Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem jobb inkább a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jobb inkább a másik telefonjába nézésből nem nagy ügyet csinálni?

Figyelt kérdés
Értelmes, intelligens embertársaim! Nem értelmesebb ebből a telefonba nézésből nem nagy ügyet csinálni? Ami engem illet, a kapcsolatom elején a párom belenézett az üzeneteimbe én meg rájöttem. Megmondtam neki mosolyogva, hogy nem baj, és nyugodtan nézze meg, amikor akarja. Elég csinos nő vagyok, sokan fejezik ki tetszésüket, ő meg egy pici önbizalomhiányban is szenvedett, ez lehetett az ok. Egyáltalán nem haragudtam rá, nem veszekedtem vele, nem adtam elő a nagy halált, hogy ujjujuj a privát szférám ésatöbbi. Azóta is bármikor belenézhet ha akar, vagy zenét hallgathat róla, vagy netezik róla, nem zavar. Vallom azt, hogy akinek nincs takargatnivalója és ad a bizalomra, az így áll hozzá, ahogy én álltam. Meg kell érteni, ha a másik önbizalma kicsit lent van és kedvességgel, megértéssel, és ezzel az engedéssel igenis meg kell erősíteni abban, hogy minden oké. Nem tudom, hogy ez másnak miért nem esik le, miért jobb arcoskodni, privátszféráskodni, ha szeretem a másikat, akkor mellette állok.NEM? Szóval szerintem, akinek nincs takargatnivalója, az nem hisztizik, ha meg hisztizik, akkor ne csodálkozzon ha ezzel a másikat még inkább elbizonytalanítja.

2015. febr. 25. 16:51
 61/110 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként van különbség a 'dugdossa a telefonját' és a 'belenéz az üzeneteimbe' között... Ez nem merült fel benned?
2015. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/110 anonim ***** válasza:
100%

Az, ha egymás e-mail fiókját vagy bármit kezeli egy pár mert úgy jött ki a lépés az nem ugyanaz mint direktbe beleolvasni más motyójába. Nekem is volt olyan barátom akinek nem volt egy időben internete és én kezeltem a facebook üzeneteit. De csak azokat amelyekre megkért. A többi beszélgetésbe nem néztem bele, pedig láttam ott női neveket is.

Szóval szerintem ezek igen nagy különbségek, hogy ellenőrzés vagy figyi, lépj már be az e-mailembe és intézd el nekem ezt vagy nézd már meg jött-e válasz stb...

2015. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/110 anonim ***** válasza:
86%

Csak nekem visszás, amikor valaki kérdés nélkül ilyen hevesen bizonygatja, hogy milyen szép, milyen jó a párkapcsolata, stb?

Úgy vélem, hogy akinél valóban rendben van minden, annak nincs szüksége ilyen kierőszakolt külső megerősítésre, mert biztos benne.

Itt erős bizonytalanságot érzek.

2015. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/110 A kérdező kommentje:
63: Rosszul érzed, kis pszicho professzor. Annyira bírom, amikor valaki otthon a billentyûzet elôtt dönti el, hogy mit érzek és még akkor se hiszi el az ellenkezôjét ha magam mondom neki. Nem, nem vagyok bizonytalan. Na, most îrdd meg, hogy 'De!' :D És nem bizonygatok, egyszerűen csak mesélek és beszélgetek. Ezért van a fórum.
2015. febr. 25. 22:32
 65/110 anonim ***** válasza:
85%

Azajóélet, de megmondtad!


