Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg rossz apa vagyok...

Tényleg rossz apa vagyok azért mert nem pelenkázom a lányomat ? Azén apukám sem pelenkázott sem engem, sem a testvéremet.

Figyelt kérdés
Most 13 hónapos, még soha egyszer sem pelenkáztam. Általában játszom vele, énekelek neki, viszem a nyakamban és a karomban mindenfelé. Most már sokszor együtt reggelizünk. Én etetem, gyakorlatilag azt eszi amit én :)

márc. 14. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
90%
100 évvel ezelőtt sokkal kevesebb feladat hárult egy-egy nőre. Manapság egy gyerek olyan szintű nevelése, ahogy egy törődő szülő neveli a gyerekét, 2 teljes állásnyi munkának felel meg. (Ezt nem én találtam, olvastam, ha érdekel valakit, linkelem. Régen hagyták a csecsemőket, sírni, betették őket egy ásott gödörbe, azt használták járókának, nem volt minden este krémes fürdőzés és mandulaolajos babamasszázs, meg összebújós altatás estimesével. A több feladathoz viszont nagyobb részvételi arány szükséges az apa részéről, ha nem szeretne ásni egy gödröt a kertbe, ahova az asszony bedobhatja a gyereket, amíg galuskát szaggat.
márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
100%

#71 Plusz 100 éve nem ilyen mikro családokban éltek az emberek, hanem együtt lakott több generáció. Lehet apuka kint volt egész nap a földeken dolgozni, de az összes asszony és lány otthon volt, a nagyobb gyerekek vigyáztak a kisebbekre, vagy a nagymamák, testvérek főztek, mostak takarítottak amíg a kisgyerekes anya csak a babára koncentrált.

Manapság már nem így élünk...

márc. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, ha az én fiam áthívna hogy pelenkázzam be a gyerekét, kiröhögném hogy még erre se képes, élhetetlen.
márc. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
88%
Annyira puha pocs, ferfiatlan jellemtelen ahogy kommunikalsz, irsz es a hozzaallasod, hogy remelem sosem fekszik le veled a feleséged. Legalábbis en egy olyan hímneműre az életben nnem izgulnek fel aki az anyukájának szol ha számára nem komfortos egy helyzet.. 🤮
márc. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, téged még szoptat anyukád esetleg? vagy a ciciről azért már lejöttél?
márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
Ajj de hülyék vtok :)) sztetek tényleg férfi s kérdező?? Akkor nem használna ilyen szavakat h kaki, pisi pelus stb+emojikat. Meg nem töltené azzal az időt h ilyen hülyeségeket kérdezzen a gykn. Unatkozik a csajszi aztán feltett egy kérdést amire ugrik a nèp. 😄
márc. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
100%
76os vannak "férfiak" akik festik a hajukat, szedik a szemöldöküket, meg szőrtelenítenek, sőt rózsaszín pólót vesznek fel..ezek után bármi lehet:-D
márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
Ebben igazad van 😄😄
márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
100%

“100 évvel ezelőtt sokkal kevesebb feladat hárult egy-egy nőre. “


Na ezzel vitatkoznék :)) jó lenne megkérdezni egy 100 évvel ezelőtti nőt. Sztem nem azért tették be a babákat a földbe vájt járókába mert a kedvenc sorozatukat akarták nyugodtan nézni 😄azért akkoriban a házimunka se olyan vt mint ma, gondolj csak a mosásra. Gyerekből se 1-2 volt hanem minimum vagy 5 🤷🏻‍♀️ azért nem vt olajos masszazs stb mert szegény nő örült h lyuk van a s.ggén miután mindent megcsinált otthon meg a ház körül. Az egy teljesen más kor vt, kár összehasonlitgatni a maival. Semmi esetre sem vt könnyebb akkoriban.

márc. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező ettől nem vagy rossz apa de neked sem ártana megtanulni pelenkázni mert ha a pároddal véletlen történik valami kórházba kerül stb és egyedül maradsz a gyerekkel akkor nem árt ha tudod hogy kell ellátni egy babát
márc. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!