Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg rossz apa vagyok...

Tényleg rossz apa vagyok azért mert nem pelenkázom a lányomat ? Azén apukám sem pelenkázott sem engem, sem a testvéremet.

Figyelt kérdés
Most 13 hónapos, még soha egyszer sem pelenkáztam. Általában játszom vele, énekelek neki, viszem a nyakamban és a karomban mindenfelé. Most már sokszor együtt reggelizünk. Én etetem, gyakorlatilag azt eszi amit én :)

márc. 14. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
96%
Ettől nem vagy rossz apa, de gondolom tudtad mivel jár a gyerek. Elég szívás az anyjának, hogy ebben nem számíthat rád, de ha nektek jó így, akkor más véleménye nem számít.
márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
96%
Ha hosszabb időre elmegy a párod, hagyod aszalódni a gyereket a 💩ban? Akkor igen, rossz apa vagy!
márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 A kérdező kommentje:

Akkor vagy hívnám anyámat, vagy pedig nyilván nekiállnék én magam. sz..ban nem hagynám, és nem is lehetne, mert követelné hogy rakjam tisztába.

De nem volt még ilyen.

márc. 14. 20:31
 4/83 anonim ***** válasza:
90%
Ebből az is következik, hogy sose vagy vele 2-3 óránál többet egyedül, azaz szar apa vagy.
márc. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/83 A kérdező kommentje:
Biztos.... 12 órát töltök munkával naponta utazással együtt. Valóban 2-3 óránál többet nem töltök vele, mert itthon is van dolgom.
márc. 14. 20:33
 6/83 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon jó a kapcsolatunk. Imád velem lenni :)
márc. 14. 20:34
 7/83 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg azért nem volt még ilyen, mert az anyja tudja, hogy szó szerint szarban hagynád. Azért az elég beszédes, hogy 13 hónap alatt nem töltöttél még vele kettesben pár óránál többet. Az nem biztos, hogy rossz apa vagy, de így nem tűnsz az apák gyöngyének.
márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/83 A kérdező kommentje:
Volt hogy egész nap vele voltam. Például hétvégén. De ha tele volt a pelus akkor szóltunk anyának.
márc. 14. 20:37
 9/83 anonim ***** válasza:
92%
Hiába takarózol azzal hogy hány órát dolgozol, jó apa nem ettől leszel, hanem ha időt töltesz a gyerekeddel. Ha elmúlt 1 éves, és még nem voltál vele annyit egyhuzamban hogy ki kelljen cserélned a pelenkáját, akkor nem hinném hogy túl sok idő töltesz vele. Nem annyiból áll az apaság hogy néha játszol vele meg énekelsz neki.
márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
93%
Nem figyeltél. Írtam, hogy KETTESBEN. Például amíg az anyuka elmegy énidőzni😉
márc. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!