Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg rossz apa vagyok...

Tényleg rossz apa vagyok azért mert nem pelenkázom a lányomat ? Azén apukám sem pelenkázott sem engem, sem a testvéremet.

Figyelt kérdés
Most 13 hónapos, még soha egyszer sem pelenkáztam. Általában játszom vele, énekelek neki, viszem a nyakamban és a karomban mindenfelé. Most már sokszor együtt reggelizünk. Én etetem, gyakorlatilag azt eszi amit én :)

márc. 14. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/83 anonim ***** válasza:
96%
39# amúgy ez nekem is eszembe jutott, hogy kamu, mert egy pasi nem így ír.
márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/83 A kérdező kommentje:

Nagy tévedés. Ha én nem csinálom a kertet, megenné a gaz az egészet. Az én feleségem nem az a nagy takarítós fajta...nem kell agyonsajnálni.

Nem tudná átvenni a feladataimat, fizikailag el sem bírná. Nem azért mert nő, hanem mert ismerem.


Anyós az feljogosítva érzi magát erre, de mint mondtam a felnőtt gyerekeivel nem kevés baj van, hiába pelenkázta őket az apjuk, úgy látszik nem ezen múlott.

márc. 14. 21:18
 43/83 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy azt se értem, a pelenkazasnak, vagy a furdesnek miért kell pl kellemetlennek lennie :D ha tényleg olyan játékos, éneklős apuka vagy, ezek közben is lehet mondokazni, énekelni, na meg pelenkazni sem úgy szoktunk, hogy fájjon a gyereknek, vagy hát...nem is értem, mire gondolsz.
márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/83 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha már munkamegosztás...egy pelenkazas nem akkora munka, hogy beleszakadj, de még egy fürdetés sem, mindkettő pár perces rutin, nem egy akkora áldozat a kertgondozás után. Nem a feleséged miatt, akit "nem kell sajnálni", hanem a gyereked kedvéért...
márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/83 A kérdező kommentje:

Nem tudom milyen a pelenkázás mert még nem csináltam. Őszintén nem tűnik nagy dolognak. Főleg ezekkel a pelenkákkal.

A fürdetésnél nem szerettem volna babrálni azzal, hogy tartom a fejét és közben a másik kezemmel fürdetem. Ezt meghagytam inkább a feleségemnek.

De ennek már vége, mert már a nagy kádban ül a kislány.

márc. 14. 21:23
 46/83 anonim ***** válasza:
91%

Én azt nem értem, mi a franc olyan borzasztó nehéz abban, hogy megfogod és átcseréled a pelenkát?


Az én férjem már simán elvitte magával 13 évesen ide-oda a gyereket, kicserélte a pelenkáját, megmérte a lázát, és így tovább, nyilván ő nem ilyen b*lfasz, hogy nekem kelljen kiszólnia az udvarra, hogy cseréljek már pelenkát, mert lássuk be, nehéz másképp nevezni egy ilyen apukát.

márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/83 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól leszel jó apa, hogy pelenkázol.

Ettől max jó férj lennél. Mert ugye a gyereket együtt vállaltátok. És ugye nem csak a jó, hanem a szar részén is illik osztozni.

márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/83 A kérdező kommentje:

Egyébként tök furcsa más apáktól hallgatni hogy milyen büdös volt a kaki, meg lepisilt minket meg ilyenek...én meg mondom nekik még életemben nem pelenkáztam.


Általában azt mondják én csinálom jól :D

márc. 14. 21:25
 49/83 anonim ***** válasza:
100%
49# Surun beszélgetnek az apák egymás között a pelenkazasrol szerintem is...ezt hogy kell elképzelni? Beultok egy sörre a kocsmába, és foci helyett az a téma, hogy büdös a kaka?😂 Ez kamu kérdés, épeszű embernek a gyerek pelenkajat kicserélni természetes dolog, 1 perc múlva elfelejti, nem még egy nap múlva meséli, mi volt a tartalma.
márc. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/83 A kérdező kommentje:

Képzeld az apák is beszélnek a gyerekeikről. Nem hallottad még sohasem ? El szokták ők is mesélni az emlékezetes pillanatokat, valakinek ezek közé tartozik hogy arcon pisilja a gyerek. Többektől is hallottam már.


Az egészben semmi kamu nincs amúgy. Nem is értem, miért lenne.

márc. 14. 21:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!