Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem jobb inkább a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jobb inkább a másik telefonjába nézésből nem nagy ügyet csinálni?

Figyelt kérdés
Értelmes, intelligens embertársaim! Nem értelmesebb ebből a telefonba nézésből nem nagy ügyet csinálni? Ami engem illet, a kapcsolatom elején a párom belenézett az üzeneteimbe én meg rájöttem. Megmondtam neki mosolyogva, hogy nem baj, és nyugodtan nézze meg, amikor akarja. Elég csinos nő vagyok, sokan fejezik ki tetszésüket, ő meg egy pici önbizalomhiányban is szenvedett, ez lehetett az ok. Egyáltalán nem haragudtam rá, nem veszekedtem vele, nem adtam elő a nagy halált, hogy ujjujuj a privát szférám ésatöbbi. Azóta is bármikor belenézhet ha akar, vagy zenét hallgathat róla, vagy netezik róla, nem zavar. Vallom azt, hogy akinek nincs takargatnivalója és ad a bizalomra, az így áll hozzá, ahogy én álltam. Meg kell érteni, ha a másik önbizalma kicsit lent van és kedvességgel, megértéssel, és ezzel az engedéssel igenis meg kell erősíteni abban, hogy minden oké. Nem tudom, hogy ez másnak miért nem esik le, miért jobb arcoskodni, privátszféráskodni, ha szeretem a másikat, akkor mellette állok.NEM? Szóval szerintem, akinek nincs takargatnivalója, az nem hisztizik, ha meg hisztizik, akkor ne csodálkozzon ha ezzel a másikat még inkább elbizonytalanítja.

2015. febr. 25. 16:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/110 anonim ***** válasza:
100%
Kevered a dolgokat. A testi megnyílás sokkal könnyebb, mint a lelki. Egyéjszakás kalandba keveredni valakivel sokkal könnyebb, mint megbízni benne annyira, hogy megoszd vele a legnagyobb félelmeidet. Nem attól lesz jó a kapcsolatom a párommal, hogy végignézi, hogy tampont cserélek, hanem hogy tudja, hogy lehet gyenge, és nem élek vissza soha semmivel, amit elmond.
2015. febr. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/110 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, te tényleg nem érted amit itt igen sokan írtak? az a szülés példa elég béna, tekintve ott minden a párra tartozik. egy levelezésnél VAN EGY HARMADIK FÉL!!!!

nyilván egy esetből nem kell túl nagy ügyet csinálni de azért a buksiját sem kéne érte megsimogatni.

2015. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/110 anonim ***** válasza:
96%

Én nem örülnék neki, ha a párom belenézne a telefonomba. Nincs benne semmi titkolni való, de ha nyomoz utánam az azt jelenti, hogy nem bízik bennem, tehát nem is szeret eléggé, és ez azért egyrészt elszomorító, másrészt meg bántó dolog!


29/N

2015. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/110 anonim ***** válasza:
94%
amúgy ha ennyire nem veszed fontolóra mások véleményét, minek írtál ide? hogy elmeséld milyen tökéletesen kezeled a párkapcsolatodat? :D
2015. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/110 A kérdező kommentje:
A harmadik fél a legtitkosabb magánügyeit miért nem személyesen mondja el?? Már ne is haragudj, de ha haldoklik, rákja van, hasmenése, aranyere, azt miért emailben/sms-ben közli? :D Az ilyen az hülye.
2015. febr. 25. 18:32
 36/110 A kérdező kommentje:
34: Azért írtam ide, mert ez egy szabad ország (elméletileg) és megtehetem ;) Ja, és mindjárt jön haza a párom és meg is mutatom neki a válaszokat. Nincs titkolnivalóm.:)
2015. febr. 25. 18:34
 37/110 A kérdező kommentje:
33: hogy jelentené már azt hogy nem is szeret?? jééé..hát nem lennék a párod :(((
2015. febr. 25. 18:35
 38/110 anonim ***** válasza:
97%
Nem biztos, hogy hülye, csak lehet olyan helyzetben, hogy e-mailban/sms-ben tudnak értekezni róla. Meg...miért ne? Nekem pl legtöbb barátnőm más városban él, mióta végeztünk a sulival, és telefonon tartjuk a kapcsolatot, e-mail, skype, üzenet is játszik, ez utóbbi főleg a külföldre szakadtaknál. Miért ne írhatnék nekik személyesebb dolgot, ami nem tartozik a párjukra pl? Vagy ők miért ne írhatnának nekem ilyesmit?
2015. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/110 anonim ***** válasza:
97%

Mert mondjuk nem mindig van lehetőség személyes közlésre? De nem mindegy miért? Attól az még magánügy.

Totál felesleges volt ezt a sztorit leírnod, mivel csak lehülyézel mindenkit. Már ahogy elkezdted, hogy "értelmes, intelligens embertársaim", abból látszik, hogy szted akinek a levéltitok meg a magánszféra fontos az nem értelmes, nem intelligens. Innentől kezdve ez egy meddő vita.

Plusz ha én írok valakinek valamit, akkor is ha nem arról van szó, hogy haldoklom, akkor is azt csak a címzettnek szánom és nem másnak. Különben kidoboltatnám a főtéren. Ennyi.

2015. febr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/110 A kérdező kommentje:
Bocs de nem értek veletek egyet. Újra és újra rádöbbenek, milyen tökéletes párkapcsolatban élek :) És ez jó érzés.
2015. febr. 25. 18:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!