Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a baj az életmódommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj az életmódommal? Jogosan szakított velem az alábbiak miatt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Programozóként dolgozok, 5 év egyetem után egy multinál sikerült elhelyezkednem, azóta meg már többször kaptam fizetésemelést. Nem mondanám gazdagnak magam, de az országos átlagfizetés többszörösét kapom.


Szóval elég sok mindenre telne, de engem majdnem hogy hidegen hagy a pénz. A jövedelmem kevesebb mint 30%-át költöm el.


Amikor összejöttünk a barátnőmmel 1 éve, akkor nem mondtam el neki a fizetésemet, csak azt hogy én annyit tudok pénzügyileg beletenni az együttélésbe mint ő.


Nem kérdeztem a fizetését, de magától mondta hogy ő 130-150 ezer Ft körül kap havonta. Úgy beszéltük meg hogy az együttéléshez ő ad 90-et és én is ugyanannyit beleteszek, ezen felül pedig mindenki arra költ amire akar.


A saját lakásomra azt mondtam hogy albérlet és megegyeztünk hogy beszáll a bérleti díjba és fizeti a rezsi felét is. Nem akartam elmondani neki hogy a lakás az enyém, nehogy csak azért költözzön hozzám (jártam már így).


Nagyon jól elvoltunk, én nem gondolom hogy bármiben hiányunk lett volna, voltunk párszor kirándulni is, boldognak tűnt mellettem.


Egyszer kint maradt a konyhaasztalon a számlakivonatom és meglátta a havi jövedelmemet és a lekötéseimet. Kérdezte hogy ez mi, én meg elmondtam neki hogy nem akartam hogy a pénz bármiben is befolyásolja őt.


Erre ő elkezdett velem ordibálni, hogy ő mennyire nyomorog mellettem, én meg csak teszem lefele a sok pénzt, mekkora egy szemétláda vagyok. Olyanokat mondott hogy más férfi aki ennyit keres az a barátnőjét vásárolni viszi és hogy ő meg a barátnői előtt is szégyenkezik miattam, mert annyira sz-r cipőbe járok.


Annyira kiabált, hogy megkértem menjen el. Nem ment. Eléggé agresszív lett, dobálózni kezdett, teljesen kikelt magából. Fogtam, odaadtam neki egyben az utolsó 2 havi lakbért amit fizetett, eltette, de csak nem akart elmenni, ezért kénytelen voltam kihívni a rendőröket.


Mivel az én saját tulajdonú ingatlanom és albérleti szerződést nem írtunk, a rendőrök kirakták a lakásból. Pár dolgot összeszedett előtte, nem tudom hogy most hol van, de szülei pestiek és van sok barátja, barátnője akihez tudott menni, szóval biztosan nem az utcán kóborol.


Nagyjából ennyi lenne.


Most mit csináljak? Következőnek olyan barátnőt keressek aki szintén annyit keres mint én és éljünk nagy luxusban?


Az egyáltalán nem az én világom. Én már így is gazdagságban élek, megvan mindenem amire vágyok. Nincs nagykocsi, nincs külföldi nyaralás, nincs márkás ruha, de kényelmes életet élek és olyat csinálok amit maximálisan élvezek, szóval én elégedett vagyok a jelenlegi életszínvonalommal.


Nekem ez az egész eset meg egy újabb bizonyíték volt hogy a pénz csak tönkreteszi az emberi kapcsolatokat és csak arra ösztönöz hogy még jobban titkoljam a vagyonomat.


2015. aug. 30. 18:17
 61/96 anonim ***** válasza:
86%
Mifelenk meg az ilyen, kerdezohoz hasonlo szarragokra azt mondjak,a sajat sza*rat megenne, ha nem lenne budos.Majd par ev mulva a sajat gyereketol is penzt ker a lakhatasert.
2015. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 anonim ***** válasza:
86%
*ha lesz neki, de lehet pénzt kér majd a spermákért.
2015. aug. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 A kérdező kommentje:

Én azt hiszem kiszállok a témából és elköszönök, mert itt úgyis én leszek a szemét, hiszen "te gazdag vagy, neked csomó pénzed van, el se tudod költeni".


Keményen dolgoztam és az előző 10 évem alatt körbeutazhattam volna a világot, de nem tettem, hogy legyen lakásom. Úgy látszik itt ezt sokaknak nehezére esik elfogadni.


