Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem jobb inkább a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jobb inkább a másik telefonjába nézésből nem nagy ügyet csinálni?

Figyelt kérdés
Értelmes, intelligens embertársaim! Nem értelmesebb ebből a telefonba nézésből nem nagy ügyet csinálni? Ami engem illet, a kapcsolatom elején a párom belenézett az üzeneteimbe én meg rájöttem. Megmondtam neki mosolyogva, hogy nem baj, és nyugodtan nézze meg, amikor akarja. Elég csinos nő vagyok, sokan fejezik ki tetszésüket, ő meg egy pici önbizalomhiányban is szenvedett, ez lehetett az ok. Egyáltalán nem haragudtam rá, nem veszekedtem vele, nem adtam elő a nagy halált, hogy ujjujuj a privát szférám ésatöbbi. Azóta is bármikor belenézhet ha akar, vagy zenét hallgathat róla, vagy netezik róla, nem zavar. Vallom azt, hogy akinek nincs takargatnivalója és ad a bizalomra, az így áll hozzá, ahogy én álltam. Meg kell érteni, ha a másik önbizalma kicsit lent van és kedvességgel, megértéssel, és ezzel az engedéssel igenis meg kell erősíteni abban, hogy minden oké. Nem tudom, hogy ez másnak miért nem esik le, miért jobb arcoskodni, privátszféráskodni, ha szeretem a másikat, akkor mellette állok.NEM? Szóval szerintem, akinek nincs takargatnivalója, az nem hisztizik, ha meg hisztizik, akkor ne csodálkozzon ha ezzel a másikat még inkább elbizonytalanítja.

2015. febr. 25. 16:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/110 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem szeretném, hogy a barátnőimmel való levelezéseimet olvassa. Az nem az én titkom, amit nekem írnak, és milyen barátnő az, aki simán hagyja, hogy más is olvasgassa a levelezéseit? Meg amit én róla írok, nem szeretném, ha olvasná. Szerintem azzal, hogy hagyod hogy belenézzen, lehet egy időre megerősíted, de az alapproblémát, hogy nem bízik benned és/vagy magában nem oldod meg, csak annyi lesz, hogy mindenben természetesnek fogja venni, hogy joga van belenézni/megnézni. Persze lehet nincs igazam, csak a véleményem.

Nem kell belőle ügyet csinálni, nem kell megnézni egymás cuccát és kész. Én is játszhatok a másik telefonján, meg netezhetek, nézegethetek képeket, de az üzeneteket soha nem nézném meg, és neki sem hagynám, viszont is így van.

Számomra butaság ez a "nincs takargatnivalóm, akkor mindent megnézhet" mert igenis amit róla, vagy mások saját dolgaikról mondanak, marhára nem rá tartozik.


De a legfontosabb szerintem még mindig az, hogy ne akarjuk megmondani, mások hogy éljenek. Te így támogatod a párod önbizalmát, mások meg máshogy vannak. A lényeg, hogy ti jól kijöjjetek. :)

2015. febr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/110 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Nem tudhatod, mikor lesz olyan téma a barátnőiddel ami nem csak csevej a körömlakkokról, hanem valami súlyos téma pl mint előttem írta az egyik válaszoló. A beszélgetésed mással nem csak a te magánügyed hanem a másik félé is.

Van olyan ismerősöm, akiről tudom, hogy a párja elolvassa minden levelezését. Hát azóta én is csak kb az időjárásról beszélek vele. Ki is akadtam amikor megtudtam ezt. Családi problémákat, lelki dolgokat leírok valakinek azt csak annak szánom akinek leírtam és nem másnak.

Ne azért bízzanak a párok egymásban mert ellenőrizve vannak, mert esetleg a másik csinos. Ha csúnya lennél akkor mi lenne a mentség?

De az valóban jó dolog, hogy nem veszekedtek.

2015. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/110 anonim ***** válasza:

nem, jobb nagy ügyet csinálni belőle.

Hiába nincs rejtegetni valóm, akkor se nézegesse meg a levelezéseket meg ilyesmiket. ilyet csak egy féltékeny, bizalomhiányos marha csinál.

2015. febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/110 anonim ***** válasza:
96%

Ez pusztán intelligencia kérdése.

Akinek van egy csöpp esze, az nem turkál a másik dolgaiban (eszébe se jut), ezért a másiknak sem kell takargatnia semmit, mert a kutyát sem érdekli, hogy mi van a levelezéseiben/telefonjában.

