nagy ügyet csinálni?

Figyelt kérdés
Értelmes, intelligens embertársaim! Nem értelmesebb ebből a telefonba nézésből nem nagy ügyet csinálni? Ami engem illet, a kapcsolatom elején a párom belenézett az üzeneteimbe én meg rájöttem. Megmondtam neki mosolyogva, hogy nem baj, és nyugodtan nézze meg, amikor akarja. Elég csinos nő vagyok, sokan fejezik ki tetszésüket, ő meg egy pici önbizalomhiányban is szenvedett, ez lehetett az ok. Egyáltalán nem haragudtam rá, nem veszekedtem vele, nem adtam elő a nagy halált, hogy ujjujuj a privát szférám ésatöbbi. Azóta is bármikor belenézhet ha akar, vagy zenét hallgathat róla, vagy netezik róla, nem zavar. Vallom azt, hogy akinek nincs takargatnivalója és ad a bizalomra, az így áll hozzá, ahogy én álltam. Meg kell érteni, ha a másik önbizalma kicsit lent van és kedvességgel, megértéssel, és ezzel az engedéssel igenis meg kell erősíteni abban, hogy minden oké. Nem tudom, hogy ez másnak miért nem esik le, miért jobb arcoskodni, privátszféráskodni, ha szeretem a másikat, akkor mellette állok.NEM? Szóval szerintem, akinek nincs takargatnivalója, az nem hisztizik, ha meg hisztizik, akkor ne csodálkozzon ha ezzel a másikat még inkább elbizonytalanítja.

2015. febr. 25. 16:51
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/110 A kérdező kommentje:
Millió puszika;)
2015. febr. 26. 14:13
 102/110 anonim ***** válasza:

Más már rég eltűnt volna. Ennyire magányos vagy?

Puszi!

2015. febr. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/110 A kérdező kommentje:
Puszi puszi puszi ;)
2015. febr. 26. 15:34
 104/110 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy csak bekamuzza a kapcsolatot?
2015. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/110 A kérdező kommentje:
Puszi neked is ;)
2015. febr. 26. 19:26
 106/110 anonim ***** válasza:
Ne etessétek a trollt! Arra megy, hogy valaki mindig válaszoljon, mert az ilyen erre élvez el.
2015. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/110 A kérdező kommentje:
Puszi forever ;)
2015. febr. 26. 19:50
 108/110 anonim ***** válasza:
91%

Azt hittem, otthagytad a Bélát. Na, mindegy, továbbra is csináljuk a háta mögött.

Puszi,

A szeretőd

2015. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/110 anonim válasza:
Jó sok válasz... :-)
2015. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/110 anonim ***** válasza:
94%
Hogy mekkora fifikás az asszony, né már! Megtaláltam a Józsi szerelmetes levelét a tökágyásban odakinn! Az asszony meg azt hazudta, hogy tavaly nem is ültetett tököt! Pedig azt hazudta, hogy szeret engemet, mindig ottan mutogatta nekem a telefonját (de az is én telefonom, mert azt is én vettem neki), meg a még a bevásárlószatyorba is mindig hagyta, hogy belenézzek. Erre mégis félrehentergett a Józsival a némber. Pedig még kőccsönt is felvettem neki. Elkapom, felakasztom mindkettőt.
2015. febr. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!