Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg rossz apa vagyok...

Tényleg rossz apa vagyok azért mert nem pelenkázom a lányomat ? Azén apukám sem pelenkázott sem engem, sem a testvéremet.

Figyelt kérdés
Most 13 hónapos, még soha egyszer sem pelenkáztam. Általában játszom vele, énekelek neki, viszem a nyakamban és a karomban mindenfelé. Most már sokszor együtt reggelizünk. Én etetem, gyakorlatilag azt eszi amit én :)

márc. 14. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a pelenka fétises csákó? Egyre furább.
márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/83 A kérdező kommentje:
Betegek vagytok ti. Ebben semmi kamu nem volt. Na sziasztok.
márc. 14. 21:37
 53/83 anonim ***** válasza:
100%
Ja akkor jó Apa vagy , most jó?
márc. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/83 anonim ***** válasza:
100%

52 de lehet, mivel az 53.-as válaszban gyorsan elköszönt.

Érdekes, hogy a pelenkazas a témája, etetesrol , bufiztetesrol szó sem esett.

márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésben leírja, hogy ő eteti, de kb ennyi.

A pelenkazason van kiakasva, hogy az mennyire fúj.

márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/83 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szerintem taktikát váltott, mert eddig mar a kérdésnél lebukott és töröltették. Most ráhúzott egy teljes sztorit és úgy néz ki, bejött.

#52

márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 A kérdező kommentje:

Nem tudtam hogy van olyan kérdező, aki notóriusan ugyanerről kérdez. Életemben először írtam ide a gyerekvállalás rovatba.


Egyeseknek a szövegértés nagyon nehezen megy itt, illetve a csordaszellem is különösen jellemző úgy látom.


Én azoknak adnék igazat akik leírták hogy inkább vagyok rossz férj mint rossz apa.

márc. 14. 22:10
 58/83 A kérdező kommentje:

Egyébként az a durva hogy ezen ki sem akadok hogy rossz férj vagyok.


Csak azon hogy rossz apa lennék, amikor a lányomat szeretem a legjobban a világon.

márc. 14. 22:23
 59/83 anonim ***** válasza:
100%
Remelem troll vagy
márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy rossz apa,de fura q hozzáállásod. Férjem tud pelenkázni,fürdetni, orrszi porszizni az első nap óta. Így nem baj ha senki nincs q közelében, tudom hogy rá bízhatpm q gyereket. Eszébe sem jutott ezeket nem kiprobalni. Amúgy pampers van nálunk és pont 2 napja bepisilt az ágyba...
márc. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!