Tudod mi a baj, Blaha Lujzi? Hogy valahogy mindig az áriázik a legjobban, akinek a háza ég, de most mondd meg, hát nem őrület? Soha nem titkoltam semmit egy férfi elől sem, akik idáig jelen voltak az életemben, bármikor átnézhették volna mindenemet, bármelyik testnyílásomat megmotozhatták volna gyanús jeleket keresve, mert soha nem volt rejtegetnivalóm. De ha egyszer is előfordult volna, hogy bármelyik a telefonomban, az emiljeimben, a pénztárcámban, kispárnámban..stb kutakodott volna, tőből letörtem volna a kezét és azzal a lendülettel dugtam volna fel a valagába. Köszönjük szépen még egyszer, hogy megismerhettünk téged Lujzikám, mint az őszinteség és az egyenesség Szent Grálját-és a pipogya, önértékelési zavaros férjuradat, akinek a lúzerségét olyan szépen kimosdattad azzal, hogy ójaj, hát "kicsit lent volt az önbizalma", így lelke rajta, ha "privátszféráskodni" (sic!) támad kedve. Köszönjük, hogy megkímélted a társadalmat a hozzátok hasonló szellemi-erkölcsi toprongyoktól - remélem, jó sokáig együtt is maradtok, hogy ne szarjatok bele mások intim szférájába. Köszönöm a figyelmet mindenkinek, és főleg Neked, Lujzikám.

2015. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/110 anonim ***** válasza:
85%

Te nem beszélgetsz :D Te leírtad, hogy ez így perfekt és felhúztad a szemellenzőt és még csak értelmezni sem vagy hajlandó amit kismillióan leírtak már.

Az előttem szólónak igaza van, boldogítsátok egymást mert ezt normális ember nem tűrné el. :D

2015. febr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/110 anonim ***** válasza:
100%

"A harmadik fél a legtitkosabb magánügyeit miért nem személyesen mondja el?? Már ne is haragudj, de ha haldoklik, rákja van, hasmenése, aranyere, azt miért emailben/sms-ben közli? :D Az ilyen az hülye."


A régi egyetemi baráti körömből meghalt egy lány, rákban, fiatalon. Mivel a társaság egy része külföldön és, másik része Budapesten vagyis szétszóródva a világban a szélrózsa minden irányába, ezért a szülei e-mailben és sms-ben tájékoztattak minket a halálhírről. Ahogy tette ezt ő is ilyetén formában a halála előtt az aktuális állapotáról tájékoztatva. Érted az okát? Hülye volt-e? Te utolsó utáni büdös tuskó.

2015. febr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/110 anonim ***** válasza:
Amúgy meg a volt párod nem csak szemét volt, hanem még jó hülye is ráadásnak, mert ki lehet törölni az üzeneteket. Tudom, most újat mondtam. Szóval az, hogy mindent láthatsz a másik telefonjában, nem jelenti, hogy nem csal meg. BIZONYÁM!
2015. febr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/110 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy ami azt illeti, hogy mit lehet látni-mit nem lehet látni, ha kutakodik az ember... Volt nekem egy pasi az életemben, aki velem csalta a barátnőjét. Pofátlan, alamuszi módon. A csaj erről egész biztos nem tudott semmit, mégis, biztos, ami biztos, egyfolytában a pasi telefonján lógott, a priváton meg még a cégesen is. Napirenden volt az állandó telefonnézegetés. A pasi pedig mivel furdalta a lelkiismeret (egyúttal a csaj gyanakvását elaltatandó) mindig hagyta neki, hadd nézegesse szegény istenbarma. Ott aztán persze nem talált semmit, mert a pasi mindig gondosan kitörölt mindent, de mindent, ami gyanús lehet. Ebből csak annyi a tanulság, hogy fölösleges kutakodni. Ha valaki megcsalja a másikat és nem akar lebukni, gondja lesz rá, hogy a nő tényleg semmit, de SEMMIT ne tudjon meg. A csaj amúgy azóta se tudja, miféle a drága ura. Mert azóta már a felesége ugyanis szegény. A drága pasit én kihajítottam, hogy csak úgy nyekkent (nekem úgy lett beadva, hogy a nő csak egy lerázhatatlan ex, nem több..) és nyilván nem akart 2 szék közül a padlóra esni, ha már az egyik szék végleg bedobta neki a törölközőt. Igen, vannak ilyenek is. De szerencsére nem sokan, úgyhogy nem éri meg senkinek sem kutakodni, pedig pedig elviselni ezt.
2015. febr. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/110 anonim ***** válasza:
*jav.: sem pedig elviselni
2015. febr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!