Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg rossz apa vagyok...

Tényleg rossz apa vagyok azért mert nem pelenkázom a lányomat ? Azén apukám sem pelenkázott sem engem, sem a testvéremet.

Figyelt kérdés
Most 13 hónapos, még soha egyszer sem pelenkáztam. Általában játszom vele, énekelek neki, viszem a nyakamban és a karomban mindenfelé. Most már sokszor együtt reggelizünk. Én etetem, gyakorlatilag azt eszi amit én :)

márc. 14. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
95%
Hát azért nem folyik ki a pisi, mert valaki (nyilván nem te) elég gyakran cseréli, hogy ne folyjon Ki. Ha a gyerek folyamatosan csak eszik, iszik, de a pelenka marad, a legjobb márkájú is atazik...
márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
100%
"munkamegosztás van". És az hogy néz ki? Azt írtad, te semmilyen gondozási műveletet nem csinálsz, mert mind "női munka". Hát szerintem meg mind az a természetes, ha megoszlik, mert a gyereknek két szülője van.
márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
96%

Az én férjemnek se vállalta be a prlenkázást nagyon sokáig. Én ajánlgattam neki hogy megmutatom, csináljuk együtt, de nem-nem, majd máskor. Aztán rá kellett hagynom a kicsit két órára. Na pont akkor pisilt be úgy hogy át is kellett öltöztetni. Azért megoldotta. De nekem ez fölösleges stresszforrás volt, mert addig nem igazán tudtam nyugodt szívvel az apjára hagyni a babát.


Kérdezd meg a feleséged, hogy szeretné-e, hogy te is tudj pelenkázni. Biztos szívesen kitanít. Attól még nem kell alapból neked csinálni, de neki is megnyugtató, ha tudja, hogy neked is biztosan megy.

márc. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 A kérdező kommentje:

Anyuka sem gondozza a kertet. Azt nekem kell. Többnyire én járok bevásárolni.

Bármi elromlik azt én oldom meg. Jellemzően az altatásban és a játékban vettem részt, újabban az etetésben.

márc. 14. 21:11
 35/83 A kérdező kommentje:

Rendben. Lehet holnap elkezdem :)


Szerintem a lányom legalább annyira meg lesz döbbenve mint én :D

márc. 14. 21:12
 36/83 anonim ***** válasza:
100%

Viszont vélhetően anyuka a fenn jelzett feladatokat is sikerrel abszolválná, ha a sors úgy hozza, és nem apucikáját hívná segítségül.

Szóval még mindig ő áll nyerésre.

márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
100%
Oké, gondozod a kertet, bevásárolsz. O meg gondolom, főz, mos, takarít, nem egész nap csak mereszti a S*gget...a gyerek meg kettőtök felelőssége, még egyszer mondom, ha nektek jó úgy, hogy csak ő gondozza, te meg játszol vele, oké, de az anyós magától szólt be, vagy "anyuka" panaszkodott neki, hogy nem akarod ellátni a gyereket?
márc. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire férfiatlan, ahogy írsz.
márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
100%

Munkamegosztás van-


Te hazamesz cukimukizol a gyerekkel két három órát, az asszony meg napközben csinálj minden mást.a gyerek körül is, és a háztartásban is

Ja, a kert a te dolgod-bocs.


Fasza munkamegosztás.

márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül vagy rossz apa, csak gyerekesnek és éretlennek tűnsz. A férjem sem szeretett pelenkázni, én meg nem is erőltettem, de ha elmentem otthonról, szó nélkül vitte akár a full esti rutint is egy éves koruk után, amikor már nem szoptattam őket.

Az viszont, hogy örvendezel, hogy a gyerek örül, hogy te nem csinálsz vele kellemetlen dolgokat, na ez viszont rossz férjjé tesz. Hidd el, a feleséged nem annyira élvezi, hogy ráosztottad az őrmester szerepét, te meg a jófej összekacsintós apuka lehetsz, aki majd megveszi juszt is a fagyit a diétázó gyereknek.

márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!