Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem jobb inkább a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jobb inkább a másik telefonjába nézésből nem nagy ügyet csinálni?

Figyelt kérdés
Értelmes, intelligens embertársaim! Nem értelmesebb ebből a telefonba nézésből nem nagy ügyet csinálni? Ami engem illet, a kapcsolatom elején a párom belenézett az üzeneteimbe én meg rájöttem. Megmondtam neki mosolyogva, hogy nem baj, és nyugodtan nézze meg, amikor akarja. Elég csinos nő vagyok, sokan fejezik ki tetszésüket, ő meg egy pici önbizalomhiányban is szenvedett, ez lehetett az ok. Egyáltalán nem haragudtam rá, nem veszekedtem vele, nem adtam elő a nagy halált, hogy ujjujuj a privát szférám ésatöbbi. Azóta is bármikor belenézhet ha akar, vagy zenét hallgathat róla, vagy netezik róla, nem zavar. Vallom azt, hogy akinek nincs takargatnivalója és ad a bizalomra, az így áll hozzá, ahogy én álltam. Meg kell érteni, ha a másik önbizalma kicsit lent van és kedvességgel, megértéssel, és ezzel az engedéssel igenis meg kell erősíteni abban, hogy minden oké. Nem tudom, hogy ez másnak miért nem esik le, miért jobb arcoskodni, privátszféráskodni, ha szeretem a másikat, akkor mellette állok.NEM? Szóval szerintem, akinek nincs takargatnivalója, az nem hisztizik, ha meg hisztizik, akkor ne csodálkozzon ha ezzel a másikat még inkább elbizonytalanítja.

2015. febr. 25. 16:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/110 anonim ***** válasza:
88%

"ez a viselkedés, ahogy én reagáltam, példaértékű"


Hova állítsunk szobrot neked?

2015. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/110 anonim ***** válasza:
81%
Engem sem zavarna ha belenézne a párom telefonomba, hisz úgyis mindent elmondok neki. De ő persze sose nézi, úhy gondolja ha titkolnivalóm lenne azt kitörölném a telefonomból. A csajos dumálásokra meg nem kíváncsi
2015. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/110 anonim ***** válasza:
78%

Engem is leszóltak már a véleményemért. Egyáltalán nem érdekel, ha belenéz a telefonomba. Nincs semmi olyan benne, amit ne láthatna. Sőt az email jelszavam is elvan mentve a gépére, pedig van saját gépem.

Én is úgy gondolom, hogy ha nincs benne semmi titok, akkor nem kellene ebből ekkora ügyet csinálni.

2015. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/110 anonim ***** válasza:
95%
Engem ez zavarna, nekem fontos a privát szféra és nem azért mert takargatni valóm van. De az a lényeg szerintem, hogy ez nálatok működik. Ahogy írták már, nem vagyunk egyformák. Az a fontos, hogy nem veszekedtek ezen és nektek ez így megfelel. Mindenkinek más a normális.
2015. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/110 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen. Elmeséltem a barátnőmnek e-mailben, hogy pszichológushoz járok, mik a bajok, mik a tanácsai, stb. Külföldön élt, így ez volt a legolcsóbb. Legközelebb hazajöttek a párjával, a csávó minden érzelem nélkül nekem szegezte: "Még mindig kettyós vagy?"


Utána számon kértem a barátnőmet, hogy nem azért mondtam ezt el neki, hogy továbbadja, ő meg azt mondta, hogy nem is mondta el, csak olvasta a levelemet.


Azóta kb. az időjárásról merek csak beszélni vele.

2015. febr. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/110 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs rejtegetnivalóm de ha akárki hozzányúl a laptopomhoz vagy a telefonomhoz, legyen az a párom a főnököm a haverom szal bárki annak eltöröm a kezét.
2015. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/110 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: a barátnőd pasija egy irdatlan nagy paraszt volt...én ha elmondok valamit a páromnak,azt soha nem adja tovább...főleg nem él vissza vele!
2015. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/110 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy nem zavar, ha a kezébe veszi, ha az övé lemerült és telefonálnia kell, akkor azonnal odaadom neki és annyit használja, amennyit jól esik. De szerintem súlyos baj lenne köztünk, ha a hűségemet, szeretetemet úgy kéne kimutatnom, hogy a telefonban megtartott smsekkel bizonyítom. Nem a belenézés a baj, hanem az indítéka: a bizalomhiány. És ez nem ÖNbizalomhiány. Ha nem hiszi el nekem, hogy nem flörtölök és csalom meg, akkor szerintem alapjaiban át kéne gondolnunk, mit is keresünk egymás mellett.


Az egy dolog, hogy hisztizni nem kell, de attól még a levéltitok az titok. És a levelezésemben nemcsak az én privát szférám van, hanem másoké is. Az enyémbe benézhet, sőt, tulajdonképpen a párom az én privát szférám, a magánéletem, akivel mindent megosztok, de az ismerőseimébe ne nézzen bele! Mert őket meg megtisztelem azzal, hogy amit nekem írnak, az kettőnk közt marad. Ettől még pl. közömbös témájú, rövidebb e-maileket simán megírok úgy, hogy a párom is ott van velem, látja is, mit írok.


Amúgy meg mindenkinek más az, ami belefér. Vannak, akiknek egy-egy alkalomszerűen elkövetett félredugás az a kategória, amiből "nem kell ügyet csinálni", van, akinek a telefon nézegetése, van, akinek a trehányság... Lássuk be, nincs egyedül üdvözítő megoldás.

2015. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/110 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem az zavar, hogy visszaél vele, hanem hogy nincs joga tudni. Ha azt akarom, hogy tudja, megírom az ő címére is. Nem akarok téma lenni senkinél.
2015. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/110 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktuk nézegetni a másik telefonját. Ha netezek az övén, akkor sem kutakodok benne.
2015. febr. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!