Ha most nem lenne semmim, akkor a lányt szidnátok hogy egy prosti volt, de mivel van, így engem szidtok hogy egy szemétláda vagyok.


Nem az objektivitás szól belőletek, hanem a rosszindulat. Beszéltek itt erkölcsről nekem, de megnézném hogy ti konkrétan mennyit áldoztok a párotokra (időben és pénzben).


Szép és jó minden amikor nagyjából azonos a kereset, de gondolkozzatok el azon mi lenne ha a párotok a felét vagy harmadát keresné annak amit ti. Igazságosnak éreznéd hogy te állod 75 vagy 90%-os arányban a közös megélhetési költségeiteket? Na ugye.

2015. aug. 30. 21:28
 64/96 anonim ***** válasza:
18%

Egy egy éves kapcsolatban nem szokták olyan aránytalanul viselni a terheket mint házasságban. Amit ti a srácnak javasoltok az gazdaságilag annak felel meg mintha egy közös albérletben csak ő fizetné a bérleti díjat.


És ne felejtsétek el hogy a csaj még mindig jobban jött ki vele mint korábban!

2015. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/96 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon durva amit mûveltél...tuti nem szeretted szegény lányt...ilyet ember egy kutyával nem csinál hogy kidobja...

Csak még egy kérdés. Ha esetleg barátok 1-2 napra nálad aludnak, azért is pénzt kérsz? Mert amúgy szobát kellene bérelniük..

2015. aug. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim ***** válasza:
88%
Felnyitottátok a szemem, mit kell tennem. Veszek egy házat hitelre. Odaköltöztetem a barátomat, azt mondom, albérlet, és fizessen havi X Ft-ot, mint a bérleti díj fele. Ebből az összegből szépen törlesztem a hitelemet.. a végén van egy házam, ő pedig albérletben lakott benne. Ez ám az igazi szerelem! Aki itt védi a kérdezőt, az biztos benne lenne a dologban, hiszen talán még olcsóbban jön ki, mint ahol jelenleg lakik..
2015. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 anonim ***** válasza:
85%

De te megloptad! Olyanra kértél pénzt, amit nem is kellett fizetni, lakbérre! A hozzászólásaid semmi mást nem tükröznek, csak pénz, pénz, pénz...


Vedd feleségül a bankszámládat!

2015. aug. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 anonim ***** válasza:
93%

A kerdezo igazi kockanak tunik a valaszai alapjan.Erzelmi inteligenciaja a beka segge alatt van. A valaszokbol is csupan a penzzel kapcsolatos dolgokra reagalt.Azok, akik azt irtak, hogy a lany a penzert volt vele,olvassak mar el ujra, mit irt a kerdezo.Sajat bevallasa szerint nincs igenye a penzzel megveheto dolgokra.A lany mit lathatott?Van egy pasi, aki alberletben el, nincs jo kocsija, nem utazik, nem oltozik elegansan,(elnyutt cipokben jar)talan a segge is kilog a gatyajabol,valoszinuleg az "alberlet" sem csucskategorias fullextrakkal felszerelt keco,ez a "mindenem megvan amire vagyom" valoszinuleg csucskategorias szamitogep a hozzatartozo kutyukkel, meg egy jo draga okostelefon.Egy penzehes no pontosan ilyesmirol almodik?A lany csak a veszekedes soran vagta srac kepebe, hogy milyen ocska cipoben jar, pedig biztosan elotte is latta, es biztosan zavarta is, de o tobb mint valoszinu SZERETTE ezt az embert, es elfogadta igy "szegenyen" is.

Kerdezo, igazad van, titkold jobban a vagyonodat.Javaslom, jarj ingyenkonyhakra kajazni,es neha, foleg csucsforgalomban, amikor sokan latjak,kukazz valami forgalmas helyen.Garantaltan elkerulnek a golddiggerek.

2015. aug. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 anonim ***** válasza:
76%
Mit tettel volna, ha a lany,hosszabb-rovidebb idore munka nelkul marad?
2015. aug. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 anonim ***** válasza:
24%

Első olvasatra azt mondom, hogy jól tetted. Másodikra is.

Szegény nyomorgó, azért kicsit sajnálom, hogy egy rendes cipője sincs :) Nálam a bizalmatlanság verte volna ki a biztit, nem a sz.ar cipő.

2015. aug. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!