2015. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/110 anonim ***** válasza:
98%
Én is ezt gondoltam, hogy jajj nincs benne semmi, nincs titkolnivalóm, hadd nézzen meg bármit amit akar... Tudtuk egymás facebook jelszavát is, mert hát őt az előző barátnője megcsalta és ezért bizalmatlan, gondoltam akkor én bebizonyítom hogy bennem bízhat. Aztán amikor én még egyszer se léptem be hozzá, ő meg többször csak úgy belépett a facebookomba és olyanokra kiakadt hogy egy csoportos beszélgetésnek az egyik lány azt a nevet adta hogy 'piálás' amikor csak egy nyugis iszogatást/egyetemi dolgokat beszéltünk meg benne, akkor elegem lett... Olyan is volt, hogy nem írtam vissza neki 10 percig fürdés után, mert nem 1-2 szóban akartam válaszolni, de egy barátnőmnek meg írtam abban a 10 percben pár szmájlit meg igen/nem válaszokat és belépett megint, aztán nekem esett hogy neki nem írok, a barátnőmnek meg igen és mit képzelek magamról. Na pontosan ezért nem fogom soha többet senkinek megengedni hogy beleolvasson a dolgaimba.
2015. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/110 anonim ***** válasza:
91%
Na mi a helyzet kérdező? Nem tetszenek a válaszok? Vagy az a baj hogy nem hajlonganak példaértékű lényed előtt?
2015. febr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/110 anonim ***** válasza:
27%

No kedves telefontulajdonosok! Én a belenéző vagyok,hogy halljátok a másik oldalt is! A pasim egy über kocka számítógépes zseni,én csak az alapokat ismerem,ergo ha csalni,titkolózni,sumákolni akarna akkor bőszen megtehetné teljes nyugalommal! Soha rá nem jönnék,ha el nem cseszné!:)

De! Úgy hogy az előbbiekkel teljesen tisztába vagyok mégis jót tesz a lelkemnek,hogy mind a telefonja mind a laptopja szabad préda számomra! Minden nyitva van benne,az email fiókoktól kezdve,a folyton nyitva hagyott facebookoldaláig!

Amíg nem így volt addig féltékenységi rohamaim voltak,állandó képzelgéseim,kutakodási mániáim! Amióta minden elém van rakva azóta meg nem is igazán érdekel!Néha belenézek,de egyre ritkábban a facebookoldalába,de pl. az emailjeibe soha! Pedig anno mit nem adtam volna érte! Most is biztos van neki privátja,de olyan ügyesen,hogy nem tudok róla,így nem is izgatja a fantáziámat!Lehet hogy ez egy betegség,de pl. ha találnék egy dobozt ami csak le van csukva,bele nem néznék,de ha lenne rajta zár vagy lakat,hát a világot kikutatnám a kulcsáért!:) Na mi valahogy így működünk!Okos ember ezért nem hisztizik a párjával,hanem megoldja a problémát mindenki megelégedésére!:)

2015. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/110 anonim ***** válasza:
92%
első féltékenységi rohamnál rúgnálak ki a fenébe...
2015. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/110 A kérdező kommentje:
Azért megdöbbentő számomra, hogy egyesek a lábuk közé, a testükbe engedik a másik kukiját, vagy behívják apukát szülés közben, hogy nézzék végig premierplánban, ahogy egy gyerek feje szétpréseli az alsófelüket (ahol egyébként a másik nyílásukon akár nem kívánt meglepetés is jöhet), szóval a másik testnedveit közvetlen közelről ismerik, magukba engedik, DE A "TELEFONBA NE NÉZZEM MÁ' BELE" :D:D:D Ti, akik ezt a választ adtátok, nem érzitek ebben az iróniát?? Most valaki vagy közel áll hozzám és összetartozunk vagy ..vagy akkor ez mi?:D Az én pasim se nézegeti amúgy, elmondtam hogy volt ez az egy eset. Ha az ember jól áll a dologhoz, akkor ebből nincs rendszeresség. Ennyi. Azt meg ne mondja nekem senki, hogy akik több éve vannak együtt, ebbe a nem éppen egyszerű világban, ahol hajtani kell, megfelelni, jól kinézni ésatöbbi, szóval hogy nem esik meg, hogy egy pillanatra az ember önbizalomhiányba esik. Ez természetes. Segíteni kell, nem lehurrogni.
2015. febr. 25. 18:14
 30/110 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Belenéző! Hát ha én a párod jó barátja lennék az teljesen biztos, hogy nem írnék meg neki a büdös életbe soha többé semmi személyeset. Igen, ez a fokú féltékenység ez nem normális. Ez a te problémád, neked kell megoldani de nem azzal, hogy mások magánügyeit olvasgatod.

A példaként említett dobozon meg nyilván nem véletlenül van lakat hanem mert semmi közöd a tartalmához.

Nem is értem, hogy tudják az ilyen unintelligens magatartást tolerálni mások.

2015. febr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!