Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg rossz apa vagyok...

Tényleg rossz apa vagyok azért mert nem pelenkázom a lányomat ? Azén apukám sem pelenkázott sem engem, sem a testvéremet.

Figyelt kérdés
Most 13 hónapos, még soha egyszer sem pelenkáztam. Általában játszom vele, énekelek neki, viszem a nyakamban és a karomban mindenfelé. Most már sokszor együtt reggelizünk. Én etetem, gyakorlatilag azt eszi amit én :)

márc. 14. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
97%
Te max egy jó fej nagybàcsi vagy, nem apa. Bocs de nem kéne ezzel takarózni, hogy a te apàd se pelenkázott.
márc. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 A kérdező kommentje:

Olyan pelusa van (Pampers) amiből sosem jött ki a pisi. Meg bizonyos időközönként automatikusan cserélve van.


Egyébként ahogy sejthető, az anyósom vágta ezt a fejemhez.

márc. 14. 20:56
 23/83 anonim ***** válasza:
90%
Igaza van.
márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
93%

"Olyan pelusa van (Pampers) amiből sosem jött ki a pisi."🤣

F@szikám, azt a pelenkát még nem találták fel.😅

márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 A kérdező kommentje:
Hát meglátjuk. Milyen ember lesz az én lányomból, meg az övéből aki elszökött otthonról... (Feleségem húga)
márc. 14. 21:00
 26/83 A kérdező kommentje:
#24: Pedig anyukám ebből nem jön ki. Sőt van rajta egy telítettséget jelző csík is. :P
márc. 14. 21:01
 27/83 anonim ***** válasza:
96%
Szar Apa nem vagy, max szar férj. ( ha a feleséged úgy gondolja)
márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 anonim ***** válasza:
91%
#26! Honnan tudod? Titokban meglested?🤣
márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
88%

Bakker, mit csinálsz, ha az asszonyt egyszer kilapítja egy busz? Vagy kerüljön szerencsétlen csak pár napra kórházba. Fél napot nem bírnál.

Szerencsétlen nőnek a gyerek mellett még te, az óriáscsecsemő is a nyakába szakadtál.

Nem, nem vagy még rossz apa. De rossz férj annál inkább.

márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 A kérdező kommentje:

Azt mondjuk nem tudom miért kéne engem is gondoznia bárkinek is.


Ha nincs más természetes hogy nekiállnék én. De ha nem muszáj akkor nem. Munkamegosztás van.


Mondjuk engem is meglep, mivel nemrégen hallottam egy statisztikát miszerint egy átlagos szülő napi 7 percet beszélget a kamaszgyerekével például. Szóval napi 2-3 órát nem érzek rossznak.

márc. 14. 21:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!